| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
chłopcy i dziwczyny
Autor Wiadomość
ilonnnnnaaa13
Gość
PostWysłany: Sob 23 Paź, 2004 14:20   chłopcy i dziwczyny

jakie dziewczyny podobają sie chłopaką
Przejdź na dół
Weronika
Gość
PostWysłany: Sob 23 Paź, 2004 14:23   

To zależy od typu chłopaka.. Zapytaj się raczej męskiej części forum a nie mnie...
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sob 23 Paź, 2004 14:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wero ale ona nie pytala konkretnie Ciebie, jesli nie wiesz to nei odpowiadaj bez potrzeby jesli masz pisac cos w stylu
Cytat:
zapytaj sie raczej meskiej czesci forum a nie mnie


a wiec to zalerzy od chlopaka oraz od dziewczyny, ale chlopcy przede wszystkim cenia sobie natualnosc =) (prawdopodobnie Wink ) powinno sie w tym temacie wypowiedziec wielu mr =P[/quote]

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Sob 23 Paź, 2004 15:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

np. jeden chłopak może lubić jak dziewczyna jest delikatna i wrażliwa , a inni wolą te zdecydowane, odważne i pewne siebie to tak jak napisala Weronika - zalezy od charakteru chlopaka
ale wszyscy chłopacy lubia dziewczyny zadbane Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tisiana Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Cze 2003
Posty: 366
PostWysłany: Nie 24 Paź, 2004 08:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Poprzedniczki mają rację..zależy od charakteru chłopca...ale te które zachowują się nie sztucznie...są swobodne...takie zawsze są lubiane....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1104532
KoT
Gość
PostWysłany: Nie 24 Paź, 2004 11:03   

Witam.
Wiesz, trudne pytanie. Wręcz niemożliwe, bo jak bym tego nie określił, znajdzie się większa lub mniejsza grupa wyjątków, która obali moją odpowiedź. Wink To w dużej mierze zależy od chłopaka. Raczej nie upodabniaj się do nikogo, nie zmieniaj charakteru, bo to nie ma sensu. W końcu i tak wyjdzie na wierzch Twoja natura, i lepiej, by była ona widoczna od razu. Wtedy albo się chłopakowi spodobasz, albo nie, ale na pewno nie oszukasz. Wink
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Nie 24 Paź, 2004 11:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A według moich obserwacji najczęściej chłopakom podoba się typowa polska uroda. Co to znaczy ? Szczuplutka blondyneczka o niebieskich lub zielonych oczach.
Bo w moim wieku chłopacy narazie patrzą tylko na wygląd, aczkolwiek od zeszłego roku zaszła wielka zmiana bo wyluzowali i swobodnie rozmawiają na tematy dojrzewania.
Później, jak całkiem wydorośleją to każdy znajdzie swoją księżniczko-wróżkę, która ich oczaruje Wink I nie będzie ważne jak będzie wyglądała...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 24 Paź, 2004 18:25   

No jak już wspomniano nie ma reguły...
Ja do niedawna uważałam, że bez biustu (a takowego WIDOCZNEGO nie mam) mam małe szanse... A jednak Razz Liczy się też charakter... A i wątpię, aby komuś w miarę fajnemu i normalnemu (choć gusta są różne) podobała się "różowa Barbie", czyli na twarzy tapeta, włosy farbowane, tipsy, biust o 5 razy przesadzony (powiększany) i ubrania w kolorze pink. Bo panowie RACZEJ nie przepadają za różowym... Ale - nie udawaj nikogo Wink
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Nie 24 Paź, 2004 20:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oj, a w moim gimnazjum (mieście też) chłopacy właśnie najwięcej lecą na takie słodziutkie... Ale my chyba Gabielen mamy inne pojęcie słodkości. Nie myślę o pofarbowanych i wytapetowanych, ale o właśnie niepomalowanych i całkiem naturalnych dziewczynach pokazujących, że przy chłopakach czują się dobrze i bezpiecznie... I róże raczej im odpowiadają, ale nie takie typowe odblaski, tylko "brudny" róż, albo jasny, matowy Wink ... I ja tam nie wiem co wy macie do różowego... Razz Mi do blond włosów bardzo pasuje ciemny różyk =]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KoT
Gość
PostWysłany: Pon 25 Paź, 2004 04:43   

Witam.
Osobiście za różowym nie przepadam, a jeśli chodzi o makijaż...Jest on czasem wręcz rażący, choć nie mam nic przeciwko subtelnemu podkreślaniu swojej urody. Wink
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
Chitmen 0700 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 8
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Nie 31 Paź, 2004 16:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sorry że w takim temaci ale nie chhcaiłem zakładać nowego.
Możecie mi powiedzić co to znaczy że ktoś Flooduje?
Bo spotkałem sie z takim pojęciem ale go nie rozumiem

_________________
To moja mafia ten byk po lewej to ja.
http://img21.exs.cx/img21/9748/100-0026_IMG1.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 31 Paź, 2004 17:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
Trzebabylo zalozyc nowy
Floodowanie to zapelnianie okienka jakimis bzdetami np na chatach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
KoT
Gość
PostWysłany: Nie 31 Paź, 2004 17:19   

Witam.
Nie tylko, nie tylko Smile Można floodować pisząc całkiem sensownie, na temat...A nawet mądrze! Ale np po dwa wyrazy w jednej linijce Smile Bądź, jeśli ktoś tak szybko pisze, to zasypywać okienka całymi, pełnymi wypowiedziami...
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
Anadriel Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Paź 2004
Posty: 76
PostWysłany: Pon 01 Lis, 2004 17:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To zależy od gustu chłopaka, bo nikt raczej nie może powiedzieć co się podoba komuś innemu... Znaczy dziewczyny, które są próżne (bez obrazy) mówią ,że chłopakom podobają się chude blondynki, z dużymi oczami tyłkiem i biustem i nogami po szyje, ale c prawda to tylko głupi steretyp! Każdemy się podoba coś innego

_________________
Obojętność jest jak lód polarny na biegunach: zabija wszystko. (Honore de Balzac)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5297084
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 01 Lis, 2004 18:09   

Wszystko zależy od gustu. Np. podobasz się Kamilowi, a Tomkowi ani trochę i uważa Cię za 'wybryk natury' Razz a Kamil za najpiękniejszą dziewczynę na świecie Wink
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |