| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
13 lat,owłosienie chłopcy...
Autor Wiadomość
adam(o)_1991 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 170
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Czw 18 Lis, 2004 20:55   13 lat,owłosienie chłopcy... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

yo to znów ja(od tych polucji biggrin) mam problem ,otóż
za niedługo ide z tym bilansem ,a się wstydze bo mam
dopiero 13 lat a mam juz owsloenie pod pachami na klatce(malo ale widac troche) i na penise...mam juz tez troszke nad buzią,co z nim zrobic,odpowiadajcie szczerze
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3340189
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 18 Lis, 2004 20:58   

Nic nie zrobić. Pod pachami możesz zgolić, ale nie radzę, tzn. jak chcesz. Nad buzią - również, ale to zależy od Ciebie.
Każdy chłopak to ma/będzie miał i nie ma w tym nic niezwykłego.


Pozdrawiam.

PS. Tylko, jak już na twarzy będziesz miał sporo, to zgól sobie... Bo mnie bierze wstręt jak widzę np. 16-letniego kolesia co ma twarz jak małpa - <zygi>
Powrót do góry
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Czw 18 Lis, 2004 21:02   

Wyluzuj, przede wszystkim. Dojrzewasz, to jest jak najbardziej normalne. Nie przejmuj się niczym, nikt Ci nic nie powie. W majtki też Ci zaglšdać nie będš (tzn. raczej).
Powrót do góry
Tavion
Gość
PostWysłany: Czw 18 Lis, 2004 21:12   

Dojrzewasz! To są oznaki dojrzewania i nie ma w tym niczego dziwnego.
Powrót do góry
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 18 Lis, 2004 21:28   

Nie martw się, nie wstydź się niczego. Poprostu dojrzewasz. To, że masz już włosy na klatce piersiowej, w miejscach intypnych, pod pachami i na twarzy, to nie masz się czego wstydzić. Przecież Ty masz już 13 lat, a nie 7 Smile
Prędzej czy później to się pojawi i raczej każdy by Ci mógł pozazdrościć, że już dojrzewasz Wink
I tak nie tylko beziedziesz Ty badane, ale masa innych osób i to samo będą mieć co Ty Wink
Powrót do góry
KoT
Gość
PostWysłany: Czw 18 Lis, 2004 22:57   

Witam.
Cóż...To jest najzupełniej normalne, zaczynasz dojrzewać. Nie jestem oryginalny, wiem. Jak wąsy i broda będą na tyle hm...widoczne, że zacznie Cię to drażnić, lub z innych powodów zapragniesz się ogolić, to dobrze się zastanów. Potem będziesz musiał się golić coraz częściej. To nie jest takie straszne, ale myślę, że przy Twoim obecnym zaroście (a mówisz, że bardzo niewielki Wink) masz jeszcze czas. biggrin
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
marog6 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 94
PostWysłany: Pią 19 Lis, 2004 07:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Podpachami to mozesz zgolic i na twarzy też, i jeszcze raz powtórze to samo, że to jest normalne chociaż u niektórych może wystepowac nadmierne owłosienie niektórych cześci ciała, np. u mnie nóg. Normalnie mam włosy na nogach na 20 latek a mam 14 lat, a golic to raczej przynajmiej teraz to nie bede
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
adam(o)_1991 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 170
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pią 19 Lis, 2004 14:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to ście mnie pocieszyli,dzięki...mam także mase innych problemów,ale nie pamiętam,bede pisał
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3340189
Michuś Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 11 Paź 2004
Posty: 33
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 15:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

adam(o) nic w tym dziwnego! też mam trochę tych włochów w różnych miejscach Cool choć niewiele starszy jestem od ciebie Exclamation wąsy już mi od roku widać Cool co do pach to nie myślałem o ich ogoleniu a twarz zacząłem golić całkiem niedawno i spoko Smile

P.S. twoje tematy pasują raczej do działu "Między nami chłopakami..."

_________________
Michał
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4143657
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 15:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No Michuś, nie odkopuj, bo i tak autor dostał rady na ten temat. (tak mi kiedyś dziewczyny napisały Razz). A co to umiejscowienia tematu - to chyba bez różnicy...

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 15:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Poza tym chyba wtedy,kiedy powstał ten topic nie było jeszcze "Między nami chłopakami",ale nie jestem pewna. No ale skoro tak-przerzucam Smile

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Sro 24 Lis, 2004 12:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Pod pachami możesz zgolić


To takie troche...pedalskie golić się pod pachami [of course o chlopcach mowa]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KoT
Gość
PostWysłany: Sro 24 Lis, 2004 13:12   

Mnie też nażelowanymi panami z pseudosłodkim uśmiechem podpada. Wink Ale zdania są, z tego co wiem, wyjątkowo podzielone...
Powrót do góry
maadzia Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 01 Kwi 2005
Posty: 31
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 13:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

na penisie zrob se na żela=)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6317494
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 18:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak Madzia ... bardzo zabawne ...
Y ... a pozatym to moglabys nie odnawiac tematow ?

Edit : Wysłałam Ci PW mam nadzieje ze odczytasz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |