| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Pomócie ... łóżko = okres ??
Autor Wiadomość
paula_13 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 21 Lis 2004
Posty: 7
PostWysłany: Nie 21 Lis, 2004 10:00   Pomócie ... łóżko = okres ?? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam do Was pytanie ... A wiec jest taka sprawa ... Chcem isc z moim chlopakiem do lozka i ja jeszcze nie mialam okresu a mam 13 latkow... i slyszalam ze jak sie pojdzie do lozka i sie nie mialo okresu to pozniej odrazu sie ma okres ... To prawda czy nie? ... Prosze dopwoeidzcie mi ...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tisiana Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Cze 2003
Posty: 366
PostWysłany: Nie 21 Lis, 2004 10:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

13 lat ? Chcesz zacząć współżyć ze swoim chłopakiem ? Sorry ale powinnaś się zastanowić co ty w ogóle robisz ! Ja nie słyszałam czy okres po współżyciu się pojawi...ale jak nie masz okresu to jeszcze nie dojrzałaś do współżycia...rany zaniedługo będą się kochać 5 latki..wiesz zastanów się czy ty w ogóle dobrze robisz...masz 13 lat...jeżeli twój chłopak komuś powie to będą cię mieli za puszczalską...jeżeli zajdziesz w ciążę tot ym bardziej nawet twoje dziecko będzie tak uważało...współżycie rozpoczyna się z chłopcem którego darzysz szczególną miłością..wiesz że będziecie razem do końca życia...ty go naprawdę musisz kochać...sorry że to powiem ale albo twój chłopak Cię do tego zmusza dlatego ty się w koncu zgadzasz..albo masz nierówno pod sufitem...albo poprostu znowu ktoś przychodzi i robi sobie jaja na forum...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1104532
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 21 Lis, 2004 10:09   

To nie prawda, ale słuchaj, ty masz dopiero 13 lat! Nawet jak pójdziesz z nim do łóżka, to możesz zajść w ciążę, ponieważ komórka jajowa dawno mogła być przygotowana do 'wędrówki' i były takie przypadki (chyba, że używasz zabepieczeń antykoncepcyjnych). Ale Ty na prawdę jesteś za młoda, rozumiem - 17 lat, no dobra - 16, ale 13? Weź przestań...

Tisiana - ona pewnie myślała, że my ją zrozumiemy i robimy takie 'rzeczy' co ona Wink
Powrót do góry
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Nie 21 Lis, 2004 10:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tisiana ma rację... Po co ci to ?? Wiesz, że można zajść w ciąże 2 tyg. przed dostaniem pierwszej miesiączki ?!!? Jeśli to zrobisz będziesz żałowała do końca życia.
Lepiej poczekaj jeszcze kilka lat i znajdź kogoś komu nie będzie zależało na Seksie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
paula_13 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 21 Lis 2004
Posty: 7
PostWysłany: Nie 21 Lis, 2004 10:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To moze troche prawda ze moj chlopak mnie do tego zmusza ale ja chcem dac mu ta przyjemnosc ... i wiem ze on mnie kocha a ja jego ... on tez jest mlody ma 15 lat ... i planujemy to zrobic na sylwestra ... :/ I najgorsze ejst to ze on chce robic to bezzabecpieczenia bo tak mu przyjemniej ... Sad ... i wlasnie nie wiem co zrobie jak zajde w ciaze ... tylko tego sie boje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 21 Lis, 2004 10:21   

Jak już musisz, to zażywaj tabletki antykoncepcujne, jak chcesz bez zabezpieczenia. To już Twoja sprawa, a skąd wiesz? Może już okres dostaniesz w grudniu? Hmm...?
Powrót do góry
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Nie 21 Lis, 2004 10:21   

Dziewczyno, czyś Ty zwariowała?! Nie idź z nim do łóżka! Masz dopiero 13 lat, co to w ogóle za pomysł? Bo chcesz mu zrobić przyjemność? On nie ma prawa Cię zmuszać do współżycia. I wcale Cię nie kocha. Gdyby kochał, nie przymuszałby Cię do niczego. Nie wywierałby presji. Liczyłoby się dla niego Twoje zdanie, a on ma je głęboko w poważaniu, co Ty myślisz i co czujesz! Ma też gdzieś Twoje potrzeby i obawy! Nie uprawiaj z nim seksu, na Boga! I najlepiej zerwij tę znajomość, bo ten chłopak nie jest ani mądry, ani wartościowy. Do tego chce Cię wykorzystać. Nie bądź naiwna. Neutral Pójdziesz z nim do łóżka i Cię zostawi. Nie pójdziesz - też zostawi. Daj sobie z nim spokój, jesteś jeszcze dzieckiem.
Powrót do góry
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Nie 21 Lis, 2004 10:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

paula_13 napisał/a:
To moze troche prawda ze moj chlopak mnie do tego zmusza ale ja chcem dac mu ta przyjemnosc ... i wiem ze on mnie kocha a ja jego ... on tez jest mlody ma 15 lat ... i planujemy to zrobic na sylwestra ... :/ I najgorsze ejst to ze on chce robic to bezzabecpieczenia bo tak mu przyjemniej ... Sad ... i wlasnie nie wiem co zrobie jak zajde w ciaze ... tylko tego sie boje...


Jeśli Cię kocha , zrozumie że nie jesteś jeszcze gotowa na seks...
A po za tym w wieku 13 lat uprawiać seks? Dziewcze drogie opamiętaj się! On Cie może wykorzystać - zgwałcić! Exclamation
Bez zapezbieczenia????!!! Shocked Genialnie! Nawet nie zdajesz sobie sprawy jakie mogę być konsekwencje tej " przyjemności " !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Tavion
Gość
PostWysłany: Nie 21 Lis, 2004 11:02   

paula_13 napisał/a:
To moze troche prawda ze moj chlopak mnie do tego zmusza ale ja chcem dac mu ta przyjemnosc ... i wiem ze on mnie kocha a ja jego ... on tez jest mlody ma 15 lat ... i planujemy to zrobic na sylwestra ... :/ I najgorsze ejst to ze on chce robic to bezzabecpieczenia bo tak mu przyjemniej ... Sad ... i wlasnie nie wiem co zrobie jak zajde w ciaze ... tylko tego sie boje...


To ja ci powiem co zrobisz jak zajdziesz w ciążę.
Super, seks na sylwka, brawo.

Zajdziesz w ciążę, wszyscy się od ciebie odwrócą. Nie będziesz miała przyjaciół.
Urodzisz dziecko, chłopak się do niego nie przyzna.
Do końca życia kupki, zupki, piluchy i papki.
Nie znajdziesz pracy. Będziesz żyła na zasiłku dla bezrobotnych. Nie będzie ci płacił alimentów. Będziesz żyła w najgorszych melinach, zapyziałych dziurach.
Nie wiadomo czy pomogą ci rodzice.
Twoje dziecko będzie wychowywało się na ulicy, slumsach. Będzie kradło. Nie raz trafi na komisariat. W końcu, odbiorą ci prawa rodzicielskie. Opieka społeczna.
Wpadniesz w alkoholizm.
Będziesz grubo po 30-stce i znajdziesz sobie faceta (żula). Będziecie razem zbierać puszki i butelki. W końcu, bezdomna, ciężką zimą, znajdą cię na ławeczce - zamarźniesz.

A wszystko to przez jedną noc. Tego chcesz? Proszę bardzo, kochaj się z nim bez zabezpieczeń. Tylko na 99% zajdziesz w ciążę i czeka cię los jaki wyżej opisałam.
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Nie 21 Lis, 2004 11:04   ciekawe...

Jednym słowek: Polskie społeczeństwo się K*

----------
* czasownik pochodzący od wulgarnego czasownik określającego w języku polskim kobiętę lekkich obyczajów
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Nie 21 Lis, 2004 11:06   

wystapil blad, wiec pisze jeszcze raz:

Jednym słowem: Polskie społeczeństwo się K*

----------
* czasownik pochodzący od wulgarnego rzeczownika rodzaju żeńskiego, określającego w języku polskim kobiętę lekkich obyczajów
Powrót do góry
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Nie 21 Lis, 2004 11:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tavion napisał/a:
paula_13 napisał/a:
To moze troche prawda ze moj chlopak mnie do tego zmusza ale ja chcem dac mu ta przyjemnosc ... i wiem ze on mnie kocha a ja jego ... on tez jest mlody ma 15 lat ... i planujemy to zrobic na sylwestra ... :/ I najgorsze ejst to ze on chce robic to bezzabecpieczenia bo tak mu przyjemniej ... Sad ... i wlasnie nie wiem co zrobie jak zajde w ciaze ... tylko tego sie boje...


To ja ci powiem co zrobisz jak zajdziesz w ciążę.
Super, seks na sylwka, brawo.

Zajdziesz w ciążę, wszyscy się od ciebie odwrócą. Nie będziesz miała przyjaciół.
Urodzisz dziecko, chłopak się do niego nie przyzna.
Do końca życia kupki, zupki, piluchy i papki.
Nie znajdziesz pracy. Będziesz żyła na zasiłku dla bezrobotnych. Nie będzie ci płacił alimentów. Będziesz żyła w najgorszych melinach, zapyziałych dziurach.
Nie wiadomo czy pomogą ci rodzice.
Twoje dziecko będzie wychowywało się na ulicy, slumsach. Będzie kradło. Nie raz trafi na komisariat. W końcu, odbiorą ci prawa rodzicielskie. Opieka społeczna.
Wpadniesz w alkoholizm.
Będziesz grubo po 30-stce i znajdziesz sobie faceta (żula). Będziecie razem zbierać puszki i butelki. W końcu, bezdomna, ciężką zimą, znajdą cię na ławeczce - zamarźniesz.

A wszystko to przez jedną noc. Tego chcesz? Proszę bardzo, kochaj się z nim bez zabezpieczeń. Tylko na 99% zajdziesz w ciążę i czeka cię los jaki wyżej opisałam.



Tavion jesteś genialna! Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
paula_13 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 21 Lis 2004
Posty: 7
PostWysłany: Nie 21 Lis, 2004 11:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moze i macie racje ... ale co bedzie jak on ze mna zerwie albo cos takiego?? ;( Nawet tego nie wyobrazam bo nie wiem co wtedy sobie zrobie... i postanowilam ze ejszcze dziisaj wieczorem z nim sie spotkam ipowaznie pogadam na ten teamt i zobaczymy co bedzie ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
seksica
Gość
PostWysłany: Nie 21 Lis, 2004 11:34   seksica

babo ty jestes z jakims pojebem chłopaki w tym wieku mysla tylko o jednym o wspolzyciu mozesz myslec potem sama zaczelam wspolzycie majac 16 lat moze to dla niektorych i tak młody wiek ale o zrobiniu tego razem z moim chłopakiem podjelismy decyzje wspolnie i nie bylo zadngo przymusu a tera od 2 lat jestesmy razem i jestesmy naprawde szczesliwi a to ze on nie chce sie zabezpieczac bo mu tak lepiej............to sorry bez komentarza powinnac juz dawno ko kopnac w zadek i zrobic papa bo to zwykly [cenzura]
Powrót do góry
AguSia :)) Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 26
PostWysłany: Nie 21 Lis, 2004 12:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

paula_13 napisał/a:
Moze i macie racje ... ale co bedzie jak on ze mna zerwie albo cos takiego?? ;( Nawet tego nie wyobrazam bo nie wiem co wtedy sobie zrobie... i postanowilam ze ejszcze dziisaj wieczorem z nim sie spotkam ipowaznie pogadam na ten teamt i zobaczymy co bedzie ...


Co będzie jk on z toba zerwie? A CO BĘDZIE JAK ZAJDZIESZ W CIAŻĘ?!!?

_________________
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |