| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Pudzianowski i tacy inni strongmeni...

Oglądasz mistrzostwa strongmenów?
zawsze
15%
 15%  [ 2 ]
czasami
61%
 61%  [ 8 ]
nigdy
23%
 23%  [ 3 ]
Głosowań: 13
Wszystkich Głosów: 13

Autor Wiadomość
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 12 Lis, 2004 19:39   Pudzianowski i tacy inni strongmeni... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o Pudzianowskim i całej reszcie Confused strongmenów? Bo ja to sądzę, że oni to się wyniszczają. Rolling Eyes Chociaż ja to mam podobne zdanie do wszystkich sportowców typu Małysz, Otylia J. itd.... Cool
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
Noid
Gość
PostWysłany: Pią 12 Lis, 2004 19:43   

Przecież każdy sport niesie ze sobą różne konsekwencje. Nie tylko strongmani, ale jak napisałaś skoczkowi, czy pływacy muszą dużo trenować i wielu rzeczy się wyrzekać. Nie wspominając o kontuzjach i tego typu rzeczach. Chcesz by sławny musisz cierpieć. A co do ankiety to zawsze oglądam Mr. Green
Powrót do góry
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Pią 12 Lis, 2004 19:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja różnie myślę o tych StrongMenach Wink Czasem lubię oglądać te zawody , ale gdy sobie pomyślę że tyle zdrowia tracą dla kasiory Smile Nie wiadomo co lepsze - żyć krócej a bogato - czy dłużej a biedniej Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Tisiana Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Cze 2003
Posty: 366
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 09:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No cóż...niestety ale sporty odbijają się na zdrowiu..a co dot ych zwodów to ja to często oglądam..zależy jak mam czas w sobotę...ale fajne są...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1104532
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 12:35   

Ja oglądam jak są tylko w Bielsku, bo se idem ładnie na lotnisko i znajduje pełne pifffka... A co do wyniszczania, to na ich własne życzenie
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 14:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja ogladam ;] Fajne to jest Smile) Nie mam o nich zdania :] Są silni i tyle biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Juwenta Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 224
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 16:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja tego raczej nie ogladam, jak widze jak sie robia czerwoni z wysilku, jak im żyły wychodzą na wierzch to mi sie nienajlepiej robi biggrin

_________________
Boso ale w ostrogach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rodzynka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Sty 2004
Posty: 176
PostWysłany: Pią 26 Lis, 2004 12:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

fu fu fu... okropni okropni... wrzeszcczą są grubi i obrzydliwi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2975498
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pią 26 Lis, 2004 12:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

rodzynka napisał/a:
fu fu fu... okropni okropni... wrzeszcczą są grubi i obrzydliwi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jakbyś podniosila takie cienzary jak oni to byś nawet piszczala(o ile byc podniosla (w co wątpie) . Myslisz, że to tak łatwo podniesc bez stękniecia? Nie są grubi.. to są ich mięśnie. Obrzydliwa moze jesteś TY! Nie pozwolę aby ktoś ich obrazał! Nie masz do tego prawa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Pią 26 Lis, 2004 13:06   

Oglądam i to często. Program jest widowiskowy przynajmniej. Taka biegająca kupa mięśni. o,O" Nie moge z tego jednego... Tego niskiego, grubaska. On ma chyba "Niedźwiedź" na przezwysko... Czy "Misiu"... Nie pamiętam dokładnie. Wink Ale on najfajniej stęka. ;p Co nie zmienia faktu, że to jest sport dość... dziwny, żeby nie powiedzieć chory. Jak oni będą wyglądać na starość? ;p Ciekawa jestem, czy biorą środki dopingujące.
Powrót do góry
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Pią 26 Lis, 2004 13:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Malvina napisał/a:
Ja ogladam ;] Fajne to jest ) Nie mam o nich zdania :] Są silni i tyle


Troszkę później...

Malvina napisał/a:
rodzynka napisał/a:
fu fu fu... okropni okropni... wrzeszcczą są grubi i obrzydliwi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jakbyś podniosila takie cienzary jak oni to byś nawet piszczala(o ile byc podniosla (w co wątpie) . Myslisz, że to tak łatwo podniesc bez stękniecia? Nie są grubi.. to są ich mięśnie. Obrzydliwa moze jesteś TY! Nie pozwolę aby ktoś ich obrazał! Nie masz do tego prawa.


Nieee Malivina, wcale nie masz o nich zdania :> Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Pią 26 Lis, 2004 15:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No pewnie ze ogladam ! Chce byc taki jak Pudzian ! Nie m a to jak pozadna dawka anabolu i male orzeszki Mr. Green Aaa i regularnie ogladam program "Pakuj z Pudzianem" Very Happy

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pią 26 Lis, 2004 15:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chesterka napisał/a:
Malvina napisał/a:
Ja ogladam ;] Fajne to jest ) Nie mam o nich zdania :] Są silni i tyle


Troszkę później...

Malvina napisał/a:
rodzynka napisał/a:
fu fu fu... okropni okropni... wrzeszcczą są grubi i obrzydliwi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jakbyś podniosila takie cienzary jak oni to byś nawet piszczala(o ile byc podniosla (w co wątpie) . Myslisz, że to tak łatwo podniesc bez stękniecia? Nie są grubi.. to są ich mięśnie. Obrzydliwa moze jesteś TY! Nie pozwolę aby ktoś ich obrazał! Nie masz do tego prawa.


Nieee Malivina, wcale nie masz o nich zdania :> Wink

Chesterka, w tym drugim poście nie pisałam nic o tym, że mam o nich zdanie. Może za bardzo sie przejelam tym... ale nie lubię jak ktoś obraza takich ludzi :] To że napisalam, że mają mięsnie.. to nie znaczy ze mam o nich zdanie. Nie wiem czy są mili, egoistyczni.. itp. bo ich nie znam i dlatego nei mam o nich zdania :>
Femme.. na starość to oni będą wygladac.. eh..(sami wiecie :d )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Sob 27 Lis, 2004 07:26   

Malvina: jak duże, pomarszczone mutanty? o,O"
Do tego większości z nich siądzie kręgosłup po takich wyczynach. Neutral To nie jest mądry sport, ale cóż... Jak ktoś to lubi... <;]
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sob 27 Lis, 2004 12:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jasne że tak..kręgosup będzie chyba pierwszy.. potem..:> może już nic.. ale kto wie ;>
Ta.. sport nie jest za mądry;> Oni chyba dużo kasy za to dostają... Ale i tak niedługo ich 5min minie..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |