| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Andrzejki
Autor Wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sob 27 Lis, 2004 10:11   Andrzejki Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
Jak wspominacie tegoroczne Andrzejki? Udane były ? A może niektórzy z Was są jeszcze przed imprezą ? Zdarzyła Wam się jakaś śmieszna przygoda? Co Wam wywróżyły wróżby?
Wierzycie we wróżby , bo ja nie - ale fajna jest zabawa...

U mnie w szkole Andrzejki odbyły się 24 listopada. Trwały od 16:30 do 19:30 ( trochę krótko ) Bawiłam się świetnie , tylko że na następny dzień miałam klasówkę...
Brałam udziałam we wszystkich możliwych wróżbach... i jak zawsze miałam pecha...mój but jako pierwszy przekroczył próg klasy...i niedość że wróżyło to że się niebawem zakocham , to jeszcze musiałam zatańczyć z chłopakiem , za którym nie przepadam...nie sięgał mi do pięt... Smile Muza była okropna...dopiero na koniec zaczeli puszczać coś ciekawego...a tak to na okrągło " Twoje czarne oczy , widze czarne oczy ...blebleble "
A czy Was dziewczyny poprosił ktoś do tańca ? Bo mnie tak...mój nowy chłopak
Embarassed Para
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Spanielka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Maj 2004
Posty: 18
PostWysłany: Sob 27 Lis, 2004 10:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Heja
U mnie tegoroczne Andrzejki były chyba najlepszą imprezą jaka odybła się w mojej szkole... Muzyka była fajna tylko za dużo był trochę tego "To my Polacy..." i O-zon-a i za mało techno (kocham techno Love ) Wróżby wyszły mi idotycznie...Mój but pierwszy staną za progiem, ale za to potem wyszło mi,że będe zakonnicą (taa, jasneee Mr. Green )
Mój "obiekt westchnień" nie zatańczył ze mną ale też nie zatańczył z żadną inną przedstawicielką płci pięknej...Wystarczył mi tylko jego uśmiech...Taki niecodzienny.... Love
Imprezka była 25 listopada
pozdrówka!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 27 Lis, 2004 11:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nie obchodziłąm tego dnia. Szczerze mówiąc to zapomniałam nawet o tym,ze są Andrzejki Smile Co prawda niedługo jest dyskoteka w szkole(bodajże w poniedziałek) z tej okazji ale ja oczywiście nie idę Wink.
Mróweczka Kwiat

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zazulita Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 26 Wrz 2004
Posty: 346
PostWysłany: Sob 27 Lis, 2004 11:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mnie w szole jeszcze nie było andrzejek i nie wiem czy będą. Mam nadzieję, że będą bo baaaardzo lubię wróżby itp. Wink


Pozdrawiam!!

_________________
zazulita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8619585
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sob 27 Lis, 2004 12:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O nie.. andrzejki ;>e; no troszke lepsze święto niż Wigilia..Wielkanoc itp... Nie obchodze takich swiat.. u mnie w klasie byla jakas impreza andrzejkowa.. i tak nie poszłam :] Nie wierze w jakies wrózby itp. te zabawy andrzejkowe nie są dla mnie czymś waznym.. to tylko jakas zabawa wymyslona przez jakiegoś człowieka biggrin Za to dzisiaj mam dyskoteke szkolną biggrin To o wiele lepsze jest od jakiś wrózb:>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sob 27 Lis, 2004 12:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja nie mialam andrzejek, bo moja wychow jest zryta i co tu duzo mowic

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Sob 27 Lis, 2004 13:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A moja jest suuuper biggrin Chociż większość ludzi z klasy się pewnie z ty,m nie zgodzi... biggrin
I my jeszcze będziemy miec Andrzejki...i to chyba w dokładnie ten dzień,w który one wypadają,czyli 30-wtorek....na bank będzie lanie wosku biggrin I butki pewnie też będą....serducha będą z imionami... ;D I ja może przyniosę i będę wróżyć biggrin

_________________
Wakaaacje!Znów będą wakaaacje! xD biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 27 Lis, 2004 18:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

u nas nie bedzie wróżb w szkole Sad. Ale za to będzie dyskoteka biggrinbiggrinbiggrin w poniedziałek yeaaah! Kocham dyskoteki Razz. A czarne oczy lubie biggrin

A jutro idem do Idy powróżyć beka będzie biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość
PostWysłany: Sob 27 Lis, 2004 20:05   

W mojej szkole dyskoteka andrzejkowa była w środe 24.11 (tak jak u Niny_006) trwała od 16:00 do 19:30 albo dłużej nie pamiętam już .
Było nawet fajnie , jak zwykle tańczyłam z kumpelką po całej sali :-D świetnie się bawiąc .
Nie tańczyłam oczywiście z żadnym osobnikiem płci przeciwnej - u mnie to juz rutyna :(
a co do wróżb to w nie wierze więc nie wróże ...
Powrót do góry
Elly Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 22 Lis 2004
Posty: 489
PostWysłany: Sob 27 Lis, 2004 20:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To na góże to ja pisałam Very Happy zapomniałam się zalogować ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6519354
Noid
Gość
PostWysłany: Sob 27 Lis, 2004 20:09   

U mnie w szkole nic nie było organizowane, żadnych dyskotek ani nic Razz oraz nie wybieram się na żadną imprezę Wink
Powrót do góry
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Sob 27 Lis, 2004 20:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U nas w szkole andrzejki były śmieszne... Najpierw tradycyjnie stoliczki, wróżby itd. Potem dyskoteka (beznadzieja) więc poszłam do klasy. Jak wchodziłyśmy to weszli z nami tacy chłopcy ( Razz ) i zabrali nam picia. He he he. Taka debilka poleciała do pani Geek . No i hmm oni na dywaniku u pani a ta debilka siem cieszy... I jedno picie było takiej Aśki która siem wszyyyystkiego boi! Powiedziała że nie napije siem tego picia bo siem czymś od tamtych zarazi... Laughing Laughing Laughing Potem było jeszcze śmieszniej...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
zazulita Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 26 Wrz 2004
Posty: 346
PostWysłany: Wto 30 Lis, 2004 14:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli braliście udział we wróżbach to napiszcie co wam wyszło!!

Mi z wosku wyszło drzewo (nie wiem co to może oznaczaś Confused , może, że będę miała duzo dzieci Mr. Green ?). W dodatku wyszło, że będę miała czterech męży Rolling Eyes



Pozdrawiam wszystkich!! Mr. Green

_________________
zazulita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8619585
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Wto 30 Lis, 2004 16:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi wyszło, że wyjdę za mąż w wieku 29 lat za Konrada, wygram na loterii, mam się uśmiechać i pasuję do raka, kozioroąca i byka Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Sro 01 Gru, 2004 17:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A mi wyszło(ale w domowych wróżbach biggrin)w serduszkach,że będę miała męża:
Imię-Fabian Shocked Very Happy
Zawód-matematyk(gorzej być nie może biggrin)
Cechy charakteru-*pierdziel*,*cham* i leń biggrin

_________________
Wakaaacje!Znów będą wakaaacje! xD biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |