| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Wpadki,gafy
Autor Wiadomość
roger-1989 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 04 Lis 2004
Posty: 162
PostWysłany: Nie 12 Gru, 2004 15:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja w zeszłym roku szkolnym gadałem z kumplami i włożyłem kabel do kontaktu, tyle że sie izolacja stopiła i mnie jeb**.

_________________
O saceros Christi,
tu scis me esse diabolum.
Cur me derogas?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2874436
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 10:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tuląc kochaną Agniesie powiedziałęm do niej Evuś.... do tej pory jak se przypomne wale głową o blat Razz <puk puk puk>

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Pią 17 Gru, 2004 21:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To mi sie najwieksza wpadka byla rok temu.To bylo na spiewaniu koled spiewalam z qmpela gdzy sliczna panna przy cale budzie.NA poczatku 1 zwrotki tak sie wydarlam i sie zaczelam smiac potem tekst ppomylilam i cala buda w ryk.Ale wszyscy sie ze mnie nabijali.Totalna kompromitacja ale teraz wiekszosc tego juznie pamieta.Uff...na szczescie Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
dominik 69 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 25
PostWysłany: Sob 25 Gru, 2004 11:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1) pierwsza która pamietam to to ze umówiłem sie z kolezankaz netu na lody. Spoko spotkaliśmy sie a tu zonk...ja niewiedziałem jak ona ma na imie biggrinbiggrin
mówięłm ciągle do niej aniołku, słodka, a imienia nieznałem biggrin
2)druga z tych bardziej zapamietanych to byłem u dziewczyny już sie rozkręcaliśmy...leżeliśmy nadzy...miałeme jedną prezerwatywe i chcąc ją otworzyć przegryzłem Laughing Laughing ale to był zonk
3) i ostatnia z tych najabardziej zapamietanych to to kiedy rodziców dziewczyny z drugiej historyjki niebyło w domu, ja zostałem u niej na noc, wiadomo w jakim celu, rano chce isc do łazienki, wychodze z jej pokoju a tu jej ojciec stał w drzwiach...ale była jazda biggrinbiggrin

_________________
auto jest bogiem, prędkoœc nałogiem, życie zabawa a sex podstawa :-) Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sob 25 Gru, 2004 12:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A u mnie wpadka ? Yy ... no to taka jedna z wielu co mi sie przypomniala po przeczytaniu postu dominika 69

No więc nie bylam w szkole bo bylam chora i przyszedl moj chlopak o ktorym rodzice nie wiedzieli a nienawidzili go na maxa ... eh ... nadal go neinawidzą ale cóż ... no i tak przyszedl do mnie rano ok 8 jak moi starsi wyjechali do pracy a brat z żoną i córką na pare dni do rodzinki ... no i fajno starsi mieli wrocić o 18 czyli caly dzionek dla nas ... i gdzieś tak o 14 zeszlismy sobie do kuchni i moj chlopak postanowil zrobic mi i sobie kawke ... u mnie czajnik stoi tuż obok okna ... ja sobie siedze a on w pewnym momenie "MATULA ... !!! beirz buty" pobiegl na gore patzre moja matka zaparkowala tuż pod oknem i wyciąga coś z bagaznika ... biegne po buty i kurtke i zanisołam mu. On wlazl za fotel z tymi rzeczami is eidzial. Dzwonek do drzwi ... Otwieram "O mamuś a co tak wczesnie" a matka "A ... zaraz jade jeszcze do klientow i do pracy" Normalnie mi ulżylo .. co chwila z tych nerw pytalam kiedy wroci i wogole ... a jak poprosila o recepty od lekarza to przynioslam calą kurtke bo nie moglam suwaka odsunąć ... Matka uważała że yo z powodu oslabienia ... biggrin ale sluchajcie ... ona wychodzi ja już beigne na gore zaczynam sie smiać ... a tu dzwonek pomyslalam sobie ze kurcze musiala coś zauwazyć ... otwieram drzwi "możesz mi podać torebke" "Jasne ... pa" ... znow zamknęłam drzwi biegne na gore ... i znow dzwonek ... Gush ... "Mozesz mi jeszcze telefon podac" ... "Ty kiedyś swojej głowy zapomnisz ! ... prosze ... pa" .. "pa" ... teraz odczekalam chwile przy oknie patrząc czy już wyjechala .... i dopiero wtedy psozlam na gore Smile moj chlopak powiedzial że już różanievc odmówił za tym fotelem ... :> ciekawa sytuacja biggrin ... chowanie "kochanka" mam już opanowane biggrin
Powiem wam że tarz zrobilam taki remament w pokoju że łatwo można sie za regal wslizgnąc i jest tam naprawde dużo miejsca ... to tak na wypadek biggrin ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Sob 25 Gru, 2004 14:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

lol.... chować się za fotelem ......

69 Smile U mnie był tezły zonk. Koleżanka wparowała do mnie na noc... no niby nic w tym dziwnego ze byli u mnie starsi Smile.... Rano w zamian za preznocowanie jeszcze umyła mi naczynia Smile Heh ^_^

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dominik 69 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 25
PostWysłany: Sob 25 Gru, 2004 17:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

haha wygodniś....jeszcze wykorzystwać koleżanke...no rozumiem ale nie w taki sposób biggrinbiggrin

_________________
auto jest bogiem, prędkoœc nałogiem, życie zabawa a sex podstawa :-) Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 25 Gru, 2004 21:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dominik 69 napisał/a:
haha wygodniś....jeszcze wykorzystwać koleżanke...no rozumiem ale nie w taki sposób biggrinbiggrin

Jak już wykożystywać to we wszystkich aspektach, Smile

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mr.Spike Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Cze 2003
Posty: 46
PostWysłany: Pon 10 Sty, 2005 23:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pan_Feanor napisał/a:
lol.... chować się za fotelem ......

69 Smile U mnie był tezły zonk. Koleżanka wparowała do mnie na noc... no niby nic w tym dziwnego ze byli u mnie starsi Smile.... Rano w zamian za preznocowanie jeszcze umyła mi naczynia Smile Heh ^_^

łe to lipa Smile trzebabyło samemu naczynia uczyć i tym samym znacznie zawężyć możliwości odwdzięczenia się biggrinbiggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
apocowam
 
Numer ICQ
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Wto 11 Sty, 2005 09:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mr.Spike napisał/a:
Pan_Feanor napisał/a:
lol.... chować się za fotelem ......

69 Smile U mnie był tezły zonk. Koleżanka wparowała do mnie na noc... no niby nic w tym dziwnego ze byli u mnie starsi Smile.... Rano w zamian za preznocowanie jeszcze umyła mi naczynia Smile Heh ^_^

łe to lipa Smile trzebabyło samemu naczynia uczyć i tym samym znacznie zawężyć możliwości odwdzięczenia się biggrinbiggrin


Skąd wiesz za co się odwdzięczała :]

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wishnu Płeć:Kobieta


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Sty 2005
Posty: 15
PostWysłany: Wto 11 Sty, 2005 10:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No mysle ze jako rodowity facet tez moge sie wypowiedziec Wink

Najgorsza wpadka, byla chyba kolonia we Francji kilka lat temu, kiedy to spacerujac w strone plazy, zobaczylam z kolezanka chlopaka, ktory wpadl mi w oko. Jak to zwykle ja zaczelam sie wyglupiac i komentowac chlopaka, jego chod gesty, a na koncu stwierdzilam ze sie z nim umowie, pech chcial, ze to tez byl polak Laughing

Wszystko zrozumial, spalilam sie na maxa. Jednak zaproponowal wyjscie na dyskoteke i tak zaczela sie nasza znajomosc :lo:

A kolejna wpadka to ostatnio na studniowce wyrznelam szlifa na mojego nauczyciela od historii, poprosilam go tylko, zeby bral go pod uwage na stare polrocze, a nie na nowe Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexis Płeć:Kobieta


Dołączyła: 11 Sty 2005
Posty: 24
PostWysłany: Wto 11 Sty, 2005 14:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dobrze wiem jak było i nikt na to nie zwrócił uwagi piotruśu!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Martula Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 22 Sty 2005
Posty: 185
PostWysłany: Sob 05 Lut, 2005 21:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To może teraz ja:
Któregoś dnia na lekcji histy było nudno(jak za zwyczaj)No to ja z qumpelo zaczełyśmy nadawać(gadać nawet głośno)a to było na początku pan sprawdza liste i mnie wyczytał a ja wypaliłam jestem!! cała klasa turlała sie po podłodze a potem musiałam odpowiadać nic nie wiedziałam jakim prawem mnie pytał?Sama nie wiem.
A druga:
do mojej klasy przyszedł nowy uczeń Tomek i taka śmieszna wpadka była mojej koleżanki ona podchodzi do mnie i mówi:
-Marta fajny ten Tomek!Nie?
A ja:
-No nie wiem.
Ada podchodzi do mojej koleżanki Marty aha mamy dwie Martusie i mówi:
-Marta fajny ten Tomek!Nie?
A ona na to:
-Ada no co ty zdradzasz Kube on w Warszawie a ty tu kochanka masz!O nie musze mu e-malia napisać!!!
Powiem jeszcze że Ada ma swoją miłość Kube on wyjechał z Siedlec do Wawy a ona marzy!
_____________________________________
Kwiat Very Happy Miłego Dnia Very Happy Kwiat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1804987
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sob 05 Lut, 2005 21:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pan_Feanor napisał/a:


Skąd wiesz za co się odwdzięczała :]


pewnie za fascynujaca partie warcab....
mnie wpadka z cyklu damko-mesko-rodzicielskich spotakala jak nocowalam u swojego teraz juz ex chlopaka...bylo juz dobrze w nocy jak jakos tak zglodnielismy..wiec zeszlismy do kuchni cos wszamac..po jedzonku ja poszlam na gore a moj ex skoczyl jescze do klopa...jak weszlam juz na gore to pomysalam ze przywitam go rozneglizowana w dzwiach pokoju...stoje w tych dzwiach i slysze ze ktos idzie na gore wiec zmyslowym glosem zawolalam to ty kochanie pospiesz sie bo czekam....jak ten ktos doszedl na gore okazalo sie ze to jego ojciec byl (sypilania rodzicow tez byla na pietrze)...on stal jak zbaranialy i ja tez...po chwili wybakalam 'yyyyy przepraszam' i zniknelam w czelusciach wyrka...skonczylo sie na moim zawstydzeniu i dzikej radosci mojego ex....mnie to nie ubawilo jakos....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 19:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to ja duzo lupich rzeczy zrobilam<lol>

1. Na miedzynarodowym meczu (tancze dla takiego zespolu), nacisnelam gasnice...hehe i wiadomo co potem...wszystko w proszku bylo....
2. Wylalam sobie cole na leb przez przypadek
3. Poszlam na dyske w kapciach i skaplam sie pod koniec dyski
4. powiedzialam do babki z maty "aha...nie no loozik" heh
5. Zaczelam sie uzalac na gg a pomylilam osoby i napisalam to komus kto nie powinien o tym wiedziec<lol>
6. Zaczelam kumplowi ktory sie we mnie buja opowiadac o innym;/;/;/ Confused
7. Na macie kumpela pyta mnie o zada a ja mysle o takim chlopaku, ona mowi "co?" a ja "no to ze go kocham" <lol>, cala klasa sie na mnie dziwnie zaczela gapic(tzn ci ktorzy slyszeli to)
8. Wyskoczyl mi wielki przyszcz a miaalm za ciemny fluid i chcialam zrobic cala twarz...kiedy mialam dolna czesc zrobiona twarzy, zadzwonil telefon, zeszlam odebrac...a potem zapomnialam o reszcie twarzy i tak poszlam do budy<lol>
9. Dostalam od cioci z niemiec krem (przynajmnije sadzilam ze to krem), pomyslalam ze go wyprobuje i bede fajnie dzien pozniej wygladac...zrobilam go na noc... rano sie budze patrze w lustro...bylam ZÓŁTA... to byl samoopalacz
10. Na angolu nagle zaczelam bez znanych mi przyczyn spiewac...
11. Jak ja slysze slowo "parasolka" to zaczynam sie ryc na maxa...nie wiem czemu...tak wiec rylam sie cala infe kiedy ktos powiedzial "parasolka mi sie zepsula"
12. Chcialam powiedziec do kumpla "ale z Ciebie łoś" a powiedziałam "ale z ciebie Łosoś"
13. powiedzialam "wal sie" do chlopaka...a obok mnie stala moja wychowawczyni
14. zaczela na mnie wrzeszczc taka bbka a ja sie zaczelam ryc<lolex>...okazalo sie ze to mama mojego qmpla...


heh to sa te rzeczy ktore pamietam...ja robie mnustwo glupich rzeczy hihi...mam duzo glupich pomyslow ale co tam! A wlasnie...wiem ze to forum dla chlopakow...ale sie chyba nie obrazicie ze wtargnelam na wasz teren cio?;>

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |