| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
fotografika ...
Autor Wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 16:15   fotografika ...

Wiecie mam duzo pasji ale ostatnio interesuje sie fotografika i chcialabym po skonczeniu gimnazjum isc do liceum fotograficznego ale nie wiem:) co mozna robic po studiach fotograficznych? dokladniej
Przejdź na dół
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 18:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Być np. fotoreporterką biggrin Albo pracowac w jakims studiu i tam zdjęcia do gazet robic (chodz mi np. o takie coś jak pleyboyu(tak sie pisze?Razz) czy w brawie...) Możesz tez jedzcic do jakiś krajów np. takich jak Irak i tam robić zdjęcia wojny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 22:25   

Ciekawe ja bym wybrała ze jezdzic do roznychkrajów Smile ale hmmm raczej nie do Irakow i innych wojny.. Confused
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pią 12 Lis, 2004 11:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No to może mogłabys jezdzic gdzieś do Afryki lub Ameryki i robić zjdęcia malpom...tygrysom... i innym zwierzątkom Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 19:38   

Hahahaha no w sumie fajne lubie zwierzatka.... wiec zaden problem:) Mr. Green
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 18 Gru, 2004 19:10   

chyba nie fotografiką tylko fotografią...
Powrót do góry
Tavion
Gość
PostWysłany: Sob 18 Gru, 2004 19:46   

Tak, fotoreporterem. Jeździć do Iraku, robić zdjęcia zmasakrowanym ciałom, samobójcom. Jeździć na wojny, robić zdjęcia rozstrzelanym żołnierzom, jakimś walającym się po polu ciałom itp. Co szef każe, ty robisz.

Ale ma to też dobre strony - jeździsz do Wenecji, w góry, dziewicze puszcze i robisz zdjęcia do gazetek.
2 strony. Fajnie Wink
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 18 Gru, 2004 20:23   

hm.... zawsze chciałam podrózowac... wiec moze fotoreporterka:) ale z tym Irakiem to mnie przeraziłas Tavion Laughing
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 18 Gru, 2004 20:26   

a p. Waldemar Milewicz jak zginął? był fotoreporterem/reporterem
Powrót do góry
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Sro 22 Gru, 2004 08:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zapał czasem ne wystarcza.. ale życze powodzenia.
ja ogólnie nie wiąrze przyszłości z fotografią, amatorstwo wystarcza. czasem wcale nie trzeba być profesjonalistą żeby robić dobre zdjęcia. Choć liceum do jakiego idę (prawdopodobnie ide) ma profil artystyczny z fotografią.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nika Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 14 Gru 2004
Posty: 60
PostWysłany: Sro 29 Gru, 2004 20:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mała ma rację zaopał czasem niewystarcza.Chętnie zobaczyłabym twoje zdięcia. Po studiach może zostać np.fotoreporterką będziesz wtedy pracować w gazecie lub w studiu fotograficznym. Może za jakiś czas dowiemy się z gazet że pewna dziewczyna została wielką mistrzynią fotografii dzięki radą ludzi z forum. Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9555467
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |