| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
znów choroba:(
Autor Wiadomość
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 19:35   znów choroba:(

W lato tego roku byłem chory, teraz znów mnie z dnia na dzień coraz bardzie boli gardło to normalne??? moze to przez dojrzewanie bo być chorym 2 razy na rok to dużo... znacie jakieś domowe sposoby na chorobe?????? Wam też zdaża siębyć chorym 2 razy w roku? z góry fenx Kwiat
Przejdź na dół
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 19:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wcale 2 razy na rok nie jest dużo... I nie sądzę,żebuy to byłood dojrzewania(nawet podczas mutacji nie słyszałam,żeby kogoś bolało gardło Mr. Green ). Dobre są te tabletki...Nie pamietam jak one się nazywały...Takie prostokątne,cytrynowe...No,nie pamietam,ale mi pomagały Smile Trzymaj się i szybkiego powrotu do zdrowia.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 19:57   

O rany, jak Cię boli gardło, to nie znaczy to o dojrzewani i nie ma takich objawów przed i w czasie mutacji. Ja miałam ostre zapalenie gradłam tydzień przed rozpoczęciem roku szkolnego, musiałam iść do lekarza, koniecznie, bo mnie strasznie bolało te garło i okazało się, że to jest mocne zapalenie gardła, bo aż na podniebieniu mi coś wyskakiwało, ale tam w styłu, na tym miękkim, przed tym jabłuszkiem, czy co to Razz
Miałam antybiotyk =/
Drogi, ale zdrowie jest najważniejsze i jeszcze taki psikacz, taki dziwny w smaku, że prawie nim żygałam! Mało brakowało! Musiałam go używać trzy razy dziennie, ale i tak tego nie robiłam, bo już prawie żygałam. Mojego brata bolało gardło całkiem niedawno i dałam mu to do popsikania i mu to smakowało Shocked
Myślałam, że padnę! Temat ten jest chyba nie zbyt dobry do forum 'dojrzewanie', ale jak myślałeś, że to może być przyczyną dojrzewanie, to nie narzekam =]
Powrót do góry
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 20:18   

Nie wiedziałem to się spytałem Smile i nie krzycz już Razz wedługmnie 2 razy na rok to duzo bo np. moi koledzy są zdrowi cały rok Confused Mam piś Actimel,a????? Razz albo brać rutinoscorbin??
Powrót do góry
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 20:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shocked jak byś chorował 1 na miesiąc to by było często ale 2 razy na rok... nie będę niegrzeczna ale to troche śmieszne a jak by się tak zdarzyło to leć do lekaża i proś o recepte na LUIVAC bo mi pomógł
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 20:38   

wy wszyscy jesteście chyba ,chorzy, Razz ale jakja jestem chory to nie 4 dni :/ tylko conajmniej 2 tygodnie Sad i taka jest prawda
Powrót do góry
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 20:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja choruję bardzo rzadko. Średnio raz na 5,6 lat.

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 20:45   

Jak chorujesz 2 tygodnie, to widocznie używasz tylko podstawowych leków, np. Skorbolamid, Rutinoscorbin czy Polopiryna S. Ja miałam anntybioyk i ten psikacz, więc szybko postawił mnie na nogi ;

Polopiryna S, skuteczna szybka jest - i tak to nie prawda, to tylko badziewne reklamy...
Powrót do góry
pussi Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 10 Lis 2004
Posty: 39
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 20:46   pussi Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja byłam 17 dni w szpitalu na gardło:(mononukleoza...tak nazywa sie ta choroba,a 2 razy na rok to wcale nie jest duzo:)

_________________
Twój wzrok blady, zamglony,
miłością obdarzony
Jak marzenie niespełniony,
wciąż oddalony i zaćmiony
Niczym szczyty górskie
zaśnieżony, zaciekawiony
Naprawdę inny, wyjątkowy..
po prostu w moje serce złowiony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3796760
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 10:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No to widzicie, ja choruję przynajmniej 10 razy na rok. Na różne choroby, ale głównie gardło. Ec, we wrześniu miałam dwa wirusy prawie pod rząd. Najpierw wirusowy ból głowy, a potem wirusowy ból brzucha (nic nie jadłam, raz zwymiotowałam i miałam wysoką gorączkę). To było okropne!! Ty się kolego ciesz że tak nie corujesz!! Ja jak codziłam 3 lata do klasy chóralnejj (no pocjhwalę się, Agata Steczkowska mnie w I klasie uczyła Razz) to wtedy prawie calutkie 3 lata przechorowałam na gardło.

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 13:01   

Moja koleżanka miała coś z żołądkiem, coś podobnego do bakterii Salmonelli. Miała płukanie żołądka, w szpitalu była. Często wymiotowała. W szpitalu zawsze jest ochydne jedzenie, więc po nim często żygała, ale podobno jednak było fajnie, bo brała udział w różnych konkursach plastycznych, które były organizowane w szpitalu...
Ona teraz nie może jeść chipsób (za dużo) i innych takich świństw... (ble... ale jednak dobre Smile)
Powrót do góry
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 17:56   

Moze dla was 2 razy to mało ale ja jestem sportowcem i mnie to bardzo psuje plany... Confused
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 18:04   

JA polecam herbatke z aroniąSmile hehe pyszne i zdrowe! pomaga a i leki Angin Hel pod jezyk homeopatyczne swietnie dzialaja:0 zawsze je boore jak mnie boli gardło a teraz tez jestem chora:(
Powrót do góry
justka007 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 10 Lis 2004
Posty: 220
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 18:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja teraz sie przeziebiłąm, ale musze wyzdrowieć do piątku, zeby jechac na lodowisko z klasą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3107824
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 18:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czosnek!!! Taki domowy antybiotyk...
Możesz jeść pokrojony drobno na kanapce Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |