| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Co mam zrobic?
Autor Wiadomość
Basieq Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 08 Maj 2004
Posty: 94
PostWysłany: Sro 23 Mar, 2005 14:17   Co mam zrobic? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Od pewnego czasu bardzo podoba mi sie pewnien chłopak. Myślę o nim bez przerwy... Znam go bardzo dobrze, on mnie również. Co mam zrobic, by nie traktował mnie jako koleżanke tylko, jakby powiedziec... dziewczyne Razz.

Wiem że to nagmatwane, pewnie napiszecie zaraz ze było stodziewięćset tysiąc pięćset takich postów i dużo razy odpowiadano na podobne pytania, ale ja nie potrafie mu sie ciągle gapić w oczy <nie ciągle Mr. Green > nie porozmawiam z nim długo bo dostaje trzęsawki < Mr. Green > wspołnych znajomych mamy duzo, ale są niedojrzali, dziecinni i nie rozumieją takich spraw.

Dodam ze mamy tyle samo lat - 14 i po prostu jakby to powiedziec... Ciągle marzę, marzę o nim

Pozdrawiam i na wstępie bardzo dziękuje za odpowiedzi Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 23 Mar, 2005 14:43   

dojrzały facet w wieku 14 lat? coś mi sie bez urazy wierzyć nie chce chociaż ponoć zdarzają sie wyjątki. wiesz możesz go na początku spytać co sądzi o miłości/ o chodzeniu z kimś w wieku 14 lat itp a jak odpowiedzi będą zmiare pozytywne to po jakimś czasie albo sam sie domyśli albo powiesz mu prosto z mostu
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 23 Mar, 2005 16:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kradziejka napisał/a:
dojrzały facet w wieku 14 lat?

Hm...ale ona nie powiedziała,że on jest niewiadomo jak dojrzały. Napisała tylko,że ich wspólni znajomi sa na tyle niedojrzali i nie rozumieja tych spraw,że nie warto przez nich czegokolwiek (?) załatwiać. I nie chodzi tu o to,że oni w dwójke są akurat niewiadomo jak dojrzali. Po prostu nie smieja sie np. z czyis uczuc i tyle...
Tak apropos Basieq to i tak czy siak nie decyduj sie na ten pomysl "przez znajomego". naprawde nie warto...

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Sro 23 Mar, 2005 17:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja odrazu przejdę do rzecy;) Wydaje mi sie ze powinnaś pogadać z nim na gg jeśli ma po sms'ować i po e-mailować...Gadajcie razem na przerwach, spytasj czy uczył sie do jakiejś klasówki. Jak juz się tak pliżej poznacie to zaproś do siebie na imprezkę czy do kawiarni...Wychodźcie razem ze szkoły ipt. powodzenia!!

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Sro 23 Mar, 2005 21:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ej ludzie co jak co, ale bez jaj moze bez problemu spoktac sie z gosciem a ma mu pisac na gg i sms? co innego gdyby mieszkal na drugim koncu polski Razz
Kurde nie wiem jak se wy to wyobrazacie? widzicie kogos fajnego i lecicie do domu na neta zeby do niego zagadac? Razz na 99,99% on bardziej sobie ceni prawdziwe slowa niz pisane, i napewno lepsza jest rozmowa "prawdziwa" przez 15-30min niz na gg przez 2h Razz

_________________
wszyscy maja podpis, mam i ja Razz
tralalalal
Sum 41 rulez
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Czw 24 Mar, 2005 09:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zacytuje słowa mojego kolegi Smile którego cenie niesamowicie biggrin "Bo net to jak konfesjonał"
Heh ... i racja Smile przez net jakos łatwiej ... nie ze oo bo ona idzie na łatwizne ale naprawde lepiej jest tak

Nie ma obawy że spali cegłę Smile czy ze chłopak nie bedzie sam wiedzial co powiedziec Smile
bo tak czasami bywa biggrin

Heh ... ile razy ... mi sie zdarzało że no 15 minut temu gadałam z chłopakiem, przyczodze do domu wlączam gg ... on do mnie zagaduje i pisze mi że to że siamto że fajnie by było jkabysmy byli razem Smile ... Heh a co te 15 minut temu nie mogl tego powiedziec ? biggrin

Tak wiec to chodzi o to ze lawteij te slowa przechodzą ... zreszta no nie musi pisac odrazu " ANTONIO ! I lov ju " <lol> RazzP ( taa tasiemiec brazyljan )

Basieq :> radze wiesz seski ... gg biggrin i nie wal odrazu że chciaabyś, czy fajnie by było Smile
Wyczuj grunt pod nogami Smile

A wlaaaaasnie ... czy są jakies oznaki czy coś tam ze on tez chce ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Czw 24 Mar, 2005 09:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w milosci chyba nie chodzi o to zeby wszystko latwo prosciuiko zalatwic i juz Razz
na gg inaczej to brzmi a inaczej "naprawde" Razz o to jest moje zdanie, mozna gadac na gg czy cos ale nie wyznawac uczucia, trudniej przechodzi ale za to wieksza satysfakcja Razz, a z tym ze chlopak czesto nie ma co powiedziec to tez prawda Razz

_________________
wszyscy maja podpis, mam i ja Razz
tralalalal
Sum 41 rulez
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
sloneczko Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 11 Lis 2004
Posty: 125
PostWysłany: Czw 24 Mar, 2005 15:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmmm mowisz ze znacie sie bardzo dobrze wiec i napefno spedzacie ze soba duzo czasu i czesto ze soba gadacie skoro macie wspolnych znajomych:] wiec daj mu poprostu jakos do zrozumienia ze nie traktujesz jush go tylko jako qmpla... albo mozhe niech tfoja qmpela mu o tym jakos delikatnie wspomni...
ale skoro mowisz ze masz takich znajomych ktorzy nie rozumieja jeszcze takich rzeczy to mozhe byc wam trudno... skoro beda co kwile gadac" papuzki nierozlaczki" "gruchajace golabeczki" itd.... niby nic w tym obraziliwego i ja se z tego zwsze zwalowalam:D ale zalezy jak ten chlopak do tego podchodzi... czasem mozhe nie wytrzymac presji otoczenia...:]zycze powodzenia;)

_________________
[: Nie ma kobiet nie zrozumianych,
są tylko meżczyźni mało domyślni :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Basieq Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 08 Maj 2004
Posty: 94
PostWysłany: Sob 26 Mar, 2005 17:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

słoneczko, wszystko zrozumiałaś na odwrot niz jest, ale mniejsza z tym.
Wczoraj ta osoba dała mi "lekko" do zrozumienia ze nie chce miec ze mną nic doczynienia...
Life is brutal... ;-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
malina160 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Mar 2005
Posty: 74
PostWysłany: Nie 27 Mar, 2005 21:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sorry jeśli coś powtórzę jeśli chłopak nie wie że mu się podobasz to daj mu to w subtelny sposób do zrozumienia. ja np, jeśli chcę dać do zrozunienia chłopakowi że mi się podoba to poprostu na niego często "ukratkiem" patrzę to się wyczuwa że ktoś się na ciebie patrzy więc napewno po pewnym czasie na bank to zauważy a przy okazji tych sojrzeń uśmiechaj się do nniego jeśli będzie odwzajemniał uśmiech to jesteś na dobrej drodze.trzymam kciuki Smile

_________________
każdy problem można rozwiązać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9142528
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 27 Mar, 2005 21:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kasacja =D

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..


Ostatnio zmieniony przez panienka_wierzba dnia Sob 09 Kwi, 2005 19:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
malina160 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Mar 2005
Posty: 74
PostWysłany: Nie 27 Mar, 2005 21:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie wiedziałam że jest on o tyle od ciebie starszy może nawet lepiej że nie masz zamiaru nic robić . choć gdybyś tego nie napisała to bym teraz ci odpisał aże skoro nie masz zamiaru się do niego uśmiechać to poprostu zacznij go traktować bardziej wyjątkowo napewno by zrozumiał ale skoro nie chcesz to trudno
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9142528
malina160 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Mar 2005
Posty: 74
PostWysłany: Nie 27 Mar, 2005 22:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

twój wybór ty go znasz lepiej i pewnie lepiej wiesz jak się wobec niego zachować
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9142528
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 28 Mar, 2005 12:36   

Basieq napisał/a:
Wczoraj ta osoba dała mi "lekko" do zrozumienia ze nie chce miec ze mną nic doczynienia...
Life is brutal... ;-)

kopy w dupe czasami sa potrzebne. lepiej upasc wczesniej nim sie naprawde gleboko zakocha, nic potem, gdy sie kocha bezgranicznie.
ale hm... nie smutaj siem <glaszccze>
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pon 28 Mar, 2005 13:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak zgadzam sie kopy w dupe sa potrzebne Wink
takiego dostałam w styczniu (wprost) to sobie dałam spokoj, choc wiedzialam juz pol roku wczesniej ze musze to zrobic i jest loki = ] i jestesmy kumplami
[kasu kasu =D]
a jak tam z nim do mnie, wyjdzie w praniu =P

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |