| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Co robicie z "pozostaloscia" po masturbacji?
Autor Wiadomość
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 13 Kwi, 2005 22:18   

pewnie...choc nie bardzo...jak mężczyzna wiele bym nie mógł zdziałać
Przejdź na dół
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Sro 13 Kwi, 2005 23:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:

nie może być !


Alibog ! toc to on !

a zeby nie robic offtopa: Pakuje do plastikowej torebki i wyzucam do wisli. Hej !

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Holy Knight Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 154
PostWysłany: Sro 13 Kwi, 2005 23:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

żeby nie była oftopa to oddaje do banku spermy w nadzieji że tym sposobem uda mi się spłodzic setki potomków któzy beda moją armią w przyszłości Twisted Evil

Sory za głupi tekst ale jak widze ten temat to nie wiem czy się smiac czy płakać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2770494
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 14 Kwi, 2005 10:38   

Cytat:
żeby nie była oftopa to oddaje do banku spermy w nadzieji że tym sposobem uda mi się spłodzic setki potomków któzy beda moją armią w przyszłości

a ja uważam to za niegłupi pomysł...z prostego względu....ze istnienie zycia implikuje potrzebe przekazywania swojego kodu genetycznego dalszym pokoleniom...i o to walczymy....czytaj im wiecej masz dzieci tym wiekszy sukces osiągnołes patrząc z punktu widzenia natury, jeszcze zeby te geny były silne, a nie wadliwe
Powrót do góry
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Czw 14 Kwi, 2005 19:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Sory za głupi tekst ale jak widze ten temat to nie wiem czy się smiac czy płakać
ja chciałem napisać "zjadam" - bo to sie aż automatycznie nasuwa - ale by mnei oskarżono o to xD (nie zrozumieliby sarkazmu ;p). Anywayz - nie masturbuje się - w ogóle co to ma być!!! To oni!! Komuniści założyli ten temat! Krwiożercze dziecie szatana!! Wiwat radyjo ma ryja !

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 16 Kwi, 2005 10:54   

radio Ma-ryan KarczoH wymiata :>
Powrót do góry
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Czw 21 Kwi, 2005 20:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Aren napisał/a:
:BŁĄD SYSTEMU WINDOWS: Razz Razz Razz Robie te ze względu na to żę """nie które""" bardzo głupie, dziewczyny sobie coś myślą... o mader faker... -_- nie dojrzałe bobki -_-


Ekhm... Masz na mysli mnie??? No dobra mnie, Elly i jeszcze kilka osob. Co my sobie myslimy? Nic takiego.Poprostu ja na to przypadkiem wpadlam, powiedzialam Elly ona to looknela na moim kompie i po wszyskim. No i jakto girl zesmy troche popaplaly.Ale to chyba nic zlego?Elly chciala zrobic cos co by ci sie nie spodobalo no i kilka dziewczyn, ale plan nie wyszedl wiec sie ciesz!!! Hehe Mr. Green Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 26 Kwi, 2005 19:53   

HAha juz sie ciesze... ;] Chociaz i tak narobiłyście mi takiej śiary z kilku słów, żę gdybym ja był nie był mną to bym wam wpierdzieli*. Dobra, było minęło... ale ze wy to sie czepiacie, teraz będe pisał w białych rękawiczkach, bo jeszcze wykryjecie ze pisze z brudnymi rękami czy coś.

+edit kutva jaki plan?!?!?!?!?!??!?!?! Wy dziewczyny, to na serio jesteście czasem takie głupie................ szkoda słów. A mówi się że dziewczyny są dolrzalsze, jasne... ArrowArrowArrowArrowArrowArrowArrow
Powrót do góry
::PtyLuQ:: Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Gru 2004
Posty: 87
PostWysłany: Wto 26 Kwi, 2005 20:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kids ..

_________________
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Wto 26 Kwi, 2005 20:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Aren napisał/a:
HAha juz sie ciesze... ;] Chociaz i tak narobiłyście mi takiej śiary z kilku słów, żę gdybym ja był nie był mną to bym wam wpierdzieli*. Dobra, było minęło... ale ze wy to sie czepiacie, teraz będe pisał w białych rękawiczkach, bo jeszcze wykryjecie ze pisze z brudnymi rękami czy coś.

+edit kutva jaki plan?!?!?!?!?!??!?!?! Wy dziewczyny, to na serio jesteście czasem takie głupie................ szkoda słów. A mówi się że dziewczyny są dolrzalsze, jasne... ArrowArrowArrowArrowArrowArrowArrow



Mozesz nie mowic w liczbie mnogiej ? biggrin bo czuje jakby to do mnie bylo kierowane Razz dziekuje ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 26 Kwi, 2005 20:50   

Kinga, ale to jest dobrze powiedziane, bo odnosi się nie do 1 dziewczyny, a do o ile się nie mylę 3 jego koleżanek. A poza tym to nie musisz czytać wypowiedzi w tym dziale Razz
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Wto 26 Kwi, 2005 20:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie musze ? biggrin W o wsyztskim ? RazzP

Razz napisał Wy dziewczyny biggrin zabrzmiało to jakby chodziło o to ze Wsyztskie dziewczyny sa głupie Razz i chyab ot o chodzilO biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 26 Kwi, 2005 20:59   

Moim zdaniem to chodziło o te określone. A co do tego to masz rację zapomniałem, że ktoś przeniósł ten temat do małoodpowiedniego moim zdaniem działu, proponowałbym go przenieść do bardziej adekwatnego.
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 27 Kwi, 2005 09:11   

Miracle napisał/a:
Aren napisał/a:
:BŁĄD SYSTEMU WINDOWS: Razz Razz Razz Robie te ze względu na to żę """nie które""" bardzo głupie, dziewczyny sobie coś myślą... o mader faker... -_- nie dojrzałe bobki -_-


Ekhm... Masz na mysli mnie??? No dobra mnie, Elly i jeszcze kilka osob. Co my sobie myslimy? Nic takiego.Poprostu ja na to przypadkiem wpadlam, powiedzialam Elly ona to looknela na moim kompie i po wszyskim. No i jakto girl zesmy troche popaplaly.Ale to chyba nic zlego?Elly chciala zrobic cos co by ci sie nie spodobalo no i kilka dziewczyn, ale plan nie wyszedl wiec sie ciesz!!! Hehe Mr. Green Mr. Green

:/
gdybym była facetem to bym się zabawiła na miejscu Arena w damskiego boksera... albo wam narobiła obciachu <buuuuujaaaa!!!>
ale nie jestem ;]
Powrót do góry
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 27 Kwi, 2005 10:01   

różnica między Wy a wy jest gigantyczna...z duzej litery to znaczy ze ma na mysli konkretne grono dziewcząt...albo jak to ując w tym przypadku pędraków
a "wy" jest o ogólnym znaczeniu
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |