| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Frolic - zamów bezpłatne próbki dla swojego pieseczka :)
Autor Wiadomość
mimi
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 14:40   Frolic - zamów bezpłatne próbki dla swojego pieseczka :)

http://www.frolic.pl
Przejdź na dół
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 15:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Super! Zamówiłam jush dla mojego pieseczka Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 21:33   

Ja już niedawno dostałam. paczka jest tylko na jedną porcję, ale i tak się liczy, ze darmocha Smile
Powrót do góry
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 21:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ile czekałaś na tą paczkę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Sro 17 Lis, 2004 17:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też dostałam...
Ja nie pamiętam ile czekałam, ale tak nie więcej niż 3 tyg.Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Spanielka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Maj 2004
Posty: 18
PostWysłany: Nie 21 Lis, 2004 14:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Siemka
Nie wysyłałam na Frolica ale chyba zaraz to zrobię Wink ja polecam stronkę www.rosnijzdrowo.pl wypełnia się ankietkę i za darmo dostajesz "paczuszkę dla maluszka" Very Happy w jej skład wchodzi:

* opakowanie suchej karmy 500g Pedigree® Junior,

*Pedigree® DentaStix™ - przysmak do codziennej higieny jamy ustnej psa (3 małe kosteczki)

*książeczkę "Wszystko, co powinieneś wiedzieć o swoim piesku"

*zabawkę (mnie trafił się taki mały,kolorowy śmieszny sznurek)

Zgłoszenie wysłałam jakiś miesiąc temu i dzisiaj otrzymałam Smile polecam!
pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 17:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A jak zamówisz dla kotka to dostaniesz książeczkę, 2 saszetki whiskasa i zabaweczkę! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 20:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chesterka napisał/a:
A jak zamówisz dla kotka to dostaniesz książeczkę, 2 saszetki whiskasa i zabaweczkę! Very Happy


A wiesz moze jaka to zabaweczka? Bo ja czekam na swoją paczuszkę i chciałabym się dowiedzieć co mogą mi przysłać

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Gość
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 21:20   

Ja dostałam taką fioletową myszkę na sznureczku :mrgreen:
Powrót do góry
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 21:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Logowanie, logowanie Rolling Eyes

To oczywiiście ja pisałam o tej myszce Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 27 Lis, 2004 21:16   

Spanielka napisał/a:
Siemka
Nie wysyłałam na Frolica ale chyba zaraz to zrobię Wink ja polecam stronkę www.rosnijzdrowo.pl wypełnia się ankietkę i za darmo dostajesz "paczuszkę dla maluszka" Very Happy w jej skład wchodzi:

* opakowanie suchej karmy 500g Pedigree® Junior,

*Pedigree® DentaStix™ - przysmak do codziennej higieny jamy ustnej psa (3 małe kosteczki)

*książeczkę "Wszystko, co powinieneś wiedzieć o swoim piesku"

*zabawkę (mnie trafił się taki mały,kolorowy śmieszny sznurek)

Zgłoszenie wysłałam jakiś miesiąc temu i dzisiaj otrzymałam Smile polecam!
pozdro


Spanielka, tez to zamowilam.


PS. Czyzbys kochala spaniele? :> JA TEZ !biggrinRazz
Powrót do góry
kika7766 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 1
PostWysłany: Wto 10 Lut, 2009 22:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a jak bym chciała zamówić jednak z forlic bezpłatne próbki karmy dla pieska to jam mam to zrobić na jaką stronę trzeba wejść? Prosze o odpowiedz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 10 Lut, 2009 23:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ten temat jest po to, żebyś przeczytała zanim coś napiszesz.. Swoją drogą, jaki jest sens zamawiania próbki karmy (która przyjdzie bądź nie, po tygodniach..) skoro możesz iść do marketu i kupić z kilkanaście złotych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bożena Płeć:Kobieta
Administrator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Maj 2005
Posty: 126
PostWysłany: Sro 11 Lut, 2009 21:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kika7766 na stronie http://www.royal-canin.pl poszukaj maila. To bardzo dobra karma i Royal Canin wysyła darmowe próbki.

Nasty_girl karmę, którą kupowałam do tej pory zanosiłam do schroniska, bo mój pies nie chciał jej jeść. Wypróbowałam różne karmy (nawet te barwione świństwa na wagę). Karma Royal Canin jest droga, więc jaki jest sens kupować w ciemno? Można sprawdzić czy pies będzie to jadł na darmowej próbce. To samo było z Pedigree. Dostałam darmową próbkę dla szczeniaka. Sporo tego było (2 torby chrupek, saszetki z wilgotnym pokarmem, kostki dentystyczne i coś do poczytania). Gdy pies skończył 6 miesięcy ze zdziwieniem odebrałam kolejną paczkę. Tym razem jedzenie dla dorosłego psa (również na 7 dni) A tak na marginesie karmę Pedigree zjadły psy ze schroniska. Dopiero karma Royal Canin to był strzał w 10.

_________________
Zdjęcia Agamy brodatej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10699695
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 12 Lut, 2009 17:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bożena, czytanie ze zrozumieniem. Sama wiem jak to jest, mam psa i szkoda mi było wydać dużo pieniędzy, bo wiem, że mój pies jest wybredny, a mogę kupić jedynie przez internet.. Ale ona mówi o FROLIC.. czyli karmie, która kosztuje ok 15 zł, prosić się o próbki karmy, żeby przesłali Ci z wielką łaską po miesiącu, jeśli w ogóle jest bez sensu. Sama Próbowałam zdobyć karm właśnie typu RC czy PPP. Bo koszt takiej samej paczki to ok 50 zł + przesyłka. A uwierz mi, nawet w takich firmach robią wielki problem z wysłaniem próbki. Zresztą.. jeżeli pyta o Frolic, wątpię, że kupi karmę za 200/300 zł.. Nie wiem skąd ty tutaj w ogóle to RC wytrzasnęłaś skoro wyraźnie pyta o Frolic.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |