| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Przyjaźń damsko-męska
Autor Wiadomość
Grohówa Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 15 Lis 2004
Posty: 44
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 18 Lis, 2004 14:58   Przyjaźń damsko-męska Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wierzycie w przyjaźń damsko-męską? Myślicie, że zawsze nawet najlepsza przyjażń przerodzi się w związek? Sądzicie, że gdy chłopak i dzieczyna są ze soba tak mocno związani to miłość przyjdzie szybciej czy póżniej?


Mam wspanaiłego przyjaciela. Kocham go całym sercem. Oddałabym za niego życie.





JA wierzę.

Kwiat

_________________
And yeah, yeah, God is great.
Yeah, yeah, God is good.
Yeah, yeah, yeah, yeah, yeah.
What if god was one of us,
just a slob like one of us,
just a stranger on the bus trying to make his way home?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1184334
Weronika
Gość
PostWysłany: Czw 18 Lis, 2004 15:05   

Ja wierzę w przyjaźń damsko-męską.
Moim przykładem jest wisząca na 1 włosku przyjaźń z Pawłem.
(Wiem że ni powinnam go nazywać przyjacielem, lecz coś mnie zatrzymuję)
Powrót do góry
Basieq Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 08 Maj 2004
Posty: 94
PostWysłany: Czw 18 Lis, 2004 16:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wierzę w tą przyjaźń bo mam dwoch wspaniałych przyjaciół z ktorymi moge sobie pożartować i pogadac, jakos jeszce nie ma miłości czy większego uczucia, i tak ma być biggrin Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
justka007 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 10 Lis 2004
Posty: 220
PostWysłany: Czw 18 Lis, 2004 16:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja raczej nie wierzę. Bo kidyś jedna ze strobn zakocha sie w drugiej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3107824
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Czw 18 Lis, 2004 16:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a dlaczego nie ! przecież może być 2 przyjaciół płci przeciwnej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
Weronika
Gość
PostWysłany: Czw 18 Lis, 2004 16:58   

justka007 napisał/a:
Ja raczej nie wierzę. Bo kidyś jedna ze strobn zakocha sie w drugiej.


No właśnie!!
To jest pięknę że przy przyjaźni może nastąpnić coś więcej
Powrót do góry
Keśka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Sie 2003
Posty: 185
PostWysłany: Czw 18 Lis, 2004 18:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmm... Miałam takiego kolegę. Teraz on jest w innej szkole. Miał bardzo dobrą przyjaciółkę. Znali się 6 lat. Ona traktowała go, jak bardzo dobrego przyjaciela, on bardzo ją kochał. Prosił ją o chodzenie kilka razy, lecz odpowiedź była negatywna... Po prostu są tacy chłopacy/dziewczyny, których się traktuje jako przyjaciela/przyjaciółkę, a nie jako chłopaka/dziewczynę. Jeszcze jeden przykład: chłopak z mojej klasy. Ja i moja dobra koleżanka lubimy go. On lubi nas - najbardziej z klasy. Jest odtrącony od innych chłopaków z klasy. Jest "inny". Lepszy. Nie wygłupia się, nie przeklina, nie szpanuje, nie przezywa i nie olewa dziewczyn. Jest lepszy w oku dziewczyn (choć też nie wszystkich!), lecz w oku chłopaków jest po prostu mięczakiem. Lubię go bardzo, ale jest dla mnie dobrym kolegą, ale gdybym miała sobie wyobrazić go jako chłopaka - eee... No nie wiem, to było by komiczne Razz Po prostu... No... Nie wiem, jak to wytłumaczyć Very Happy
Pozdrawiam.

_________________
Emancipate yourselves from mental slavery
None but ourselves can free our minds.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6324199
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Czw 18 Lis, 2004 18:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

gush .. ale macie problemy. Oczywiscie ze jest mozliwe. To chyba oczywiste. Nie wiem po co ta dyskusja i nie widze powodu aby zawsze przyjazn damsko meska musiala sie w cos wiecej przerodzic.

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Juwenta Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 224
PostWysłany: Czw 18 Lis, 2004 19:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przyjaźń moze sie przerodzić w miłość-i rzeczywiście jesto to piekne, ale jesli obie strony tego chcą. Bo jesli tylko jedna osoba sie zakocha a druga tego poprostu nie chce to wtedy obie osoby mogą sie poczuć tym zranione i moze to nawet doprowadzic do końca przyjaźni. Ale przyjaźń nie zamieni sie w miłośc jesli chłopaka/dziewczyne nie bedzie sie dopuszczac zbyt blisko siebie.... i jesli zalezy komus wyłacznie na przyjaźni to jest to dobry sposób. A jesli dwoje przyjaciół jest ze soba bardzo mocno związanych i bardzo blisko siebie są to bardzo mozliwe ze to sie zmienei w miłość ponieważ w miłości nie moze zabraknąć tej prawdziwej przyjaźni, wiec jedno i drugie ma bardzo płynną granice i mozna nawet nie wiedzieć kiedy sie ja przekroczy.

_________________
Boso ale w ostrogach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 18 Lis, 2004 20:55   

Ja wierzę. Czasem taka przyjaźń jest lepsza niż obustronna miłość, naprawdę! Sama jestem dowodem - mam przyjaciela już 4 rok Wink
Powrót do góry
Inteligencja Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 230
PostWysłany: Czw 18 Lis, 2004 22:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oh, a czemuż to taka przyjaźń nie miałaby istnieć?

Właściwie to wszyscy tak ładnie wszystko nazywają i wyróżniają. Są koledzy, przyjaciele i ukochani (mam na myśli tych "kochanych"). Ja jednakże mam nieco inne zdanie... Zazwyczaj nie stosuję podziałów, w tym wypadku także. Nie można podzielić wszystkich naszych znajomych na kilka grup. I niekoniecznie miłość jest ważniejsza czy "lepsza" od przyjaźni. Zauważcie, iż przyjaciel to głównie trwały rozmówca. W każdym razie, to nie jest też tak, że stosunki (psychiczno-duchowe) można określić w procemtach - od 40% do 90% jest przyjaźń itd. Te nasze dwa określenia dla ważnych nam osób bardzo się przenikają. Przyjaźń damsko-męska jest możliwa, ale zazwyczaj, paradoksalnie, możliwa, gdy obydwie strony nie posiadają stałych partnerów. Dlaczego? Otóż dlatego, że nie występuje wtedy uczucie zazdrości. Zazdrość jest bardzo ludzka.... Wracając jednak do tematu : takie "coś" możemy spotkać. Przyjaźń damsko-męska... Po co mamy nazywać coś, co nie istnieje? Wszystko, co ma swą nazwę na swój sposób bytuje. Z tym, że ten sposób jest bardzo różny - czasem bardziej duchowy, czasem bardziej fizyczny. W przypadku omawianym przez nas 'problemie' skłaniałbym się do stwierdzenia, że balansuje gdzieś pośrodku, lub, jak kto woli, jest "taki i taki".

To tyle na ten temat. Oczwiście, ja się tutaj jeszcze odezwę Smile.

_________________
Carpe diem, quam minimum credula postero.
Horacy

***
KoFfAjMy SiĘ mIŁoŚcIoM bOŻ0-PoKeMonOwOm !!! YoŁ!!!
Irony is my mother...

***
Femme Fatale, dziękuję Ci za te piękne zdjęcie w moim profilu Smile:*. Masz gust, dziewczyno :*Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
YO !!! Płeć:Kobieta

Dołączyła: 15 Lis 2004
Posty: 20
PostWysłany: Czw 18 Lis, 2004 22:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

JA TAKŻE WIERZE W PRZYJAŻŃ DAMSKO-MĘSKOM, PONIEWAŻ SAMA MAM PARU FACETÓW
ZA KOLEGÓW/PRZYJACIÓŁ . ALE CZASEM Z TEJ PRZYJAŻNI WYNIKA MIŁOŚĆ KTÓRA JEST BARDZO PIĘKNYM UCZUCIEM ALE TYLKO W TEDY , GDY OBIE OSOBY SIĘ KOCHAJĄ .... LECZ GDY JEDNA Z TYCH OSÓBA ZAKOCHA SIĘ W DRUGIEJ A TA DRUGA NIC NIE CZUJE DO PIERWSZEJ TO MOŻE SIE TO ŹLE SKOŃCZYĆ NP. KOŃCEM TEJ PRZYJAŻNI . Sad Very Happy Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6519354
KoT
Gość
PostWysłany: Czw 18 Lis, 2004 22:39   

Witam.
Styl pisania YO! kogoś mi przypomina... Razz Co do przyjaźni damsko-męskiej - dla mnie to jest oczywiste, że taka istnieć może i ma pełne prawo. W praktyce też żem tego doświadczył.
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
YO !!! Płeć:Kobieta

Dołączyła: 15 Lis 2004
Posty: 20
PostWysłany: Pią 19 Lis, 2004 13:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KoT o co ci chodzi z tym stylem pisania ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6519354
KoT
Gość
PostWysłany: Pią 19 Lis, 2004 13:41   

Witam.
O capsa (Caps Locka) Wink Ale Ty nie robisz tyle tych emotikonek. Smile
Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 5 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |