| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Gooołoootaaa !
Autor Wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Pią 12 Lis, 2004 20:18   Gooołoootaaa ! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jutro z soboty na niedzielę Gołota z Luisem toczą pojedynek o Mistrzostwo Swiata Very Happy
Kogo obstawiacie? Ja oczywiście jestem za Gołotą ! Myślę że jest mocniejszy fizycznie od Luisa , ale słabszy psychicznie...Oby nie było remisu - tak jak poprzednio ! Wink


Ostatnio zmieniony przez Nikita dnia Sob 13 Lis, 2004 14:03, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Kenai14 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Lis 2004
Posty: 174
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 10:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gołota na stówkę Cool

_________________
i znów zadaje sobie pytanie...: czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2902475
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 14:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj o 1;20 na tvn'ie biggrin Będziecie ogladac?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 14:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
Niestety ... stety ( co to za słowo Wink ) nie interesują mnie takie sporty Wink więc raczej nie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
zazulita Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2004
Posty: 346
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 14:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Podobnie jak Kinga nie oglądam i nie lubię takiego sportu.

_________________
zazulita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8619585
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 16:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi tam boks wszystko jedno biggrin Nieraz lubię poogladac Wink Dzisiaj musze ogladać :> w końcu Polak walczy! biggrinD
W moim poprzednim poście popełniłam błąd. Gołota będzie walczył o 2:45...biggrin Juz się nie mogę doczekac:))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Nie 14 Lis, 2004 13:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Malvina napisał/a:
Mi tam boks wszystko jedno biggrin Nieraz lubię poogladac Wink Dzisiaj musze ogladać :> w końcu Polak walczy! biggrinD
W moim poprzednim poście popełniłam błąd. Gołota będzie walczył o 2:45...biggrin Juz się nie mogę doczekac:))


Heh...ja tak ąz bardzo nie interesuję się boksem , ale gdy gra POLAk to muszę oglądać! Oglądałam wczoraj tę walkę , no cóż....niestety Gołota przegrał Crying or Very sad Ale myślę że przegrał z KLASĄ Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
nie podam. Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 10 Cze 2004
Posty: 358
PostWysłany: Nie 14 Lis, 2004 13:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja stawiałem na Luisa i wygrał.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
398724821
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Nie 14 Lis, 2004 15:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja zasnęłam i brat mnie nie obudził Evil or Very Mad Powiedział ze za slodko spalam:P(napewno nie chcialo mu się isc do góry..i szybko cos wymyslil;P)
Szkoda ża przegrał. Ale mam nadzieje że to jego ostatnia przegrana biggrin Oby następna walka skonczyła się 37. wygraną ;]]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 14 Lis, 2004 16:25   

Ja też nie lubię... ale moj tata ogladal hehehe rano mnie zbudzil i smutna nowina:( Gołota przegrał... ale no coz nie moze ciagle wygrywac:) trzymam kciuki za niego w nastepnych walkach.. a wiecie zal mi go troche za to co bylo przed laty kiedy walczyl z Tajsonem chyba i zszedl z ringu poprostu juz nie byl w stanie dalej walcyc a ludzie tak go potraktowali na troche ucichla jego kariara ! no ale dalej bedzie wygrywał!!!!!!
Powrót do góry
Green Cloud Płeć:Kobieta

Dołączyła: 14 Lis 2004
Posty: 8
PostWysłany: Nie 14 Lis, 2004 16:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja miałam brechy... byłam pewna że gołoto zwieje z ringu tak jak nie dawno... dal plame i tyle == Na stołówke sie tylko nadaje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6094670
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 14 Lis, 2004 17:01   

Wiesz.. ty tez jestes taka jak ci ludzie??gdybys byla na jego miejscu co bys zrobila??? nie iwesz ile on musi cwiczyc zeby wogle cos osiagnac!! latwo ci mowic!!
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Nie 14 Lis, 2004 19:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Green a może Ty na stołowkę pojdziesz? Rolling Eyes A jak wygra to będziesz mowila że dobrze ze mamy taką osobe w kraju, co ? ;//
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Nie 14 Lis, 2004 23:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

gołota to ciota, tyle mojego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RaV Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Lis 2004
Posty: 12
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 00:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gołota przegrał nieznacznie na pkty, Ruiza prawie na początku znokautował. Był lepszy. Podobnie jak w walce z Byrdem. Zabawne jest że w tym sporcie liczą się zapłacone pieniądze jurorom, a nie umiejętności pięściarskie zawodnikówSad

_________________
Created a kingdom. Reached for the wisdom. Failed in becoming a God.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
710301
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |