| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Pomocy!
Autor Wiadomość
Tavion
Gość
PostWysłany: Czw 18 Lis, 2004 10:35   Pomocy!

Od kilku dni mam problemy z zasypianiem. Zawsze interesowałam się okultyzmem, magią, strasznymi historiami, demonami etc.
Ostatnio moja wyobraźnia buntuje się przeciwko mnie. Kładąc się do łóżka, boję się leżeć, patrzeć w okno, wychodzić na korytarz. Myślę o wszystkich tych historiach, wilkołakach, mordercach-psychopatach, duchach (co najgorsze).

Kiedyś uwielbiałam nocą połazić po domu, poleżeć w łóżku, pomarzyć. Teraz jest to dla mnie koszmar.
Nie wiem już co robić. Dla niektórych może wydać się to śmieszne, ale dla mnie wcale nie jest. W dzień wiem, że to jest głupie, że wcale nie powinnam się bać. Gdy kładę się do łóżka, serce wali jak szalone. Co mam robić?
Nie chcę żeby dłużej działo się coś takiego.
Przejdź na dół
nie podam. Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 10 Cze 2004
Posty: 358
PostWysłany: Czw 18 Lis, 2004 12:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja jeż mam ten kłopot, często wieczorem wydaje mi się że ktoś mówi do mnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
398724821
Tavion
Gość
PostWysłany: Czw 18 Lis, 2004 12:19   

No właśnie.
Niedawno słyszałam wyraźne 'Halo' za drzwiami. Wyraźnie - tak jakby ktoś mówił. I nie spałam, po prostu leżałam.
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Czw 18 Lis, 2004 13:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tavion hm ... wiesz wydaje mi się że poprostu te wszystkie historie, które z zapartym tchem czytałaś (bo to bardzo interesujące Wink ) poprostu zostaja w twojej głowie.
I najpewniej to wszystko że tak powiem "poodkłądało się" i możesz mieć takie lęki
Nie czytaj narazie tych historii ... powinno Ci przejść Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Czw 18 Lis, 2004 14:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja gdy mialem 7 lat i sie kapalem w wannie to za drzwiami uslyszalem jakby takim zloslilwym glosem "chlup" lol Smile
Trzeba umiec panowac nad swoimi uczuciami Tavion Razz. trenuj to specjalnie wstajac i sprawdzajac co sie dzieje jesli wydaje ci sie ze np. pod lozkiem jest duch to wsadz tam reke pomacaj czy nic nie ma i juz. tylko odwanie i energicznie Smile Albo gdy za dzrwiami uslyszysz 'halo' to wyjdz za nie i sprawdz. Tylko trzeba pokonac strach Smile

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Tavion
Gość
PostWysłany: Czw 18 Lis, 2004 15:16   

Łatwo mówić Wink
W dzień wszystko wydaje mi się takie proste i logiczne, a w nocy strach blady.
Wczoraj chciałam spać z moim kotem, ale się nie dał. Cóż miałam zrobić- całą noc spędziłam przed kompem. Sad
Powrót do góry
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Czw 18 Lis, 2004 16:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no mowic zawsze latwo ale pisalem ze trzeba pokonac strach Razz Inaczej nie da rady:P

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Czw 18 Lis, 2004 20:18   

Znam ten ból, tyle że przechodziłam to w wieku 8 lat. Razz Nie no, serio. Sama wiesz, że często jestem sama w domu. Zwłaszcza w nocy. Czasami też boję się spać, ale u mnie to nie jest tak drastycznie jak u Ciebie. Jeœli nie chcesz przezwyciężać strachu - pozapalaj œwiatła. Poczujesz się pewniej. Wink
Powrót do góry
Tavion
Gość
PostWysłany: Czw 18 Lis, 2004 20:42   

Wczoraj zapaliłam - nic nie pomogło.
Powrót do góry
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Pią 19 Lis, 2004 06:09   

No to faktycznie źle z Tobą. Shocked Przestań czytać te historie, tak jak już ktoś wyżej pisał. To powinno pomóc.
Powrót do góry
KoT
Gość
PostWysłany: Pią 19 Lis, 2004 06:41   

Witam.
Ta, zrób sobie przerwę w horrorach, Taf, bo to wymknęło się spod kontroli, jak widzę. W sumie też czuję niepewność, bo trochę się horroro-fantastyków naczytałem, ale...No nie do tego stopnia. Wink
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 19 Lis, 2004 18:34   

Czesto tak mam, poznym wieczorem boje sie nawet zejsc na dol i umyc zeby Razz Ale jak zapalam wszedzie swiatlo czy wlacze telewizor, to od razu czuje sie jakos pewnie.
Powrót do góry
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 19 Lis, 2004 18:37   

Ja od dziecka się bałam aż do dziś. Najgorszy wieczór...
Kiedy idę spać i trzeba zgasić światło...
Serce wali mi zawsze jak młot...
Przykrywam się kołdrą aż do szyi, pocę się, a potem przestaję się bać, odkryję się, co jestem strasznie wypocona, bo pod kołdrą jest strasznie gorąco. Ale jeśli mam się całkowicie odkryć lub / i chodzić po pokoju, to nie ma mowy. Myślę, że mnie coś zaatakuje Shocked
Tchórz ze mnie straszny. Jak miałam już 3 lata, to zaczęłam horrory oglądać Rolling Eyes
Ja jestem jakaś głupia Rolling Eyes
Aha... tak jak Nena: włączam telewizor i zapalam wszystkie światła i czuję się bezpieczna, ale w łazience już nie, hyhy Laughing
Boję się, że jak włączę kran, to wyleci rekin i mnie pożre. Głupia jestem Razz
Ale jak się już o tym pomyśli, to całkiem czuje się co innego. Cały czas w pokoju rusza mi się lampa i jakieś dźwięki słyszę. Czuję i słysze jakiś prąd. Raz miałam wrażenie, że jest jakaś postać, taka czarna, i czułam, że ktoś jest ze mną w pokoju i poczułam, jakby ktoś mnie dotknął. Raz mi brat żart zrobił taki, że aż myślałam, że mi serce stanie (ma 24 lata) Shocked
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pią 19 Lis, 2004 19:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tavion, a może psycholog? Bo trudno jest przezwyciezyc swój strach..psycholog by Ci pomogł Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Sob 20 Lis, 2004 18:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja mam sytuację odwrotną-kiedys baaardzo się bałam się zasnąć,bo ciągle myślałam o klaunach pod łożkami,chociaż horrorów w ogóle nie oglądałam..jedyny,jaki obejrzałam w dzieciństwie,to był "Duchy z telewizora"/..muszę przyznać,że był dość straszny....i potem bałam się....parę lat????A ja kiedyś leżałam sama w pokoju i nagle słyszę-"Iidaaa..."zastygłam w bez ruchu....po jakichś dziesięciu minutach ostrożnego wstawania z łożka pobiegłam do przedpokoju i zaczęłam ryczeć...bart przyszedł i się spytał,co się stało,a ja nato-"I tak nie uwierzysz..."
Teraz juz się nie boję....raz na wycieczce...to było w październiku jakoś na początku.. :DTow nocy przyszła moja babcia...to znaczy jej duch i zaczęła mni po rączce głaskać...i ja jakoś się nie bałam...może dlatego,ze lubię,jak mnie ktoś głaszcze??? :Dheheh...a Ty Tavion idź do psychiatryka..nie no,ale do psychologa... biggrin

_________________
Wakaaacje!Znów będą wakaaacje! xD biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |