| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Dyskoteka:(
Autor Wiadomość
justka007 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 10 Lis 2004
Posty: 220
PostWysłany: Sro 24 Lis, 2004 14:36   Dyskoteka:( Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj miliśmy mieć dyskoteke, ale przez kilka osóbn pani odwołała ją. Powiedzcie czy to sprawiedliwe, ze cała klasa musi ponosic odpowiedzialność?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3107824
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Sro 24 Lis, 2004 14:39   

Jak to się mówi -"jeden za wszystkich, wszyscy za jednego"... Confused
Powrót do góry
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Sro 24 Lis, 2004 14:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jestem dokładnie w tej samej sytuacji nie ide przez jakichś z mojej klasy nic się z tym nie dało załatwić. Teraz nauczyciele mówią że klasa to jednostka i cała ponosi odpowiedzialność . Głupio że ponosimy karę za błędy innych. Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Noid
Gość
PostWysłany: Sro 24 Lis, 2004 14:43   

U mnie w szkole jest tak samo. Nauczyciele i dyrekcja mówią, że klasa stanowi jedność i każdy ponosi odpowiedzialność za błędy swoich kolegów/koleżanek. A jeżeli chodzi o sprawiedliwość, to ja już się przekonałem, że nie ma sprawiedliwości na tym świecie
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sro 24 Lis, 2004 15:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Musisz się z tym nisetety pogodzć ... z tego co obseruję moje otoczenie to nie ma sprawiedliwości ... a przynajmniej nie jest jej dużo ... niestety

U mnie też kiedyś tak było ... Pare osób było zawieszonych w prawach ucznia ...
a cała klasa do tej pory nie może pojechać na żadną kilkudniową wycieczkę ... za wybryk sprzed 3 lat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sro 24 Lis, 2004 16:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

powiedzeniem "jeden za wszystkich, wyszyscy za jednego" nauczyciele zawsze ucinaja z nami rozmowe, na temat "dlaczego my tez musimy..." Nie moge juz tego wytrzymac, jacy oni sa beznadziejni kryjac sie za takim durnym tekstem. Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pecia
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 24 Lis, 2004 17:10   

Niech wasza nauczycielka zrobi ja w innym terminie [/center]
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 24 Lis, 2004 17:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mnie w podstawówce też tak było. "Jeden za wszystkich,wszyscy za jendego"- Rolling Eyes. Wtedy uwielbiałam dyskoteki(teraz szkoda mi kasy Mr. Green ) i bardzo byłam wkurzona na tych kolesi,przez których mieliśmy odwołaną zabawę. No bo sorry-2,3 osoby narozrabiają a cała klasa jest ukarana Rolling Eyes .

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zazulita Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 26 Wrz 2004
Posty: 346
PostWysłany: Sro 24 Lis, 2004 17:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mnie w klasie była kiedyś taka sytuacja, że przez jednego chłopaka z naszej klasy nie mogliśmy pójść na spotkanie w naszej szkole z jakimś aktorem (już nie pamiętam jakim). Uważam, że jest to bardzo niesprawiedliwe!! Rolling Eyes

_________________
zazulita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8619585
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 25 Lis, 2004 20:42   

Niestety tak jets:( Justka czemu mamy taka durna wyche???????? i niektorych chlopakow? musisz cos z tym zrobic:) jestem przewodniczaca klasy!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |