| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
miesiączka
Autor Wiadomość
ona92
Gość
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 22:47   miesiączka

Pierwszą miesiączke dostałam w sierpni i martwie sie bo nieraz miesiączkuje 2 razy w miesiacu -to chyba za czesto??!!Napiszcie jak to u was wygląda co ile dni macie miesiaczke i jak długo-pliss
Przejdź na dół
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 23:10   

Pierwsze miesiączki nigdy nie są regularne, a to, że raz miałaś miesiączkę, a potem drugą w tym samym miesiącu, to możliwe, że to był 'ciąg dalszy' Wink
Ja mam już 10 dzień miesiączkę, ale myślę, że właśnie się skończyła "-
Powrót do góry
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pią 12 Lis, 2004 10:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja też właśnie do środy miałam 10 dni i myślałam że nigdy się nie skończy Wink Kleo już odpowiedziała Tobie. Ja miałam raz dwa miesiące pozniej, raz 37 dni pozniej różnie to bywa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Pią 12 Lis, 2004 11:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ile razy mam pisać?! przez pierwsze 2-3 lata okres jets nieregularny!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 12 Lis, 2004 11:46   

Ja dostalam pierwsza ponad miesiac teamu i trwala 10 dni. Teraz nie dostalam. Wink
Ona - teraz to normalne. Jednak po jakims czasie pogadaj z mama a potem idz do lekarza. Ale narazie nie trzeba biggrin
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pią 12 Lis, 2004 12:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KleO napisał/a:
Pierwsze miesiączki nigdy nie są regularne

Oj...Nie do końca. Niektóre dziewczyny to szczęściary i od początku mają reularne okresy,choć rzadko się to zdarza.
Do autorki: nie martw się,to normalne, jeszcze Twoje okresy się uregulują. Wiem,że to męczące,ale z casem przejdzie.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Pią 12 Lis, 2004 12:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A podobno ci, którzy się dobrze odżywiają, codziennie wykonują jakieś ćwiczenia gimnastyczne, mają regu;arne miesiączki. Oczywiście kiedyś się ureguluje, ale trzeba na to czasu.

Dobra, ja się zwijam, bo jadę do dentysty Crying or Very sad .Trzymajcie za mnie kciuki biggrin

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pią 12 Lis, 2004 13:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wow no to jestem wysportowana i dobrze się odżywiam Razz Ale faaajnie...

Mycha-trzymaj się krzesła i krzycz Very Happy

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Pią 12 Lis, 2004 13:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mam okres prawie rok i ostatnio spóźniał mi się 2 tygodnie , dobrze że poczekałam że w końcu jest Razz . Jednak jeśli miesiączka pojawia sie zbyt często to według mnie duży problem . Porozmawiaj o tym z kimś bliskim może ci poradzi Thum
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 12 Lis, 2004 13:16   

mroweczka, przecież wiem, że to normalne i w góle, tylko wkurza mnie to, że tak długo miałam, a dziś mi się już skończyła całkowicie Smile
Wczoraj miałam dużo brązowej wydzieliny... Neutral
Głupie to, ale trudno... raz się żyje ;*
Ciekawe, czy w grudniu się pojawi moja druga miesiączka Smile
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pią 12 Lis, 2004 16:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no dobra wiem ile razy to pisałyście i ile razy sama to pisałąm ale serio zaczynam sięniepokoic.
Pierwszą miesiaczkę miałam zeszłęgo roku w sierpniu, potem we wrześniu listopadzie, grudniu kwietniu lipcu a teraz znowu nic. To juz jest troche krępujące i denerwujące. No bo to w końcu około 4 miesięcy. Co mi radzicie poczekać? czy iśc do lekarza?

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pią 12 Lis, 2004 16:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wierzba moze ostatnio dużo schudłaś? Bo z Twojego postu wynika,że ostatnio odstępstwa były coraz większe...Niby okres reguluje się parę lat ale ja też aczęłabym się martwić...Ale tak patrząc na kalendarzyk mojej siostry( Mr. Green ) stwierdzam,że nie miała okresu już 3 miesiące a przedtem miała regularnie. Ostatnio zaczęła dużo biegać,ćwiczyć...Przebiegniecie dla niej 10 km dziennie to normalka. Wyrobiły jej się mięśnie,schudła...To może być od tego. Ja na Twoim miejscu poczekałabym jeszcze ten miesiąc,dwa a później poszła do lekarza.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pią 12 Lis, 2004 16:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czy duzo schudlam, no sluchlo sie te 5 czy 6 kg. ale to tak samo od siebie, po prostu kolo czerwca czy lipca przestalam meic ochote na jedzienie, a ostatnimi czasy jeszcze ta capoeira to moze dlatego no to dzieki postaram sie poczekac jescze ten miesiac czy dwa i sie zboaczy.

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 12 Lis, 2004 18:02   

Czasem opóźnienie miesiączki może być spowodowane odchudzaniem. Anorektyczki mają zaniki miesiączki, ale Ciebie, panienko_wierzbo, o to nie osądzam, że nią jesteś, bo 5 - 6 kg wcale nie jest dużo, a gdyby to było w moim przypadku, to u mnie byłoby starsznie dużo, ale tak nie jest =]
Miesiączki nie są regularne, najwcześniej regulują się w ciągu roku, lub od 2 - 3 lat. Są czasem takie szczęściary, że okres mają już od początku regularny, ale czy na pewno szczęściary? Miesiączka wcale tak nie jest tak w zupełności zachwycająca, bo nie można iść na basen, no, chyba, że założy się tampony, więc to inna sprawa Smile
Albo, jak ktoś chodzi na jakieą treningi sportowe czy zawody, w podpasce może być niezbyt wygodnie (mi i tak jest zawsze wygodnie, choć czasem udczuwam, jak mi się do tyłka przyklei podpaska, to już inna sprawa, a tak, to dziwna jakaś jestem, wiem =*), ale jest sposób - można założyć tampony =]

Hmm... całkowicie zjechałam z tematu ;*
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pią 12 Lis, 2004 18:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no tak rozumiem i wiem ze są nieregularne (sama to często powtarzam) ale zaczynam się martwić.
Pierwszy i drugi okres -regularnie (no, nieregularne o 5 dni ale mniejsza z tym) potem 2 regularne okresy w odstępie od ostatniego 2 miesięcy, potem kolejna po 3 miesiacach, potem następna znów po 3 (a nawet troche więcej) a teraz juz będzie się zaczynał 4 miesiac bez okresu, i to mnie martwi. Zdaje mi się to trochę za dużo.

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |