| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Jak podrywacie?
Autor Wiadomość
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 13 Gru, 2004 20:40   

Wy się nie znacie Razz Młody wiekiem nie znaczy umysłem Wink a mnie się wydaję że powyżej 3 klasy ludzie zaczynają już co nieco rozumieć bo przewają w innym klimacie, ze starszymi, U mnie to jest tak: 1,2,3 klasa są na 1-szym piętrze a 4,5,6 na drugim Wink Rozumujecie różnice?????? Rózyczka dla was Smile Kwiat
Przejdź na dół
Robert Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 13 Kwi 2005
Posty: 20
PostWysłany: Wto 19 Kwi, 2005 20:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mnie jest tak samo Aren.Wiesz z tą różą to też ci muszę pogratulować.
Otóz ja też chodzę do 6 klasy a jestem pewien że gdybym srróbował z tą różą to dziewczyna od razu by sie zdziwiła i tylko "co za głupek"
U nas jest też tak że dziewczyny siedzą na jednej ławce, chłopacy na drugiej a kiedy ktoś się dowie o tym że ktoś sie komuś podoba to od razu się śmieją itd
Tak jakby byli nie dojrzali. Wydaje mi sie że ja jestem inny.Mam dziewczyne, chodze z nia do kina na spacery często z nią rozmawiam, czasami też się całuje.... Zaraz będzie oburzenie że sie całuje w tak młodym wieku... Dobra rospisałem sie troche.. kończe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 19 Kwi, 2005 20:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Robert no bo z tego co widze sa niedojrzali.. bo roza nie jest powodem do smiechu.. to naprawde bardzo mily gest, i kazda dziewczyna sie cieszy z takiego prezentu od chlopaka..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 19 Kwi, 2005 21:23   

Mnie najbardzej wkurza własnie takie cos, kto sie komus spodoba i od razu inni gnija, to nienormalne. Poprostu niedojrzali ludzie tak... juz potem wlieceum np. tak nie jest. Mlodziez dorasta. A teraz w gimnazjum? pf... zeby ylko kto sie o czyms nie dowiedzial pilnujemy:) a z ta rozyczka to tez gratuluje Aren Smile to bardzo mile, zeby u nas tak robili:) eh nic tylko widziecie chlopacy? : nasladowac Arena prosze:)
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 19 Kwi, 2005 21:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Agnieszka mowisz jak by bylo tak ze kazdy kto chodzi do gimnazjum jest niedojrzaly.. znajda sie takie osoby w podstawowce, w gimnazjum i tak samo w liceum nie zalezy to od tego do jakiej szkoly chodzi..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 20 Kwi, 2005 13:29   

u mnie połowa szkoły to są ,łomy, w tych sprawach. I ja to np. też nie widze powodu żeby sie ryć. A ż tą różeczką, no to wiecie, tak symbolicznie itd. a nie że od razy maślane oczy i serenade z gitarą :} (no chyba że z elektryczną, w troszke innym wydaniu Smile ) chociaz ja to tylko sie na perkusje nadaje, ale tez by było orginalnie Razz

+ DZieki, aga. A po tym gdy to tu napisałem wszyscy sie pytali co gdzie do kogo itd. To jest właśnie sztuka dyskrecji Smile
+Teraz są inne czasy, róże drożeją... RazzRazzRazz
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 22 Kwi, 2005 16:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Robert napisał/a:
U mnie jest tak samo Aren.Wiesz z tą różą to też ci muszę pogratulować.
Otóz ja też chodzę do 6 klasy a jestem pewien że gdybym srróbował z tą różą to dziewczyna od razu by sie zdziwiła i tylko "co za głupek"
U nas jest też tak że dziewczyny siedzą na jednej ławce, chłopacy na drugiej a kiedy ktoś się dowie o tym że ktoś sie komuś podoba to od razu się śmieją itd
Tak jakby byli nie dojrzali. Wydaje mi sie że ja jestem inny.Mam dziewczyne, chodze z nia do kina na spacery często z nią rozmawiam, czasami też się całuje.... Zaraz będzie oburzenie że sie całuje w tak młodym wieku... Dobra rospisałem sie troche.. kończe


<rotfl> ja pierwszego buziaka dostałam w pierwszej kalsie podstawówki Razz a po co ja to pisze wsyzscy chyba znaja juz te historie <rotfl>

E tam zaraz za mało ... to normalka ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 22 Kwi, 2005 17:07   

ja podrywam...

.... z doskoku

czasem z łokcia

lub dowcipnie
Powrót do góry
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Pią 22 Kwi, 2005 17:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Na litosc.

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 22 Kwi, 2005 17:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Naa Lipeee ...

< zaczyna deklamować >

gościuu siadz pod mym lisciem a odpocznij sobie ...bla blaa bla < jakaś godzina pozniej >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 22 Kwi, 2005 17:58   

Kinga napisał/a:


gościuu siadz pod mym lisciem a odpocznij sobie


nie dojdzie cie tu słonce przyrzekam ja tobie ;p

tsej:dowcipnie haha szczegolnie jak dziewczyna jest zarozumiqałą kujonką lub ma żalobe Razz
Powrót do góry
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 22 Kwi, 2005 21:47   

do takich sie wogule nie podchodzi biggrin
Powrót do góry
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Nie 24 Kwi, 2005 14:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja poprostu nienawidzę jeśli ktoś mnie podrywa w sposób... Heh... Np. Kiedy przechodzę bije kolegę (i jeszcze sprawdza czy widzę). Dla mnie to żałosne i wtedy nigdy na to nie patrzę biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Pon 25 Kwi, 2005 17:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Naomi napisał/a:
Ja poprostu nienawidzę jeśli ktoś mnie podrywa w sposób... Heh... Np. Kiedy przechodzę bije kolegę (i jeszcze sprawdza czy widzę). Dla mnie to żałosne i wtedy nigdy na to nie patrzę biggrin


O tak, szczególnie, kiedy podrywa Cię jakiś oferma co nawet nie ma się czym popisać i na początku widzisz/słyszysz jak prosi kolegę, żeby lekko go walił... :/

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pon 25 Kwi, 2005 18:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

o ja niestety znalam jednego takiego chlopaka, co wlasnie na taki sposob probowal podrywac dziewczyny. Skutek: pozniej nawet kumple sie z niego nabijali.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |