| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Sesja
Autor Wiadomość
Tavion
Gość
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 18:34   

Grajcie - ja jutro kończę szkołę o 18, więc będę ledwo żywa. Razz
Proponuję w piątek.
Przejdź na dół
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 18:49   

To piątek! Tylko nie wieczorem. Neutral Bo od 20 będę miała zajętego kompa...
Powrót do góry
KoT
Gość
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 23:49   

U mnie cały weekend stanowczo odpada z powodu taty, który na więcej niż pół godziny-godzinę komputeraz nie udostępni, choćby kolejne trzęsienie ziemi nawiedziło Polskę. Środa albo czwartek, jeżeli wtorek nie. Smile
Powrót do góry
Inteligencja Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 230
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 07:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi pasuje, byle nie dzisiaj... Apropo, o której godzinie? Proponuję 18-23 czy coś w tym stylu... Ja także dość późno wracam ze szkoły...

Szkoda, że ten weekend Ci odpada... Bo ja myślałem nad tym, by sesja odbyła się w sobotę, od 15 do -jak-kto-może Wink... Ale widzę, że to nie wypali... No nic... Ja jestem w miarę dyspozycyjny.

_________________
Carpe diem, quam minimum credula postero.
Horacy

***
KoFfAjMy SiĘ mIŁoŚcIoM bOŻ0-PoKeMonOwOm !!! YoŁ!!!
Irony is my mother...

***
Femme Fatale, dziękuję Ci za te piękne zdjęcie w moim profilu Smile:*. Masz gust, dziewczyno :*Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 10:26   

Ani środa, ani czwartek, bo mi nie pasuje. Razz Mówię - piątek do wieczora. Sobota też mi pasuje. Niedziela nie. Eh, nie dogadamy się chyba. ==;
Powrót do góry
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 13:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dokladnie Femme nie dogadamy sie :] I aby tego uniknac niech nasz madry gm wyznaczy poprostu czas dla niego dogodny bo bez niego sie nie obejdzie i jesli ktos nie moze - trudno Sad Dyscyplina to podstawa Mr. Green

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
KoT
Gość
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 14:14   

Witam.
Femme, sama wiesz jak jest ze mną w piątek. Raz mogę być aż do 18, czyli aż tato nie wróci z pracy, a raz nie mogę w ogóle, bo wróci już rano. Ale skoro nie pasuje inaczej, to tak wstępnie...proponuję piątek, o...Nie wiem. O której kończycie lekcje? ja o wpółdo 13 Razz Jeżeli natomiast nie piątek, to tradycyjnie - poniedziałek, wtorek, środa, czwartek wieczorem. To mi pasuje.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Sro 24 Lis, 2004 18:52   

Piątek mi pasuje praktycznie cały dzień. Mam panel w szkole i będę jedynie na 2 lekcjach, od 10.30 do 12coś. Co do następnego tygodnia - pasuje mi poniedziałek, ale nie wieczór, wtorek wieczór. Potem nie wiem jak będzie. Więc jak się umawiamy?
Powrót do góry
Tavion
Gość
PostWysłany: Sro 24 Lis, 2004 19:25   

Ja nie mogę z wami grać. Dzisiaj zmarł mój dziadek, akurat obiad po pogrzebie będzie u mnie.
Trudno, w ten weekend nie znajdę nawet chwili czasu, a co dopiero mówić o sesji. Wink
Powrót do góry
Inteligencja Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 230
PostWysłany: Sro 24 Lis, 2004 23:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ugh... Ja w piątek mogę być dopiero od 16 Confused... Lekcje kończę po 13, później mam o 14 francuski trwający 1,5h... I dojazd do domu... Najszybciej będę o 16... Jak już mówiłem...

_________________
Carpe diem, quam minimum credula postero.
Horacy

***
KoFfAjMy SiĘ mIŁoŚcIoM bOŻ0-PoKeMonOwOm !!! YoŁ!!!
Irony is my mother...

***
Femme Fatale, dziękuję Ci za te piękne zdjęcie w moim profilu Smile:*. Masz gust, dziewczyno :*Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KoT
Gość
PostWysłany: Czw 25 Lis, 2004 06:35   

Witam.
Dlatego piątek nie jest najlepszy. Poza tym - Tavion nie będzie grać, a myślę, że bez niej nie ma większego sensu. Wtorek wieczorem mi również pasuje. Jak z Wami? Poniedziałek po południu w gruncie rzeczy też, 13.30 koniec lekcji, do domu i jestem 13.45 - 13.50 już przy tej puszcze co się śmie kompem nazywać.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 25 Lis, 2004 12:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no dobra to ja piszę dopeiro teraz... przepraszam
wczesniej nei mialam okazji i czasu...

moim zdaniem sesja na forum nie byłaby zła, znam wiele przypadków sesji na forum, sama keidyś takową już prowadziłam, sama w takowej uczesniczyłam, patrzymałm jak prowadzi mój brat... no ale niestety już ustaliliście że na czasie
niestety takowego czatu nie znam, i nie wiem czy wzięłabym udział
zastanawialiście się w jakim systemie i doszliście do wniosku że bezsystemówka tak? a więc jak sobie wyobrażacie takową bezsystamówkę? i myślicie nad datem i czasem..
do czata każdemu musi pasować dzień i godizna, conajmniej 3 czy 4 godizny dla każdego, co nei zdaża się często zeby 6 czy 7 osób miało w jednym dniu o tej samej godzinie na 3 czy 4 godizny albo i nawet więcej dostęp do kompa.. więc przychylam się w tym momencie do sesji na forum...



Dodane po pewnym czasie-
kto zgłasza swoją kandydaturę na mg?

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Tavion
Gość
PostWysłany: Czw 25 Lis, 2004 19:54   

Wierzba - nie. Uzgodniliśmy już, że sesję zagramy na czacie.

Wtorek może być - ale ja zagram dopiero od 18:00. Kończę szkołę o 17:30 Wink
Pasuje mi poniedziałek, wtorek, środa, piątek. biggrin
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pią 26 Lis, 2004 08:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no to chciałabym dostać adres czatu pokój i czy to jest normalny czat czy jakiś specjalny czy coś, na czym będzie polegała owa sesja =) (dawo nei grałam na żadnym czasie, z rok będzie, wole na real) i jaki ten system w koncu ma być Wink

niestety mi pasuje jedynie: poniedziałek, wtorki nie wiem chyba mi korki z angilka załatwią (fess 3 mi grozi ;/ przez głupią gramatyke) czwartki po południu, soboty po południu i niedziele. Jednak mam brata, co jest dużym problemem i nie mogę długo siedziec na kompie bo on sie wtrynia..

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
KoT
Gość
PostWysłany: Pią 26 Lis, 2004 12:10   

Witam.
Ale nie masz jeszcze korków? Mi wtorek pasuje, umówię godzinę z siostrą i będzie dobrze - 18 ok. Smile
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |