| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Jaki jesteś?

Jaki jesteś? uzasadnij, 2 zazn.
macho
3%
 3%  [ 2 ]
wrażliwy
13%
 13%  [ 9 ]
mięśniak
6%
 6%  [ 4 ]
spokojny
15%
 15%  [ 10 ]
szalony
9%
 9%  [ 6 ]
marzyciel
6%
 6%  [ 4 ]
romantyczny
9%
 9%  [ 6 ]
dusza towarzystwa
7%
 7%  [ 5 ]
spox przyjaciel
15%
 15%  [ 10 ]
samotnik
13%
 13%  [ 9 ]
Głosowań: 34
Wszystkich Głosów: 65

Autor Wiadomość
Aren
-Usunięty-
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 10:22   Jaki jesteś?

Odpowiedz na pytanie w ankiecie i uzasadnij (ankieta raczej dla chłopców) A dziewczyny niech piszą jakichś chcą mieć chłopaków (skorzystaj z propozycji z ankiety) za wszystkie posty fenx, Pozdro Smile
Przejdź na dół
Noid
Gość
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 11:09   

Ja zaznaczyłem dusza towarzysta i jednocześnie samotnik Mr. Green To zależy od mojego nastroju, czasem lubię przebywać z ludźmi, dobrze się w nich czuję, itp. Ale stety czy niestety coraz częściej mi się zdarza, że wolę być sam Wink Zamykam sie w pokoju, sam siedze i myślę o swoim życiu, etc. Ale ostatnio moim ulubionym zajęciem jest wymykanie się z domu koło 1,2 w nocy i spacerowanie po moim osiedlu, wtedy mam ciszę, spokój i nikt mi nie przeszkadza.
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 13:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
Ja uwielbiam facetów takich jak ja Smile
Którzy potrafią być zarazem duszami towarystwa ... a czasami samotnymi wraźliwcami
Lubię gdy potrafią dążyć do swego celu ... maja jakieś pasje ... i potrafią zadbać o siebie Wink i o mnie teeż Wink CHociaż ja najlepiej dbam o facetów biggrin
no tak ogólnie to walsnie tacy faceci mi sie podobają ... takaa hm wybuchowa mieszanka Smile mrrrau
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 13:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja tam najbardziej lubię facetów którzy potrafią się powygłupiać ale jak trzeba potrafią być poważni potrafia mnie wysłuchać, przy których czuję się bezpiecznie i ciepło ^^ muszę mieć w sobie coś z romantyzmu.
Kocham gdy zachwyca sie np. mgłą w środku lasu... czy też barwami jesieni na drzewach i na trawie...

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 13:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
O tak tak Smile facet musi miec poczucie humoru Smile zebysmy sie mogli powygłupiać Smile a czasami poprostu pomilczeć trzymając się za łapki Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 13:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak =) albo przytulając się czy patrząć sobie w oczka, a czasami wypada porobić najgłupsze rzeczy pod słoneczkiem ^^ poczynając od mierzwienia sobie włosów poprzez tarzanie się w śniegu/liściach ^^

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 17:44   

Macie całkowitą racje, tworzycie tu ideał chłopaka, ale takich jest mało...
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 17:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

( ta a teraz moja matka przychodzi i 'Co ty tytaj tak klachasz.. kliknij, gogle, zamknij takie, co to jest wogóle?" hueheuhue =D)
nie wcale takich nie jest mało =) jest wielu chłopaków którzy potrafią być zabawni i zarazem poważni =) o duszach romantyków ^^ duzio duzio takich ^^

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 17:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
Zgadzam sie z Wierzbą jest wielu takich facetów niektórych czasami trzeba odkryć Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 17:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kazdy facet ma wewnątrz (choćby najmniejszą ale ma) nutkę romantyzmu, którą po prostu trzeba z niektórych wyjmowac na siłe =)
ale każdy ma taką... nawet jabardziej zagorzały macho

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 17:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak poczucie humoru musi mieć Smile i musi być kochany i wrażliwy iii...nie wiem dla mnie ideałem chłopaka jest Rafał biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 18:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szalony, dusza towarzystwa.
Nie lubię spokojnych i romantycznych kolesi Rolling Eyes
Wolę lekko postrzelonych i pełnych poczucia humoru Razz
(z tymi postrzelonymi trochę przesadiłam) Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Tisiana Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Cze 2003
Posty: 366
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 18:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale ideały niestety są jednak żadko spotykane...chodzi mi o takie ideały bez wad...ale jakby chłopak nie miał wad to byłby beznadziejny...przeciesz taki ideał to w końcu jest nuda...Ja lubię jak chłopak potrafi zawsze czymś zaskoczyć...i ma dawkę humoru i romanztyzmu ( jakw spomniała pamienka wierzba i Kinga... ) No ale tacy spokojni..nieśmiali...no wiecie o jakich chodzi...to jednak nie jest to .. Młoda ma rację...muszą być odrobinkę jeszcze postrzeleni WinkSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1104532
DeadCorpses Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 16 Maj 2004
Posty: 124
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 22:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hm, lol, topic dla facetów, a wypowiedź jako taka jest jedna, reszta ti jakieś babaskie farmazony Smile.

A co do topicu to
/me jest nie rozumiany Sad

_________________
śniłem, że gwałciłem kobietę bez nóg
była taka piękna i zimna jak lód
jej oczy głęboko wpatrzone we mgłe
tak bardzo ją kocham, tak bardzo ją chce

-- Book of the Dead
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5543682
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 14 Lis, 2004 11:24   

My chłopcy tez oczekujemy tego od dziewczyn ale jak napisała Wierzba trzeba to wyciągnąć na siłe Razz
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 6 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |