| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Kiedy włosy?? :/
Autor Wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 17:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mycha...Zdaje mi się,że to nie jest napięcie przedmiesiączkowe. Skoro trwa miesiąc i masz potop śluzu? Przed okresem przez 4-7 dni nie ma śluzu w ogóle...A Ty już miesiąc masz te "potopy"...Zreszta czemu Ty się załamujesz? Też kiedyś dostaniesz,nie zawsze okres dostaje się w wieku 11 lat,poeczkaj jeszcze te 2,3 lata...
Sami- Muszę Cię ździwić ale to prawda,że niektóre bardziej otyłe dziewczyny szybciej dostają okres niż szczupłe. Samym żywym przykładem jest KleO. Jest szczupła, i dostała okres w wieku 14 lat,a np. u mnie w klasie dziewczyna bardziej otyła dostałą juuż w wieku 12. Albo jak Ty mówisz u Ciebie w klasie są takie dziewczyny więc nie zawsze tak jest,ale często się zdarza Smile

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 17:42   

Poza tym to nurtujace cos moze byc nutką zazdrości. Ona ma, jest nierozwinieta, a jednak ma. A ty jestes rozwinieta i masz. Nie mysl o tym. Tez dostaniesz. A "dziala" to na tej zasadzie co opisala Mroweczka

PS. Jak chcesz moge ci moj oddac Wink
Powrót do góry
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 18:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mroweczka napisał/a:
Mycha...Zdaje mi się,że to nie jest napięcie przedmiesiączkowe. Skoro trwa miesiąc i masz potop śluzu? Przed okresem przez 4-7 dni nie ma śluzu w ogóle...A Ty już miesiąc masz te "potopy"...Zreszta czemu Ty się załamujesz? Też kiedyś dostaniesz,nie zawsze okres dostaje się w wieku 11 lat,poeczkaj jeszcze te 2,3 lata...


Po pierwsze: nie mam potopów śluzu od miesiąca. Miałam go tylko raz, i to był upław. Miałam go dokładnie 14 dni temu. I tylko RAZ.
Po drugie: to jest PMS. Sama to czuję i mówiła mi to mama i higienistka, a w piątek chyba idę do lekarza to mi pewnie to samo powie.
Po trzecie: mam 12 i pół roku.
Po czwarte: dzisiaj nie miałam potopu. Miałam go RAZ.

A do Gaby: nie dzięki, wolę to jakoś przetrwać i mieć własny Razz

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 18:38   

Ja myślałam, że miesiączkę dostanę conajmniej w wieku 16 lat, bo ze mnie taki konus, że ho Rolling Eyes
Choć byłam już do końca rozwinięta, co do dojrzewania biologicznego, ale nie sądziłam, że okres zjawi mi się tak szybko...
14 latek, data dostania okresu: 2.11.2004 Shocked
Myślałam, że padnę, jak zobaczyłam 'to' na majtkach...

A wracając do tematu: przed miesiączką miałam 3 dni zaniku śluzu. Pierwszego dnia miałam coś czerwonego, ale zmieszanego z większa ilością wydzieliny. Drugiego dnia (była to niedziela i poszłam dzień wsześniej na cmentarz [ptrzed moimi urodzinam, które są 1 listopada we Wszystkich Świętych =P] i cś mi zaczęło cieknąć. Na szczęście troszeczkę i wiedziałam, że to nie wydzielina, bo były zaniki i łatwo było się przekonać co to jest. Na trzedzi dzień wydzielina nie była pomarańczowa (jasnopomarańczowa, ale nie żółta!), a na czwarty dzień, już w drodze do szkoły coś mi ciekło... ale na wszelki wypadek założyłam wkładkę higieniczną, co mi na szczęście wystarczyła Smile


Ostatnio zmieniony przez mycha92 dnia Wto 16 Lis, 2004 18:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 18:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KleO, proszę Cię, nie strasz! Ja sobie tego nie wyobrażam... Ale wpadłam na pewną myśl. Powiem Wam, jak będzie odpowiedni dzień Cool

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 18:44   

mycha92, edytowałam post, bo nie chciałam pisać nowego, żebyście nie myśleli, że nabijam posty, więc przeczytaj Wink
Powrót do góry
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 18:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Też czasami mam inne uczucie jak mi śluz wypływa... i się boję, że to może być to. Tylko nie mówicie, że mam obsesję, ale no... no poprostu tak się nie kontroluję i moje myśli są inne niż zaplanowałam... Ale ja chcę mieć to jak najszybciej za sobą! Ale dzisiaj postanowiłam sobie jedną rzecz: muszę ograniczyć kompa, uczyć się, bo za dwa tygodnie próbny do gimnazjum (HELP!), będę jeść owoce i warzywa i będę się gimnastykować... Ba! żebym tylko tego dotrzymała Cool Wątpię że dotrzymam... Neutral

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 19:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mycha: po pierwsze to może,ale nie musi oznaczać na pewno,zę masz PMS...U mnie to trwa najwyżej 4 dni...Poza tym,wcześniej pisałaś,ze masz wielkie wylewy,teraz że nic Confused No to się zasanów.
Po drugie: nie rób tragedii z testu gimnazjalnego. Jest dziecinnie prosty,i żadne wkuwanie regułek nic CI nie da,bo nigdy nie wiesz co będzie na teście. Ja bym raczej radziła ćwiczyć na testach z Victora. No ale nie schodźmy z tematu.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 19:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mycha92 napisał/a:
Eeee... sami? Czy ty jej zaglądasz tu i ówdzie, że wiesz że nie ma niczego? Poza tym każdy inaczej się rozwija, więc nie macie się co porównywać. Pisałam we wcześniejszym poście w innym temacie, że mam w klasie koleżankę, która jest gruba, prawie nie ma piersi, a ma okres. Do tej pory stanik jej się podwija. Ja mam dużo większy biust, i jestem bardziej rozwinięta, a nie mam okresu. A ona rzekomo ma. Ale jakoś nie chce mi się wierzyć... No ale niech jej będzie... Ale jeżeli ona ma okres, to pewnie i ja niedługo będę mieć. Więc powtarzam, jestem dużo bardziej rozwinięta od niej. I dlatego tak sądzę.
jak się z nią chodzi na basen no to chyba się wie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 19:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ej to Wy się tam wszystkie przy sobie rozbieracie? Rolling Eyes

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 20:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja to bym się wstydziła chodzić nago przed kim kolwiek.



Mycha92 egzamin jest bardzo łatwy. Ja do próbnego się wogóle nie przygotowywałam, bo on jest tylko po to, żeby zobaczyć jak to jest. A przed tym właściwym to tak się denerwowałam, że nie dałam rady jakich kolwiek zadań przygotowywawczych rozwiązywać. I dobrze mi poszło. Zrobiłam tylko jeden głupi błąd w dzieleniu pisemnym i straciłam 1 punkt. Ten właściwy był o wiele łatwiejszy od próbnego, więc jak próbny pójdzie ci źle to się nie przejmój. Wink

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 21:59   

Test kompetencji to pestka Smile Przynajmniej ten ktory mi sie trafil byl latwy. Jedna rada - nie licz czasu i nie daj sie stresowi. I rozwiazuj duzo testow - na pewno w szkole bedziecie rozwiazywac (ja rozwiazywalam na polskim, matmie i geografii) ale kupuj sobie gazetke Victor Junior i tam w kazdym numerze jest test. Polecam Smile

Mycha - no to powodzenia w czekaniu, hehehe Smile

sami10 - czyli cala twoja damska czesc klasy staje w wielkim kolku i sie rozbiera przed sobia pokazujac co ma? Moze chodzilo ci o to, ze ma jasny (np. bialy - horror) kostium i to widac? Wyjasnij, prosze.
Powrót do góry
cosinusik Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 31
PostWysłany: Sro 17 Sie, 2005 20:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja w tym wieku już miałem włosy pod pachami od dawna, ale mam kolege w klasie(18 lat) który jeszcze nie ma tam włosów i się cieszy bo nie musi depilować tak jak inni

_________________
Tak jak ciało bez ducha jest martwe,
tak też jest martwa wiara bez uczynków.

Jk 2,26
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 17 Sie, 2005 20:51   

Czyzbys byl... metroseksualista? Czy to taka nowa moda, zeby sie faceci depilowali tam gdzie nie musza?
Powrót do góry
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 17 Sie, 2005 23:51   

Fuj,kolejny.Chcesz byc cipcia-Twoj wybor.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |