| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Kiedy włosy?? :/
Autor Wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 14 Lis, 2004 16:58   

Golarkę, to sobie sama kupię, bo to nie to, co podpaski =P
Ja taki kurdupel biega po podpaski Shocked
Co sobie ludzie pomyślą Tongue
Nie no, wiem, że przesadzam. Jakaś dziwna jestem Rolling Eyes
Przejdź na dół
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Nie 14 Lis, 2004 18:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz KleO... moja naj kumpela jest w moim wieku i miała już dwie miesiączki. Ma ok. 149cm wzrostu. Ale jak na razie to nie ona lata po podpaski, tylko tata jej kupuje... powtarzam TATA. Ja to w ogóle nie wiem czy tata sie kiedykolwiek dowie że jestem kobietą, jak już dostanę okres, a co dopiero jakby mi kupił podpaski! Już bym wolała sama polecieć... Razz No ale to jej wybór. Mówię Ci KleO, nie wzrost się liczy, ale dojrzałość fizyczna.

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 14 Lis, 2004 18:24   

No właśnie - dojrzałość fizyczna. No to mnie teraz dobiłaś =/
Może dojrzałość biologiczna oraz psychiczna?
Powrót do góry
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Nie 14 Lis, 2004 18:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sorry, nie chciałam Cię urazić, ale taka jest prawda... tak mówiła babka na WDŻ i tego się trzymam.

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 14 Lis, 2004 18:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
Według mnie liczy sie dojrzałość psychiczna czyli to jacy ejstesmy wewnątrz Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 14 Lis, 2004 18:50   

No właśnie i zawsze mi o to chodzi Smile
Ale każdy jest inny i każdy może mnie wyśmiać Confused
Takiego... konusa! Neutral
Powrót do góry
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 15:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kinga - nie o to chodzi. Ty chyba uważasz, że rozmawiamy nt. dojrzałości fizycznej jako atut. Tu chodzi o to, że KleO boi się, że ją wyśmieją gdy pójdzie kupić podpaski, a jest niska. Ona boi się reakcji z otoczenia. Tu chodzi o to, że nie ważny jest wzrost osoby, tylko to, że jest już "małą kobietką" i dlatego chodzi po podpaski.

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
Musa
Gość
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 16:34   

chce tylko powiedziec ze jak kazdy wie ze chlopcy dojzewaja wolniej niz dziewczynki... i kazdy ma z tym dosyc duzy problem..moim zdaniem zalezy to od masy ciala duzo osob bardziej "grubszych" maja wiekszy biust i sa bardzie dojzali od tych chudszych...
Powrót do góry
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 16:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no nie powiedziałam bym Muso ja miałam w klasach 1-3 taką koleżankę ( zresztą gdzieś już o niej pisałam) i ja jestem szczupła i mam dość duże piersi a ona ma mniejsze ode mnię i jest otyła i ja mam owłosienie pod pachami i owłosienie łonowe i wydzieline a ona nie ma NICZEGO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
buli Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 13 Lis 2004
Posty: 33
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 16:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wlosy rosna specyficznie dla danego organizmu, jednak skoro masz juz 14 lat to wybralbym sie do lekarza (na wszelki wypadek)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 19:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Eeee... sami? Czy ty jej zaglądasz tu i ówdzie, że wiesz że nie ma niczego? Poza tym każdy inaczej się rozwija, więc nie macie się co porównywać. Pisałam we wcześniejszym poście w innym temacie, że mam w klasie koleżankę, która jest gruba, prawie nie ma piersi, a ma okres. Do tej pory stanik jej się podwija. Ja mam dużo większy biust, i jestem bardziej rozwinięta, a nie mam okresu. A ona rzekomo ma. Ale jakoś nie chce mi się wierzyć... No ale niech jej będzie... Ale jeżeli ona ma okres, to pewnie i ja niedługo będę mieć. Więc powtarzam, jestem dużo bardziej rozwinięta od niej. I dlatego tak sądzę.

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 21:03   

Mycha - i co z tego, że jest płaska i nie ma włosów? To nie wyklucza tego, że ma okres! Ja też jestem praktycznie "płaska" ale akuku, okres mam Wink Poza tym, czy to ważne, że ona ma okres? Nie! Wink To nie są zawody, w dojrzewaniu każdy dostaje złoty medal Smile
Powrót do góry
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 21:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiem Gabrielen, ale czasami jest to nurtujące. Był kiedyś taki moment, jak się dowiedziałam że ona miesiączkuje, że poprostu się załamałam. Ona? Taka nierozwinięta? Ale ju zaczynam się godzić z losem, bo wiem, ze też niedługo będę miała okres. Kto czytał moje starsze posty ten wie. Ale przez to PMS jestem na wszystko wściekła Evil or Very Mad Mam nadzieję, że to kiedyś przejdzie... Tylko najgorsze są bóle... Ech, czy ja z tym przeżyję?

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 10:08   

Zalamalas sie ? Shocked Eh... Nie rozumiem, dlaczego wszystkie dziewczyny tak bardzo chca okres miec (tak, ja tez chcialam, ale juz nie chce). To nic przyjemnego, milego etc. Jedyne plusy sa glebsze np. to ze mozemy dac nowe zycie. Tylko w tym wieku to nas to nie dotyczy...
Mycha - wiesz, ja chodze do 2 gimnazjum. I w klasie jest dziewczyn 18 z czego 17 ma okres. Jedna moja kolezanka nie miala. A w zeszlym roku ja tez nie. I co?

Nie zalamuj sie bo nie ma czym. Wez pod uwage to, ze ty jestes rozwinieta etc... Rolling Eyes

A bole - wszystkie kobiety przezywaja i zyja wiec ty raczej tez Wink
Powrót do góry
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 11:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Powtarzam, dla mnie jest to nieco nurtujące... Chociaż moja psiapsółka wczoraj dostała 3 raz... (o, akurat sie dostepna zrobiła biggrin). Ale tym się nie przejmuję. Nurtuje mnie tamta koleżanka. No ale cóż takie życie...Lepiej pójdę zobaczeć co się z moich gaciach dzieje, bo chyba znowu mam potop śluzu Crying or Very sad

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |