| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Masturbacja jak to zrobić i czy to jest dobre ?
Autor Wiadomość
Ursus Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 15 Lis 2004
Posty: 5
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 20:01   Masturbacja jak to zrobić i czy to jest dobre ? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak jak w temacie chciałbym się dowiedzieć czy takie rzeczy są dobre dla zdrowia ale też czy sprawiaja radoche i czy to uzależnia ?

_________________
OooOOOooooOoooOOOOoOoOo
OoooOOooOoBombelkiOoOOooO
oOOOOOoOOOOooooOOoooOoo
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 20:05   

hej, no wiesz ja tam sie nie znam na tym.. ale podobno mozna sie uzaleznic ! zreszta poczekaj na opinie innych...
Powrót do góry
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 20:07   

Czy dobre? Nie wiem, każdy odpowie Ci inaczej. Cóż, masturbacja pomaga wyładować napięcie seksualne. Czy sprawia radoche? Rolling Eyes Pomińmy. Nie w mojej kompetencji jest odpowiadanie na takie pytania. Razz A czy uzależnia - zależy. Kiedy czujesz potrzebe masturbowania się kilka razy dziennie, wolisz się masturbować niż np. wyjść gdzieś z przyjaciółmi - wtedy jesteś uzależniony. Ale to są oczywiście skrajne przypadki. Wink
Powrót do góry
Oliie
Gość
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 20:19   

A ja wiem jak to sie robi.Jak będziesz chciał wiedzieć zgłoś sie na gg.
-6627552
Powrót do góry
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 20:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Powiem tyle. Masturbacj sprawia ogromną przyjemność. Działa jednak jak narkotyk. Jak raz spróbujesz to później podniecasz się przy byle okazji i chcesz, a nawet czasami musisz to jak najszybciej zrobić. Masturbacja wywołuje orgazm, a z tego co wiem to on uśmierza ból.

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Ursus Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 15 Lis 2004
Posty: 5
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 20:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Właśnie sie przekonałem że to niezła frajda biggrin

poprosiłem kolerzanke o pomoc i przyszła i włascieiw mnie wyręczyła za wszystko i dokładnie wytłumaczyła biggrin powiedziała że jutro wpadnie i zobaczy czy zapamiętałem wszystko biggrin

_________________
OooOOOooooOoooOOOOoOoOo
OoooOOooOoBombelkiOoOOooO
oOOOOOoOOOOooooOOoooOoo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 20:36   

yhkm... z koleżanka?? czy to nie krępujące? Rolling Eyes no cóż... chyba z masturbacji nie trzeba tlumaczyc a tym bardziej brac korepetycji hehe..
Powrót do góry
B.K
Gość
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 20:38   

Ej ursus skąd masz taką koleżanke? Weź mi daj jej adres też ja nie wiem jak to sie robi :>
Powrót do góry
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 20:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

koleżanke? Razz dobra ta koleżnka musi byc biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 20:43   

Ursus, opanuj się. Przecież i tak nikt Ci nie wierzy. I nie wyładowuj swojego napięcia seksualnego na forum z łaski swojej, bo albo będę kasować Twoje bezmyślne posty, albo potraktuję Cię ostrzej, choć nie mam ochoty rozdawać ostrzeżeń. ==;

Ona89: Nieprawda, że od masturbacji się od razu uzależniasz. I też nie jest prawdą, że orgazm uśmieża ból! Skąd to w ogóle wytrzasnęłaś? Rolling Eyes

Opanujcie się ludzie, bo zacznę być niemiła. Neutral
Powrót do góry
Tavion
Gość
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 20:48   

Akacja - tak, dobra - bo wyimaginowana. Ja też mam kolegę, po którego dzwonię, przyjeżdża, robi mi dobrze, daje kasę i zaprasza na pizzę.
Kto w to uwierzył? Wink

Ona - masturbacja nie uśmierza bólu. To bzdurka. Po prostu sprawia przyjemność, podnosi temperaturę ciała i działa pozytywnie na samopoczucie. Czego chcieć więcej?

Femme - wykaż trochę tolerancji... chłopcy lubią pofantazjować.
Powrót do góry
Ursus Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 15 Lis 2004
Posty: 5
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 20:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

;|

jacyś dziwni jesteście ..... chce być z wami szczery a w po mnie jeździcie... też mi tolerancja :/

_________________
OooOOOooooOoooOOOOoOoOo
OoooOOooOoBombelkiOoOOooO
oOOOOOoOOOOooooOOoooOoo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 20:53   

Ależ ja jestem tolerancyjna Razz Ale to forum ma rozwiązywać problemy związane z seksem, a nie wykładać techniki seksualne.
Ursus: Nikt po Tobie nie jeździ. Szczery przecież też nie jesteś. ==; Bezsens.
Zakończmy ten temat, hm?
Powrót do góry
Bk
Gość
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 20:53   

Ja ursusowi wierze! U mnie są takie dziewczyne ze jak jedna poprosi żeby przyszła do niej do domu po lekcjach we wiadomej sprawie to przyjdzie a potem biegają po school i klepia sie po tyłkach.Ursusowi zazroszcze takiej kolezaniki.Fajna musi być.Nietolerancyjne hamy jedne.grr
Powrót do góry
Tavion
Gość
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 21:00   

Femme, zamknij ten temat... Niedługo zaczną nam wykładać kamasutrę.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |