| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Bilnas w 1 gim
Autor Wiadomość
Anonimowosc
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 07:42   Bilnas w 1 gim

czesc dostalem niedawno taki bilansik,chodze do 1 gim.
tam jest takie cos: dojrzewanie plciowe wedlug skalni tannera,
to co oni mi majtki b?da sci?ga? czy co :oops:
Przejdź na dół
Tavion
Gość
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 08:34   

Nie Wink
Pójdziesz do lekarza, rozbierzesz się do majtek, on sprawdzi ci kręgosłup, uda i proste nogi, popatrzy w gardło.
A może zapytać o to jak dojrzewasz (biologicznie). Wink Ale w majtki zaglądał nie będzie Smile
Powrót do góry
girlieee Płeć:Kobieta

Dołączyła: 23 Paź 2004
Posty: 10
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 08:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myśmy jeszcze nie mieli, ale słyszałam od koleżanek że zagląda do majtek, tzn idzie się za parawan i trzeba zdjąć i pokazać (nie wiem czy to prawda).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4509773
Tavion
Gość
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 09:16   

To nie jest prawdą. Okłamali cię. Wink
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 09:28   

Ja takiego czegos w ogole nie mialam... Rolling Eyes
Ale nie powinni ci w majtki zagladac, wiec na pewno nie beda! Tam moze ci patrzec tylko lekarz jak masz np. chory pecherz albo ginekolog. No ewentualnie rodzice Wink
Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 10:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
U nas to tylko w majtkach Smile <lol> było
A i patrzyła na <teges> u facetów ale nie wiem czy przez bieliznę czy nie
Bo faceci mowili ze uchylała <lol> biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
RaV Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Lis 2004
Posty: 12
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 12:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Miałem to z 5 lat temu afair. Uchylają.

_________________
Created a kingdom. Reached for the wisdom. Failed in becoming a God.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
710301
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 13:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja bym nawet nie dała się żeby mi babka w majtki patrzyła biggrin Kim ona jest że będzie mnie rozbierac?:p Chlopaki wspołczuję wam biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 13:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja miałam tak,że najperw miałam to w szkole,to musieliśmy zdjąc staniki bo ona sprawdzała kręgosłupy(inne dziewczyny były za parawanem). Teraz niedługo musimy miec to w skali Tannera i to będzie coś podobnego,ale w majtki nie będą patrzeć na pewno Smile {oza tym tak jak mówiła Malvina-ja bym sobie nie dała Razz

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 13:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A u nas zaglądała facetom Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 14:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Eee... pierwsze słyszę Razz Ale higienistka mówiła, ze będziemy mieć badania w I gim, ale nie takie... Rolling Eyes Nie dam moich majtusiów Mr. Green

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 15:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja miałam w 3 klasie z klasą EKG(czy jakiś inny skrót) i kazała mi zdjąć stanik i zostać w gaciach(inne moje koleżanki nie nosiły wcześniej stanika) i posmarorali mnie płynm do mycia naczyń) i przykleili takie jakby przyssawki i badali jak pracuje serce
Potem kazali mi iść do lekarza na bilans(nie przecierz nie w samych gaciach!) i tam mówili czy nadaję się do wykonywania ćwiczeń sportowwych , dojrzewanie w skali Tannera(nie pamiętaam jak to robili ale nie zaglądali w gacie ale wcześniej w szkole pytali czy miałam okres), potam sprawdzali czy mam prosty kręgosłup itd.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 15:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No to ja to miałam chyba w 4 czy w 5 klasie. A EKG to badanie pracy serca. Miałam to robione miesiąc temu, ale nie ze szkoły tylko w przychodni, na skierowaniu. Moja mama ma wadę serca i boi się czy ja też nie mam. Boshe, oni podpisają do prądu!! Mi przykliła 4 przyssawki do piersi, i 2klamerki na ręce i 2 na kostki. Tak się denerwowałam, ze na pewno źle wyszło. Nie oddychałam normalnie, tylko z nerwów całkiem inaczej. Mnie tam higienistka co wizytę pyta czy już mam ten okres czy nie, bo kilkakrotnie zwalniałam się u niej z powodu bólu podbrzusza. To ona wyjawiła mi, że mam TSS (zespół napięcia przedmiesiączkowego). Cały cczas mam "ataki" tego, i nie mogę się normalnie uczyć i tak samo pracować na leckjach. Jestem cały czas wkurzona, zmęczona, i mam gorączkę. Crying or Very sad A podobno TSS pojawia się ok. 8-12 dni przed misiączką, ale mama mówi że to u tych co mają już regularny. Mi od upławu minęło 13 dni a od plamy 12 dni. Wypadałoby, żebym już dostała, ale jeszcze nigdy nie miałam, więc raczej nie spełnię tej regułki.

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 15:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a mi się wydawało że TSS to Zespół Wstrząsu Toksycznego spowodowany urzywaniem brudnych Tamponów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
Gość
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 16:24   

Eeee poprostu pomaca ci peniska i tyle.

PS: tylko sie na nią nie spuść ( jeśli masz czym)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |