| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
brat
Autor Wiadomość
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 20:08   brat Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cześć mam do Was taką sprawę:
mój brat od 1 lipca jest w bydgoszczy i siedzi tam w Oddziałach Prewencji Policji
często chce mi się ryczeć jak o nim myślę Crying or Very sad wraza 30.06.2005 nie wytrzymam tyle bez niega o poza tym dostaje przepustke raz na miesiąc i jak juz ma tą przepustkę to całe dnie spędza ze swoją dziewczyną a dla mnię ma najwyżej 5 minut... Crying or Very sad 5 minut na miesiąc a warto też dodać że wychodzi raz na 3 godziny albo na 3 dni ale jak wychodzi na te 3 godzint Crying or Very sad to najpierw jedzie do tej swojej dziewczyny 10 minut po przyjeździe do domu i wraca 10 minut przed wyjazdem do Bydgoszczy Crying or Very sad wcześniej nie mieliśmy ze sobą zbyt dobrych kontaktów bo czzęsto się kłóciliśmy ale teraz zrozumiałam że on umie zachować sie poważnie Crying or Very sad teraz zbiera mi się na płacz bardzo za Nim tęsknię
P.S.Piszę Wam o tym bo Wam ufam Crying or Very sad
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 20:16   

Czy Ty nie jesteś po prostu zazdrosna o dziewczynę brata, huh? Wink Bo mi na to wygląda. Zrozum, że Twój brat jest zakochany i chce każdą wolną chwilę spędzać ze swoją lubą. Wink To całkiem normalne. Rozumiem, że za nim tęsknisz, ale wyluzuj troche. Przy następnej okazji, powiedz mu, że chciałabyś by odwiedzał Cię częściej. Napewno zrozumie. Smile
Powrót do góry
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 20:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak tylko ... Crying or Very sad mam nadzieję że tak ędzie Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 20:21   

Hehe tez sobie pomyślałam ze jestes zazdrosna o jego dziewczyne ale to raczej niemozliwe:) no wiec napewno wytrzymasz:) ja sie modle zeby siostra wyjechala hehe i wraca jutro wieczorem bo jest na studiach:) a no wiec nie martw sie:0) główka do góry!
a tak wogle to co to jest te costam policji? Very Happy
Powrót do góry
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 20:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

posterunkowi (czyli najmłodsi) chodzą po ulicach i jeżdżą na mecze a tak w ogóle to Crying or Very sad tam jest tyle tych kibiców itd. trochę się chwilam o niego boje Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
KoT
Gość
PostWysłany: Sro 17 Lis, 2004 06:55   

Witam.
Zazdrosna o czas poświęcany dziewczynie. Ale takie jego zachowanie jest całkowicie przewidywalne i naturalne. Powiedz mu, że chciałabyś, aby częściej z Tobą porozmawiał podczas przyjazdu, żeby poświęcił trochę więcej czasu albo częściej Cię odwiedzał. Smile Jest już dorosły, z tego co czytam, więc na pewno zrozumie.
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
Fajermonka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 09 Wrz 2004
Posty: 61
PostWysłany: Sro 17 Lis, 2004 12:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak jak inni: zazdrość o dziewczynę Smile Ale ty musisz zrozumieć że on jest zakochany i teraz na niej zależy mu najbardziej. Pogadaj z nim, poproś aby troche więcej czasu poświęcał tobie...

_________________
She wants to go home, and nobody's home.
Its where she lies, broken inside.
There's no place to go, no place to go to dry her eyes.
Broken inside.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3003350
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Sro 17 Lis, 2004 15:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zaproś go na pizzę albo na coś pogadajcie pośmiejcie się. A co do tej dziewczyny nie bądź o nią zazdrosna, o brata też się nie bój!!!!!!! Ile on ma lat?????? na pewno nie 10 Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Sro 17 Lis, 2004 18:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

on ma 22 lata ale jest 1 plus jutro wychodzi potem przywozi tą dziewczynę do nas a po jutrze ma zajęcia na uczelni i będziemy mieć kilka godzin dla ciebie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
kradziejka nzlg
Gość
PostWysłany: Sro 17 Lis, 2004 20:43   

jesteś dla mnie przykładem
mam starszą siostre z którą sie totalnie kłóce i w ogóle ale jak ona wyjeżdza czasem to rzeczywiście tęsknie
tak czy siak jak sie z kimś spędza ful czasu bez względu na emocje nawet to sie tęskni nawet za osobami nienawidzonymi

a swoją drogą 30.06 dobra data moje urodziny:)
Powrót do góry
havranek Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 22 Lis 2004
Posty: 53
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 13:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

za co siedzi brat?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1735338
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 15:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jakie siedzi ??
On poprostu szkoli sie na policjanta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 18:42   

R2 napisał/a:
rotfl


Każdy sposób na nabicie posta dobry, jeśli skuteczny, prawda, R2? Razz
Powrót do góry
KoT
Gość
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 06:57   

Witam.
Sami, no widzisz. Wspomniałaś mu o tym, że spędzacie ze sobą mało czasu? I jak? Havranku: Przeczytaj chociaż pierwszy post sami, a nie ostatni, a zrozumiesz temat. No jasne, każdy sposób jest dobry. Wink
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
havranek Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 22 Lis 2004
Posty: 53
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 14:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sory źle skapowałem:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1735338
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |