| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Przyjaźń czy coś więcej..?
Autor Wiadomość
Nokia Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 22 Sty 2005
Posty: 37
PostWysłany: Pią 25 Mar, 2005 20:39   Przyjaźń czy coś więcej..? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam przyjaciela. Nawet bardzo bliskiego przyjaciela. O naszej przyjaźni mowimy otwarcie i nie jest to nic nowego. Jednak on wiele razy mowił mi, ze podobam mu sie i chciałby byc dla mnie kims wi.ęcej niz tylko przyjacielem. Ja tez czasem mam taką odskocznię od rzeczywistości i daje ponieśc się emociom.. Czy przyjaciele mogą trzymac sie za rece , np? Ale zawsze mu mowiłam, ze chce zostac na przyjazni. Aha, on jest ode mne młodszy.. ;( Co ja mam zrobic, zwodzic go tak- raz surowa przyjazn a nawet znajomosc (cześć-cześc) a raz słodkie słówka.. Ja juz nie wiem co sie dzieje ze mną..
Liczę na Waszą pomoc Mr. Green
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Sob 26 Mar, 2005 11:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja myślę ze jeśli wy oboje chcecie być kimś więcej dla siebie to spróbujcie! Czemu nie? Moze tylko tak na próbę? Pogadaj z nim tak jak zawsze! I pisałaś czy przyjaciele moga sie trzymać za ręce?
Jasne ze tak! Czy jakiś mały gest to musi być odrazu milość? Raczej nie;)
I co z tego ze on jest młodszy?
Wiek o niczym nie świadczy!

Więc zrobisz jak chcesz! Albo na próbę spróbujcie byc razem ,albo pozostańcie naj naj przyjaciołmy Wink

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Olcia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Lis 2004
Posty: 227
PostWysłany: Sob 26 Mar, 2005 11:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Lepiej zostancie przyjaciolmi...tez tak kiedys mialam ... to jest zauroczenie a nie milosc, tez tak mialam i postanowilam byc z moim przyjacielem...i to wszystko popsulo...cala nasza wieloletnia przyjazn...teraz nawet nie mowimy do siebie "czesc".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
11844071
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Sob 26 Mar, 2005 13:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zastanów się czy wolisz miec dobrego przyjaciela na całe życie, czy chłopaka. Milosc moze szybko odejsc (bo nie sadze że to bylaby milosc do konca zycia), a przyjazn pozostaje na dlugie lata. Love Staraj sie z nim spedzac jak najwiecej czasu a wtedy odpowiedz sama przyjdzie.

Ps: Tak , przyjaciele moga trzymac sie za ręce, ale inni ludzie beda was raczej odbierac jako parę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 26 Mar, 2005 21:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hm...Zastanow się czy chcesz z nim być,ale z Twojego postu wynika,że nie. A chwilowy "odpływ" o niczym nie świadczy...Moim zdaniem z chłopakiem powinnaś pogadać szczerze i powiedziec,że chcesz abyście zostali przyjaciółmi,nic więcej. Czy przyjaciele mogą trzymać sie za ręce? no chyba mogą,z czystej przyjaźni chociażby. Tylko nie ździw się potem,jesli będą kojarzyć Was z parą. Poza tym wiek,jak już ktoś powiedział,nie ma nic do rzeczy.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 27 Mar, 2005 11:36   

Moderatorzy, po co tu jestescie? Zrobcie porzadek, przeniescie tresc postow do tego drugiego tematu;o.
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 27 Mar, 2005 19:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ant0n napisał/a:
Moderatorzy, po co tu jestescie? Zrobcie porzadek, przeniescie tresc postow do tego drugiego tematu;o.

Uwierz mi,że gdyby była taka opcja to chętnie bym to zrobiła.
Ale nie mogę skopiowac treści postów i pod nickiem tych samych postów umieścić je w innych topicach.
Poza tym sami robicie taki bałagan i nie jestem w stanie wszystkiego od razu sprzątać.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 27 Mar, 2005 19:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kochanie można temat podzielić a potem ten "oddzielony" kawałek dołączyć do innego tematu Wink

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 27 Mar, 2005 21:20   

panienka_wierzba napisał/a:
kochanie można temat podzielić a potem ten "oddzielony" kawałek dołączyć do innego tematu Wink

Wlasnie, tak sie robi na pr0 forach ;]]]]
Powrót do góry
malina160 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Mar 2005
Posty: 74
PostWysłany: Nie 27 Mar, 2005 21:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie chce mi się czytać więc jeśli coś powtórzę to sorry jeśli jesteś niepewna to daj sobie jeszcze trochę czasu ale według mnie najlepiej jest jak sobie zadasz pytanie "czy ja widzę(potrafię sobie wyobrazić ) w nim chłopaka czy tylko przyjaciela jak na to odpowiedzieć ja z moimi przyjaciółkami robimy zawsze tak czy poprostu widzimy(wyobrażamy) siebie i jego całujących się i obściskujących jeśli tak to jest duża szansa że będziecie razem jeśli nie to znaczy że raczej niemacie co próbować bo jeśli teraz nie widzisz w nim swojego chłopaka to i za tydzień nie zobaczysz ani za miesiąc.mnie ten sposób niegdy nie zawiudł i moich przyjaciółek też. Możesz wypróbować nasz sposób. życzę dobrego wyboru Smile

_________________
każdy problem można rozwiązać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9142528
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |