| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Przyjaźń damsko-męska
Autor Wiadomość
GirlX Płeć:Kobieta


Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 21
PostWysłany: Sob 29 Sty, 2005 21:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja wierze w taka przyjazn. Chlopak nie odbije mi mojego ukochanego (no chyba ze jest innej orientacji), nie bedzie zazdrosny, nie bedzie obgaywal ani sie obrazal. Normalnie przyjazn idealna. Sama posiadam taka osobe. Boje sie ze z jego strony przeradza sie to w cos wiecej, ale mam nadzieje ze tylko mi sie tak wydaje :]
Slyszalam taka opinie ze istnieje przyjazn miedzy kobieta a mezczyzna, ale po jakims czasie i tak dojdzie miedzy nimi do ... stosunku. Zdania tego nie podzielam, dla mnie to glupota.

PS. O tym tez byl artukul na BRAVO.PL Razz

_________________
Słowa dwa----------> Ty i Ja Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 30 Sty, 2005 13:00   

GirlX napisał/a:
Ja wierze w taka przyjazn. Chlopak nie odbije mi mojego ukochanego (no chyba ze jest innej orientacji), nie bedzie zazdrosny, nie bedzie obgaywal ani sie obrazal. Normalnie przyjazn idealna.


Skąd masz pewność że nie będzie zazdrosny?

GirlX napisał/a:

Sama posiadam taka osobe. Boje sie ze z jego strony przeradza sie to w cos wiecej, ale mam nadzieje ze tylko mi sie tak wydaje :]


Sam jestem chłopakiem i na przykładzie moich kolegów wiem że zazwyczaj taka przyjaźń albo się kończy albo w coś przeradza.

GirlX napisał/a:

Slyszalam taka opinie ze istnieje przyjazn miedzy kobieta a mezczyzna, ale po jakims czasie i tak dojdzie miedzy nimi do ... stosunku. Zdania tego nie podzielam, dla mnie to glupota.


A co ma do tego stosunek ?? W rzeczywistości mało jaki facet wejdzie do łóżka z pierwszą lepszą dziewczyną.
Powrót do góry
pi Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Sty 2005
Posty: 25
PostWysłany: Nie 30 Sty, 2005 13:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie chlopak nie jest i nie mzoe byc zazdrosny o przyjaciela skoro on ma dziewczyne z ktora jest szczesliwy a ja mam chlopaka i nasze znajomosc jest tylko na plaszczyznie czysto kolezenskiej..

_________________
Miłość jest egoizmem we dwoje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 30 Sty, 2005 13:24   

gorzej jeżeli dziewczyny nie. wtedy o zazdrość już łatwo....
Powrót do góry
GirlX Płeć:Kobieta


Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 21
PostWysłany: Pon 31 Sty, 2005 11:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Skąd masz pewność że nie będzie zazdrosny?


Pi Odpowiedziala Ci na to pytanie.

Cytat:
Sam jestem chłopakiem i na przykładzie moich kolegów wiem że zazwyczaj taka przyjaźń albo się kończy albo w coś przeradza.


Nie zawsze

Cytat:
A co ma do tego stosunek ?? W rzeczywistości mało jaki facet wejdzie do łóżka z pierwszą lepszą dziewczyną.


To nie jest moje zdanie, tylko slyszalam taka opinie.

_________________
Słowa dwa----------> Ty i Ja Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 31 Sty, 2005 14:09   

wiem że nie zawsze, ale często tak sie zdarza. chłopacy dużo częściej bywają zazdrośni niż dziewczyny.
Powrót do góry
Nike007 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 26 Sty 2005
Posty: 44
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Wto 01 Lut, 2005 10:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja wierzę i będe wierzyła w taką przyjaźń!! Sama mam przyjaciół, i wiem że na nich mogę naprawde liczyć! Tu pozdrawia: Andzie, Nikol, Adama, Sebola, Justyne i Chiniego!! Razz

_________________
Słowami nie określe tego co czuje,
i wciąż myśle że coś zepsuje.
Ze coś pujdzie nie tak,
i znów zostane sama jak wrak.
Chce byś wyszeptał słowa,
dzięki którem mój smutek się schowa.
Byś słał uśmiech swój,
I był cały mój!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4402968
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Wto 01 Lut, 2005 15:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pi napisał/a:
jak dla mnie chlopak nie jest i nie mzoe byc zazdrosny o przyjaciela skoro on ma dziewczyne z ktora jest szczesliwy a ja mam chlopaka i nasze znajomosc jest tylko na plaszczyznie czysto kolezenskiej..


No dobra, ale jak powstaje tzw. trójkącik?
Jestes sobie Ty i masz chłopaka. Masz też przyjaciela. I myślisz, że i przyjaciel i chłopak nie będą o Ciebie zazdrośni? Będą wkurzeni choćby za to, że z jednym przebywasz częsciej niż z drugim Wink
Całkowicie podzielam zdanie Inspektora Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Eithne Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Mar 2005
Posty: 41
PostWysłany: Pią 25 Mar, 2005 00:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Są rózne historie. Ja np. mam przyjaciela, który jest byłym chłopakiem mojej "byłej" bardzo dobrej koleżanki. Mimo tego, ze między nami jest tylko serdeczna przyjaźń to wiele ludzi posądzanas o jakieś spiski przeciwko tej drugiej.
Ale jakoś się da przeżyć.
Pomimo tego, ze krążą "bajki" o tym, że przyjaźnie między chłopakiem, a dziewczyną kączą się w 99% miłością. Mam nadzieję, ze ja znajdę się w tym jednym procencie Rolling Eyes oraz oczywiście udowodnię, że tak być nie musi Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5232984
zygusia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 25 Mar 2005
Posty: 25
PostWysłany: Pią 25 Mar, 2005 09:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cóż...ja tam wieżę.Mam paru kolegów znaczy przyjaciół. Ale myślę że coś takiego jest możliwe jeśli nie robi się nadzieji. Ja się mocno rozczarowałam...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 25 Mar, 2005 10:54   

a sobie dobrze zdefiniowaliscie przyjaźń moi mili?
szczerze damsko męsko można wpisać międy bajki poniewaz przyjaźń to tak naprawde wazny krok pomiedzy koleżeństwem a miłością...ówcześnie pomijany (często)
Powrót do góry
Kenai14 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Lis 2004
Posty: 174
PostWysłany: Pią 25 Mar, 2005 16:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jasne że jest przyjaźń między chłopakiem a dziewczyną! Ja mam dwóch przyjaciół(takich od serca) chłopaków których kocham po bratersku Smile to normalka. No i chlopacy to nie takie plotkary jak dziewczyny Cool zawsze im mozna wszystko powiedziec i nie rozgadaja. Zachowaja to dla siebie. I tacy są prawdziwi przyjaciele! Wogóle moim zdaniem chłopakom można ufać bardziej niż dziewczyną(oczywiście nie wszystkim dziewczynom nie mozna ufać, bo są i takie którym można, ale jest ich mało..). Cool

_________________
i znów zadaje sobie pytanie...: czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2902475
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 25 Mar, 2005 18:42   

wątpie czy chłopakom można zaufać...chyba ze takim co za owa tajemnice dzirżąca dziewczyna szaleją

ja naleze do tych którym ufać nie można
Powrót do góry
Nokia Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 22 Sty 2005
Posty: 37
PostWysłany: Pią 25 Mar, 2005 20:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jasne ze wierze w przyjazn damsko-męską!
sama jestem w takiej przyjaźni i.. to miłe..
taka miłośc bez zobowiązań.. a jednak bardzo zobowiązująca..
czasem przyjazn jest lepsza niz chodzenie ze sobą..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Eithne Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Mar 2005
Posty: 41
PostWysłany: Sob 26 Mar, 2005 00:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hm... Nie zgodze się z opinia Tseja, jakoby chłopakom nie można ufać... Myślę, ze mozna im bardziej ufać niz dziewczynom...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5232984
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |