| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Wpadki,gafy
Autor Wiadomość
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 20 Lis, 2004 14:22   Wpadki,gafy

Jakie są największe wpadki w waszym życiu? Ja raz szłem w szkole po schodach, ktoś mnie popchnął na naszą śliczną nauczycielke panią Sabine, dużo ludzi tego nie widziało ale jak ona się na mnie patrzała gdy wpadłem w jej ramiona... (to wyglądało jakbym ją przytulił) Embarassed Razz Embarassed Razz
Przejdź na dół
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Sob 20 Lis, 2004 16:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja nie mam takowych ale moja koleżanka stała przed kolegą a za nią stałam nauczycielka no i ona powiedziała (ta dziewczyna) odwal się i baba zrozumiała że to do niej i spytała:
Co ty powiedziałaS?! i wszystko jej wytłumaczyła
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Sob 20 Lis, 2004 18:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hehehe....sesese.... biggrin Ja miałam goooorszą biggrin Podobna do Arena,tyle,ze oparłam dlonie na klatce piersiowej moejgo "kolegi"....wszystkie dziewczny się w nim wtedy buajły....a ja nie...hehehe biggrin Albo raz siedziałam z Agutą(aguSia90)na balkonie i się wyglupiałam....hehehe...i jak własnie krzyczałam-"GAA!!!!!",robiąc bezndziejnie śmieszną minę biggrin(tzn.baardzo śmiesznąbiggrin)to szedł POTTER!!!!!!!!!!!biggrinbiggrinbiggrinZ nim to ciągle jakieś wpadki miałam...heheh

_________________
Wakaaacje!Znów będą wakaaacje! xD biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 21 Lis, 2004 18:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no ja mialam pare tez =) ale tego w za przeproszeniem H*uj było bo ja od zawsze miałam w trzy i troche gaf.. conajmniej kilka w tygodniu. Ale takie hm.. które mi zapadły w pamięci... w 4 klasie pdst. chyba na dyskotece klasowej rozwišzała mi się spódnica i spadła na siemię - -" wszyscy mieli polewkę ale było ok.
W zeszłym roku szkolnym jechaliœmy kajœ na klasowš jednodniowš wycieczke, noi autobus (bo jechaliœmy autobusem) coœ tam skręcił czy się zatrzymał i spadłam kumplowi na kolana bo sobie siedział =p hyhy bylo troche œmiechu.
Noi ostatnio jakies 2 tygodnie temu. Wracałam z klasowej denegacji z cmentarza i odpadł mi obcas (wysoki obcas) odkozakla, pół dnia łaziłam bez obcasa =/

tego bym mogła wymieniać jeszcze setki no ale wymieniłam te które na tš chwilę pamiętam najlepiej Wink

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Alien Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 17
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 07 Gru, 2004 15:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To moze nie moja ale dotyczyła mnie Mr. Green

No więc biegnie sobie dziewczyna po korytazu..... biegnie sobie biegnie .... i biegnie Mr. Green wreście zaliczyła glebe i walneła głową w Silent wiecie co Mr. Green a moji koledzy tak się śmiali i to nie z nij ale zemnie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KoT
Gość
PostWysłany: Wto 07 Gru, 2004 16:40   

Witam.
Hm...Ja miałem chyba taką, że na spotkaniu...Oczywiście ze znajomymi z internetu, nazwałem koleżankę "nim". Zupełnie przez przypadek. Cóż, dobrze, że miała japonki, to mnie nie dogoniła... Wink
Pozdrawiam
Powrót do góry
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Wto 07 Gru, 2004 20:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wpadki Smile hoho ludziska moge tu pisać dniami. Rok temu była impreza w lesie. Jeden kumpel sie nawalił i go niebyło... No coż. Kiedy wracaliśmy weszłęm w krzczki obok się odlac.. stoje mocz oddaje.... a tu patrze Kumpel ! Smile nma szczęście polałem tylko po nogawce ^^.. Poprzebudzeniu odstawiliśmy Michasia do domku^^

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 08 Gru, 2004 14:38   

Po nogawce Laughing , W ... sami wiecie co... Razz A to dobre, wszyscy powinni wołać na ciebie ,szczęsciarz, Razz Very Happy Laughing
Powrót do góry
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Sro 08 Gru, 2004 19:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wszyscy mówią mi Feo lub Kostek

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Sob 11 Gru, 2004 13:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja w lesie też miałam impre:P
wylałam kumplowi całego bronxa na twarz Razz Twisted Evil bo spał mi na kolanach:P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 11 Gru, 2004 14:02   

Kubie vel. Ciacho? biggrin A wiesz juz, ze Kuba jest ciacho w ogóle? biggrin
A ja poszlam do swietlicy, mialam usiasc, ale kolezanka mi odstawila krzeslo i jeb***** sie na sciane Sad
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 11 Gru, 2004 22:39   

wpadki hehe moge je wymieniac miesiacami:) ale te ktore zapamietałam najbardziej :
Kiedys szlam korytarzem z encyklopedia dla baby od polaka... bylo to na przerwie.. i tak ide ona strasznie ciezka byla i w koncu wyslizgnela mi sie z rak prosto na stopy ! wrzasnelam z bju hehe siedzialoniedaleko kilku fajnych gosci zaczeli gnic... wr... szybko ja zabralam i pobieglam potem na nastepnej przerwie pytali sie czy pomoc mi odneiesc ta encyklopednie bo sobie palce u nog polamie hehe..
nAstepna to na dysce ... pilam cole i gadalam z takim kumplem za mna stala kolezanka.. popchnela mnie a ja prosto na niego wylalam cole.. hehe wkurzyl sie i ja tez bylam mokra Smile
jeszcze jakas no moze... w tym roku buhaha na lekcji kolega szukal cos w slowniku a ja wypalilam na cala klase zeby w spisie tresci sprawdzil buhahah wszyscy zalewali sie smiechem i dopiero skapnelam sie ze slownik nie ma spisu tresci..Smile Mr. Green mmadra jestem..
Powrót do góry
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Sob 11 Gru, 2004 23:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ciacho jako ksywa mam nadzieje;p
bo tak to to nienazwalabym tego ciachem Razz
wloczykij... znow mnie powoli zaczyna denerwowac. on ma obsesje? czy to nie choroba?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 12 Gru, 2004 12:17   

Bo jest taki krotki filmik na MTV, Kolezanki. I zawsze jak sa napisy, to pytaja ludzi o cos i ludzie mowia i napisy leca a ludzie mowia, no. No i bylo pytanie jak podrywasz, czy cos w tym stylu. Jedna dziewczyna takie cos "Eeemm... Trzeba... do chlopaka podejsc i ee.... powiedziec... hm, ze sie uwaza... eee... ze jest ciachem" Smile
Powrót do góry
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Nie 12 Gru, 2004 12:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

lol Very Happy
kubus to ciacho <lol>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |