| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Klata
Autor Wiadomość
Aren
-Usunięty-
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 13:25   Klata

Macie wysportowaną klate? ja tak średnio Razz ale chciałbym bardziej, znacie jakieś sprawdzone sposoby/ćwiczenia na ładną klate????? Dziewczyny niech piszą jaka klata się wam podoba (chuda,umięśniona itp.) fenx za wszystkie posty Smile
Przejdź na dół
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 13:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może inaczej - ile wyciskacie na klate na sztandze?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 14:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pompeczki polecam Smile W seriach po 20 i tak kilka razy.
Albo znajdujesz sobie plaska powierzchnie troszke nachylona wazne aby twarda i biezesz jakies hantelki i machasz Smile a dokladniej to mozesz o ile dobrze pamietam cwiczyc gorne srodkowe i dolne miesnie klaty i ustawiasz rece adekwatnie do nazwy miesni Razz ( tzn. np jesli chcesz gorne cwiczyc to troche pochylasz rece za glowe ).
Ale ja od dawna nie cwicze hantelkami wiec glowy nie dam za prawdziwosc tego co pisze bo pamiec mam kiepska Razz. Wole pompeczki Mr. Green
No i jesli jestes mlody to ci nie radze cwiczyc zelastwem za bardzo bo stawy moga sie psuc oraz moga ci kosci wolniej rosnac. tzn nie forsuj sie za bardzo i polecam pompeczki Razz ( no i jak pompeczki robisz to i brzuch cwiczysz Smile )
A klate mam jak klata typowego 14 latka. Juz troche miesni przybylo i wystaje poza brzuszek czyli nic specjalnego.

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 15:34   

Hm... ja raczej nie zwracam uwagi na klate ale nie moze byc grubasem z wylewajacym sie brzyszyskiem! no a jesli już jakbym zwracała na to uwagę to myślę ze bardziej podoba mi się umięśniona klata:)ale nie do przesady...
Powrót do góry
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 16:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi się podobąją klaty umięśnione (umiarkowanie) biggrin
Często takie oglądam, bo moi koledzy z juda często zdjemują górę kimona Laughing
Nie lubię kościstych klat z wystającymi żebrami Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 16:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja wolę jak chłopak ma taką średno wysportowaną klatę. Nie lubię jak mężczyźni mają aż przerośnięte mięśnie na klacie i rękach, takie mają np. bokserzy. Jak dadzą zdjęcie takiego mocno umięśnionego faceta w gazecie to aż się żygać chce. Mad

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 18:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a mi tam wisi klata =) (hyhy ale to zabrzmiało) znaczy niezbyt to dla mnie wazne jaka klata Wink bo zazwyczaj "Mężczyźni" podobający mi się są szczupli i raczej nie mają jakichś mięśni czy coś tylko takie wiecie =) ciałko typowego nastolatka ^^ ale oczywiście ładniej wygląda jak ktoś ma chociaż delikatnie wyżłobione mięsnie znaczy chociaż zarys =) ale to mało wazne
pozdrawiam =*

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 18:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi się podoba klata pudzianowskiego Love biggrin Nie no..zartuję ;p Klata mnie trochę mało obchodzi :> Fajnie wyglada jak są jakieś małe mieśnie..ale nie muszą byc biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 20:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tam cisne na klate tak +/- 50 kg, tzn tyle na luzie. Moim zdaniem nie jest to źle
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sro 17 Lis, 2004 17:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mnie też klata nie obchodzi Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Michuś Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 11 Paź 2004
Posty: 33
PostWysłany: Sro 17 Lis, 2004 19:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dziewczyny chyba wolą szersze klaty Question Wink moja jest chyba w normie Cool nie wygląda żle bo pompki trochę dają Embarassed a najlepsze jest podobno podciąganie na drążku na klatę Embarassed Question

_________________
Michał
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4143657
Robert Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 13 Kwi 2005
Posty: 20
PostWysłany: Wto 19 Kwi, 2005 21:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

JA mam treningi i zawsze pod koniec trener przeznacza 25 minut na siłe czyli gdzieś tak 2 razy po 25 pompek
25podciągnięć na drążku
15 ugięć na poręczach itd
To naprawdę dużo daje i myśłe że jak na mój wiek ma dobrze rozwiniętą klatę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 19 Kwi, 2005 21:21   

Nie odkopuj starych tematow zeby sie pochwalic swoja kondycja fizyczna...Archeolog-paker,wprost niesamowite zestawienie.
Powrót do góry
Robert Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 13 Kwi 2005
Posty: 20
PostWysłany: Wto 19 Kwi, 2005 21:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

BArdzo zabawne.... Jakoś każdy sie wcześniej chwalił a jak jestem nowy na forum to znaczy że na starych tematach nic już nie mogę pisać... fajnie szkoda że jakoś ty sie nie pochwaliłeś... niektórzy nie mają czym...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 19 Kwi, 2005 22:29   

I co,oceniasz ludzi po klacie?A to,ze nie odkopuje starych jak swiat postow zeby pochwalic sie klata,jest przejawem taktu.Zastanow sie nad tym.

Btw. nie pochwalilem sie,bo nie lubie szpanowac.A Ty jak widze lubisz,popatrz chociazby na swoje posty w temacie o Morrowindzie,tak dla przykladu.Zamiast zrozumiec to co altruista chcial Ci przekazac,probowales go przekonac,ze naprawde masz taki pancerz...Zastanow sie czasem co inni chca Ci przekazac.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 5 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |