| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Horror na zywo
Autor Wiadomość
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 19 Lis, 2004 18:28   Horror na zywo

Horrory już nudzą. No bo ile można się bać tego, co dzieje się na ekranie? Jak się bać, skoro to ci ludzie (?) tam są, a nie my? A może by tak... samemu zrobić sobie horror?
Próbowałam kilka razy. Pierwszy raz zobaczyłam jakie to jest [cenzura] wracając z angielskiego prywatnego. Pewien odcinek drogi był zupełnie ciemny - żadnej latarni, chociaż może kilka starych, już nie działających. Pamiętam, jakiego dreszcza miałam. Wiał bardzo silny wiatr... Ani żywej duszy. Przechodziłam koło nieświecącej latarni, coś metalowego zaczęło trzeszczeć, a potem jakby dzwoneczki feng shui... Niesamowite wrażenia biggrin Potem chodziłam ze znajomymi po osiedlu. Sama bym już się naprawdę bała, bo niewiadomo kto może się tam kręcić. A jak na uszy włożyć jeszcze walk/discmana, np. z soundtrackiem do Silent Hill... Brrr Smile Próbowaliście już kiedyś czegoś podobnego? Jeśli nie, to naprawdę polecam powłóczyć się nocą po klimatycznych miejscach. Wrażenia gwarantowane Smile
Przejdź na dół
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 19 Lis, 2004 18:33   

Ja już tak robiłam, ale idąc do sklepu i wracająć Razz
Szłam w jakiś najciemniejszy kąt i jeszcze te niesamowite dźwięki. Był mocny wiatr (aż mi bramkę na boisku przewróciła Shocked), nawet jeszcze starż pożarna przejeźdźała koło mojego bloku...
Raz szłam przez taki lasek, co był tam mały cmentarzyk dla bezdomnych, drzewa były wprost przerażające. Przenieśli cmentarz - ciał nie Shocked
Tak szłam sobie i myślałam, że wstanie jakiś trup i mnie zaatakuje Laughing
Wtedy dopiero jest strasznie i jeszcze najlepiej jakąś muzę straszną...
Gothic, oh yeah Razz
Powrót do góry
Inteligencja Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 230
PostWysłany: Nie 21 Lis, 2004 11:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czytałem gdzieś o żartownisiach udających, że próbują zgwałcić/zabić Smile.

Dość ciekawe, prawda? Nena, mam nadzieję, że kiedyś będziesz mogła się pobać właśnie z takiego powodu Smile.

_________________
Carpe diem, quam minimum credula postero.
Horacy

***
KoFfAjMy SiĘ mIŁoŚcIoM bOŻ0-PoKeMonOwOm !!! YoŁ!!!
Irony is my mother...

***
Femme Fatale, dziękuję Ci za te piękne zdjęcie w moim profilu Smile:*. Masz gust, dziewczyno :*Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tavion
Gość
PostWysłany: Nie 21 Lis, 2004 12:45   

Inteligencja napisał/a:
Czytałem gdzieś o żartownisiach udających, że próbują zgwałcić/zabić Smile.


Nawet się na kilku natknęłam. Razz
A kiedyś mi grozili, że mnie zarażą HIV'em w strzykawce. Ale to byli 3-klasiści z gimnazjum, więc jakoś mnie nie przerazili.
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 21 Lis, 2004 13:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tavion mi tez grozili że maja AIDS ... i zarażą mnie HIV ... ale to nie byli gimnazjaliści.
Na groźbch poprzestali :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
klacz Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 06 Paź 2003
Posty: 258
PostWysłany: Sro 24 Lis, 2004 20:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja byłam niedawno u koleżanki, i jak wracałam (już z przystanku) to jacyś chłopcy (jak ćpuni wyglądali) i przechodze obok, i nagle taki jeden odwrócił głowe do mnie i z takim rykiem "guaaaaa!!!" ale ja nawet się nie przestraszyłam ani nic, poprostu zignorowałam i sobie poszli;)

_________________
Patataj...

Luka - tęsknie za Tobą konisiu... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3530726
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 25 Lis, 2004 11:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w ten piątek, ekhem przepraszam sobotę wracałam do domu wpół 1 w nocy (tak tak spóźniłam się do domu.. 2,5h ... =/) wsiadłam do autobusu w miescie obok o 00:06 i wysiadłam pod kościołem w moim mieście koło 17, 18 po. (kościół oddalony od mojego bloku o mniej więcej kilometr więc miałam niezła drogę na piechtę w środku nocy). Ruszyłam więc i tak szłam szłam sama a tu żywej duszy, tylko od czasu do czasu taka grupka dresików, meneli czy jakichś yo yo ziomali. ^^ stracha jako tako nie miałam, ale doszłam bezpiecznie do domu.

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 18 Wrz, 2005 10:26   

nie wiem dlaczego ten temat sie pojawił...bo jest stary ale warto odpowiedzieć....

muzyka z silenthilla jest mocna szczególnie ...i właściwie tylko jeden kawałek ...którey nie ejst w oficjalnym soundtracku, ten jest genialny i moze wyrwać serce jak sie tego słucha idąc ulica i wyskoczy dajmy na to czarny kotzaa rogu...

jak zwykle zawsze polecam planescape torment...to typ muzyki która już cie wsadzi do grobu nim jeszcze zdążysz sie przestraszyć na smierć...polecam z całego serca
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |