| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Odchodzę.
Autor Wiadomość
Tavion
Gość
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 09:02   Odchodzę.

Dzisiaj podjęłam decyzję - odchodzę z forum.
Głupio się czuję, bo jestem tutaj od 27 lipca, zostałam moderatorem, mam tutaj przyjaciół...
Za dużo ostatnio się tutaj dzieje. Przez ostatni miesiąc doszło wielu oszołomów (mówię tu np. o Pycie, Chitmenie itp.), 10 osób stało się moderatorem (w tym ja).
Nie podoba mi się to, że kto prosi o moda zostaje nim. Ja nie chcę być już dłużej moderatorem. Sama musiałam prosić, a żałuję, bo wolałabym nim zostać z woli admina (tzn. za ładne posty). Ale niestety nie daję się na niego jak widać, bo jakoś nikt moich postów nie podziwia (mimo, że od początku staram się pomagać). Sad

Będę za wami tęskniła... naprawdę. To najlepsze forum na świecie i pewnie będę żałowała tej decyzji.
Żegnam wszystkich, a przede wszystkim adminkę naszego forum. Wink Życzę dalszych sukcesów w pracy forum.

Papa, pozdrawiam - Tavion Smile
(z bólem serca stwierdzam, że to mój ostatni post - usuńcie mi konto, bo pewnie będzie mnie tu ciągnęło Wink kocham to forum! kocham, kocham, kocham)
Przejdź na dół
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 10:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tavion nie opuszczaj nas ... nie chcę Cię na siłę zatrzymywać ale przykro mi że podjęłaś taką decyzję ... posty masz naprawde sensowne ... a to że sie nikt nad nimi nie zachwyca nie "ah'a" i nie "oh'a" ( co to za słowa ... coraz częsciej piszę jakieś farmazony ... Razz ) to tylko dlatego że poprostu kazdy tu pisze dosc sensownie i takie zachwycanie sie nad kazdym mogloby byc uznane za nabijanie postów Smile wiesz ... Heh zresztą mówię Ci to teraz : Piszesz naprawde super posty, i podoba mi sie Twój tok myslenia Smile <tuliimy> biggrin mam nadzieje że jezcze to przemyślisz biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Tavion
Gość
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 11:32   

Kinga, miałam na myśli docenianie, nie zachwycanie się Wink

Ale wiesz, no powiedz sama. Czy ja uczciwie zostałam moderatorem? Razz Musiałam prosić...
A z resztą, nie wydaje ci się, że jest za dużo modów?
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 11:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tavion akurat Tobie sie to nalezy Wink naprawde jestes swietnym modem
Ale musze przyznać że forum nie jest juz takie jak kiedyś ... też to pewnie zauważyłaś ?
Przybywa coraz wiecej ludzi, którzy robia mega zamieszanie wokół siebie, lub na forum ...
czasami jedno i drugie ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Tavion
Gość
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 11:38   

Dokładnie tak. Kinga, ja jednak zostanę, przynajmniej jakiś czas. Zobaczę jak będzie... ehh.. ToJa, mogłabyś zablokować albo wywalić ten temat? Z góry dzięki Smile

Przepraszam za szum, ale na prawdę, miałam poważne wątpliwości co do mojej obecności tutaj.
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 11:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie ma sprawy kazdemu moze sie zdarzyć Wink
A tak wogóle to co ty nie w szkole ? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Tavion
Gość
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 11:42   

No, w domu siedzę. Chora jestem Confused
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 11:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To tak jak ja Smile no to moge Cie spokojnie przytulic nie obowaiając się że cie zaraże <tuuuli> Smile dobrze że jednak zostajesz Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Tavion
Gość
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 11:45   

<tuuuuule Kingunię> No zostaję, ale nie obiecuję, że na długo. Moge pogadać z tobą na GG?
Powrót do góry
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 11:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zamieszania i oszołomów nigdy nie zabraknie. Zawsze ludzie będą odchodzić i będą przychodzić nowi. Gdyby nowi nie przychodzili, to forum by "umarło". Sami chyba widzicie ilu starych użytkowników odeszło. To normalne..
Tavion m.in. po to są moderatorzy żeby nie było tu chamstwa i oszołomów. Po to macie chociażby możliwość usuwania postów czy ostrzeżenia. Zakaz pisania niewiele jednak daje dla bardzo upierdliwych. Często zakładają nowe konto i dalej rozrabiają. Takich banuję na amen. Zaglądają tu również ludzie w wieku 16-19 lat. To są często wyjątkowi głupole. Bawi ich, że padają tu pytania, na które oni znają odpowiedź od kilku lat. Tego nie da się uniknąć.
Masz rację rozdawałam ostatnio mody. Nie mam czasu czytać postów tych ludzi i dobrze wiesz dlaczego. To Wy lepiej ich znacie i czytacie ich posty na bieżąco. Jeśli jednak ktoś się nie sprawdzi, to mody też są zabierane. Nie mam tu znajomych z reala czy ludzi, których traktuję inaczej. Chomiczka się nie sprawdziła i poleciała z moda. Nemeia mimo, że jest dużo starsza również. Były fora bez moderatorów i zostawali tam modami ludzie na zasadzie - kto pierwszy ten lepszy.
Nic jednak nie stoi na przeszkodzie żebyście to Wy - Użytkownicy wybierali moderatorów i proponowali zdjęcie z funkcji ludzi, którzy się nie nadają. Nie chcę tylko żeby zawiązała się tu grupa "kolesów", którzy rządzą. Wiadomo, że np. Kinga będzie inaczej traktowała Noida niż resztę użytkowników Razz

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 12:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wiadomo, że np. Kinga będzie inaczej traktowała Noida niż resztę użytkowników


Smile hehehe no ciekawe Smile

Ale ToJa masz racje wiele osob sie nie sprawdza jako moderator ... no cóż
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 12:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kinga napisał/a:
Cytat:
Wiadomo, że np. Kinga będzie inaczej traktowała Noida niż resztę użytkowników


Smile hehehe no ciekawe Smile

To akurat był przykład. Ale to fakt, że inaczej będziecie traktować ludzi, z którymi rozmawiacie przywatnie na GG a inaczej resztę ludzi z forum.
Kinga odbierzesz moda dla najlepszej kumpeli? - Tylko szczerze!

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 12:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ToJa o ile dobrze zrozumiałam to chodzi Ci o to czy odebrałabym moda najlepszej kumpeli tak ?
więc najlepszej, No oczywiscie że nie Smile
Tak to jest kieują nami często emocje Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 12:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

adieu!
cytując z "eulogy" :

"she had a lot to say, she had a lot nothing to say, we'll miss her"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 12:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Koporfag uważasz że tavion miała dosłownie "dużo niczego" do pwoiedzenia ?
Tzn że niby nie miała nic ciekawego ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |