| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziwne zachowanie mojej siostry
Autor Wiadomość
bus
Gość
PostWysłany: Wto 19 Paź, 2004 17:31   Dziwne zachowanie mojej siostry

Mam 16 lat , moja sistra 12.Ostatnio zauwazylem u niej dziwne zachowanie, czasami ( ale tylko wtedy kiedy jest np. w pokoju sama ) zakłada noge na noge przy czym jedna ma wyprostowana a druga zalozona na udzie mocna zacisnieta. Nogami robi takie małe ruchy. Mam pytanie czy ona sie masturbuje
Przejdź na dół
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 19 Paź, 2004 17:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wiem dokładnie,o jaką pozycję chodzi. Ona siedzi normalnie,tylko jedną nogę ma prostą a drugą tak jakby w siadzie tureckim i posuwa się do przodu i do tyłu na SAMYCH pośladkach? Jeśli tak,to nie jest masturbacja, jeśli jednak przesuwa się ona tak,że podłoga ma kontakt z jej narządami płciowymi prawdopodobnie jest to masturbacja.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Juwenta Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 224
PostWysłany: Wto 19 Paź, 2004 18:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mysle ze moze byc to wlasnie to. Moze nie zaraz masturbacja, ale próbuje podniecić sie, ociera swoimi narzadami np. o krzesło poruszając sie, lub pobudzić sie jakoś inaczej nogami. Ale na pewno nie powinienes sie martwic o siostre Smile Jesli na przykład byś zauwazyl ze ona to często robi (ale nie mowie tu o podlgadaniu jej) to zaprponuj jej zebyscie razem spedzili czas na jakimś sporcie, grze czy jakimiś innymi wspolnymi zajęciami. Sport na prawde pomaga na rozładowanie napięcia i jesli siostra bedzie wiecej cwiczyc to moze przejdzie jej to, lub zmniejszy sie Wink

_________________
Boso ale w ostrogach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bike_chan Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 22 Sie 2003
Posty: 148
PostWysłany: Sro 20 Paź, 2004 18:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też nie bardzo rozumiem, o jaką pozycję dokładnie Ci chodzi, ale jest dość prawdopodobne, że się masturbuje. Nie musisz sie przejmować. Jak zapewne wiesz, to naturalne i wiele osób to robi...

_________________
... to wszystko zależy od ciebie, do kogo będziesz strzelał
to wszystko zależy od ciebie, za co i kogo bedziesz umierał ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1444473
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Czw 21 Paź, 2004 14:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no lepiej staraj sie na to nie zwracać uwagi. chyba nikt by nie chcial żeby sie do nas czepiali w takich sprawach (każdy wie o co biega Wink )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Pią 22 Paź, 2004 14:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To nie mósi być koniecznie masturbacja. ja kiedy robię coś ciekawego, np. oglądam bardzo ciekawy film w tv to w pewnej chwili może sie zdarzyć że zechce mi się siku hihi. wtedy robię podobne ruchy lub siadam na pięcię żeby się nie zsikać (czasem nawet chwilowo odechciewa mi się siku) i w ten sposób wytrzymuję aż do przerwy w filmie i w tedy mogę spokojnie iść do łazienki. Może z twoją siostrą też tak jest.

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
girlieee Płeć:Kobieta

Dołączyła: 23 Paź 2004
Posty: 10
PostWysłany: Nie 31 Paź, 2004 17:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się że przy tobie by tego nie robiła. Jak ma na coś ochotę to na pewno robi to jak nikt jej nie widzi Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4509773
Tavion
Gość
PostWysłany: Nie 31 Paź, 2004 18:29   

Tak, w wieku 12 lat zdaje sobie sprawę co powinna a czego nie powinna robić w towarzystwie drugiej osoby. Myślę, że to może być przyzwyczajenie. Ja często siedząc przy kompie trzęsę nogą.

I nie zdaję sobie z tego sprawy. Pewnie teraz też to robię. Wink
Powrót do góry
Anadriel Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Paź 2004
Posty: 76
PostWysłany: Pon 01 Lis, 2004 17:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Z opisu można wywnioskować, że to może być masturbacja, ale jak już kilka osób przede mną powiedziało nie jest to zupełnie szkodliwe i nie musisz się martwić o siostre...

_________________
Obojętność jest jak lód polarny na biegunach: zabija wszystko. (Honore de Balzac)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5297084
kubap Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Gru 2006
Posty: 20
PostWysłany: Sob 23 Gru, 2006 15:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

może chce sie jej siku i wstrzymuję
hahahahaha
ale tak serio,to mój brat jak siedzi przy kompie i mu się chce lać,to też trzęsie nogą, a ma 9 lat i niewie,co to jest seks(myśli że to samo całowanie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |