| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Ha-ha-ha! >:)
Autor Wiadomość
Tavion
Gość
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 20:36   Ha-ha-ha! >:)

Czas rozkręcić ten dział! Twisted Evil

Na pewno słyszeliście o różnych strasznych historiach. - Czasami prawdziwych, czasami nie.
A czy wam przydarzyło się coś strasznego - ba, mrożącego krew w żyłach? (Twisted Evil)
Przejdź na dół
nie podam. Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 10 Cze 2004
Posty: 358
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 21:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tavion- Najpierw piszesz że odchodzisz z tego forum, a teraz zmieniasz zdanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
398724821
Tavion
Gość
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 21:28   

Oh, przepraszam Cię bardzo, ale jak zaczynasz czytać dany temat, to może czytaj do końca.
I nie denenerwuj mnie dziecko, bo nie pytałam cię o zdanie w mojej sprawie.
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sro 17 Lis, 2004 13:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to będzie na temat...;p
Niedawno mama mi mówila że ze swoimi kolezankami wyprobowały taką jakby sztuczke. Do tego są potrzebne 3 os. i jakoś tam klaszczą nad głową..jakies takie pierdulki;p i potem one złapały moją mame za pachy i podniosly, na palcah wskazujących. Shocked Nie chciało mi się w to za bardzo wierzyc(moja mama kiedys byla bardzo przy kosci) No ale kto jak kto..przecież mama by mnie nie okłamala:> Ja kiedyś probowalam z moim rodzenstwem takie cos zrobić...ale się nie udało(bo chyba jak to sie robi to trzeba robic to powazne..a my nie robilismy powaznie:P) A Wy wierzycie w takie rzeczy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KoT
Gość
PostWysłany: Sro 17 Lis, 2004 15:23   

Witam.
Hehehe. Wink Całkiem możliwe, bo przecież jeżeli parę osób podnosi jedną, to waga owej osoby musi zostać podzielona przez ich ilość. Wynik jest mniej więcej ilością kilogramów, którą musi unieść dana osoba. Mnie się nic takiego nie zdarzyło, ale było z moim udziałem. Ciemno, późny wieczór. Ja ubrany na czarno. Koleżanka i kolega się odwrócili, dość głośno było.
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Sro 17 Lis, 2004 15:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja słyszałam o takim filmie, że podniosło się osobę palcami.
Mi nie przydarzyło sie nic strasznego z wyjątkiem głosu zmarłej babci który usłyszałam wieczorem jak byłam sama w domu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Czw 18 Lis, 2004 06:48   

Ja się czasami budzę w nocy i czuję, ze ktoœ jest w pokoju. Albo że chodzi po domu. Bezsens, bo przecież nikogo prócz mnie nie ma. Confused Rolling Eyes
Powrót do góry
klacz Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 06 Paź 2003
Posty: 258
PostWysłany: Sob 20 Lis, 2004 23:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Yh... Ja jak byłam w zeszłym roku w Rybniku, w ośrodku dla niewidomych dzieci (dzieci na feriach[?] były czy cośRazz a to co roku moi rodzice chóralnie jeżdżąRazz), gdzie podobno było cośtam na wojnie...yyyy nie pamiętam:P ale w każdym razie myślałam że zemdleję- Siedziałam sama w pokoju (rodzice na próbie, siostra na mieście), nie mogłam się z niego ruszyć bo kluczynie miałam... Mojej siostrze najpierw wysłały się do mnie 4 sms pod rząd bez treści (jak to możliwe, skoro [jak mówiła] miała zablokowaną klawiature!? Shocked ).... a potem, w sąsiednim pokoju [bo te pokoje były dwupokojowe jakby;) ) usłyszałam dzwonek (jaki wtedy miałam ustawiony) z mojej komórki (pomimo iż miałam ją przy sobie), i darło się tak przez dłuższą chwilę... Poryczałam się, bałam się zejść z łóżka, a potem jeszcze coś jakby stuknęło (tak jakby ktoś się przewrócił) to był chyba mój najstraszniejszy przypadek Neutral

_________________
Patataj...

Luka - tęsknie za Tobą konisiu... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3530726
Tavion
Gość
PostWysłany: Nie 21 Lis, 2004 09:46   

To teraz ja opowiem.
Ponad rok temu (grudzień 03'), późną porą, szłam sobie przez przez park. Liście szeleściły, to trochę się bałam. Ale doszeszłam do domu, zamknęłam drzwi i usiadłam w salonie.
Włączyłam TV i zapaliłam światło, żeby było mi raźniej.
Powędrowałam do WC w wiadomym celu.
(spędziłam tam koło 2 minut)
Wróciłam do salonu - Shocked A tutaj telewizor wyłączony i zamiast głównego światła, paliła się mała lampeczka (taka mała, stara. Antyk się mówi Wink) W ogóle, wystraszyłam się. Neutral

Poszłam na górę i włączyłam kompa. Wpakowałam się na czat RPG. (po raz pierwszy na stałym nicku! Cool Jeszcze bez avatara, pod Heurodis)
Nagle monitor zrobił się czarny, zgasło światło, a na dole coś zaczęło mocno stukać. (Jakby chodził ktoś z czym bardzo ciężkim).
Poleciałam na poddaszę i schowałam się w takim małym pokoiku na szarym końcu. Zabarykadowałam się tam i spałam do rana.

To była chyba najgorsza sytuacja jaka mi się przydarzyła.
Wiem, czytając ją teraz trudno w nią uwierzyć, ale jest jak najbardziej prawdziwa.
Właśnie po tej felernej nocy boję się, że mam ducha w domu...

Takie sytuacje jak ta, mam u siebie bardzo często Neutral
Powrót do góry
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Nie 21 Lis, 2004 09:54   

Taf, skojarzył mi się film "Oni". Akurat wczoraj oglądałam. Beznadziejny coprawda, ale głównie chodziło o to, że "ONI" naznaczali ludzi, a by się do nich dostać, gasili światła, świeczki, jakiekolwiek źródła światła. Film banalny i bezsensowny, ale skojarzenie już mam. Wink Taaaf... Twisted Evil Czy masz na swoim ciele jakiś bladoróżowy znaak? Twisted Evil
Powrót do góry
klacz Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 06 Paź 2003
Posty: 258
PostWysłany: Sro 24 Lis, 2004 20:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Uh...no to nieźle miałaśNeutral A ja niedawno jechałam na konie... wróciłam (z mamą i siostrą, w międzyczasie poza kotem nikogo nie było w domu), patrze- a tu piekarnik włączony Shocked Myślałam że to kot wskoczył na kuchenkę, i zeskakując zachaczył o włącznik, ale po pierwsze: kot baaaardzo żadko tam wkakuje, a jak już to tylko wtedy żeby napić się mleka z garnuszka;) (choć mleka nie był) a po drugie: ten 'pstryczek' jest jakby sztywny i ciężko go przestawić, więc to raczej kot nie byłNeutral

_________________
Patataj...

Luka - tęsknie za Tobą konisiu... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3530726
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 25 Lis, 2004 11:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

biedna Tav. =( ja bym chbya zawałem skończyła.
hm.. czy ja cos takiego keidys miałam? czasem jak zostaję np. sama w domu na noc to oczywiście siedze sobie na kompei ale wszystkie światła gaszę i w swoim pokoju i w pokoju mojego brata (w którym jest komp) i w przedpokoju, w kuchni (która jest zaraz za przedpokojem naprzeciw kompa zaraz) noi sobie tak seidze. Tylko czasami zdarza mi sie zapomnieć np. dźwięku włączyć, a że meiszkam na ostatnim piętrze w bloku to mam takie jakby wywietrzniki w łazience i toalecie i czasami od zewnątrz tam się ptaki zagniezdzają i czasami mi się wydaje że ktoś z tego mówi, albo że ktoś chodzi po domu (np. po dużym pokoju czy po balkonie [zamkniętym, bo mam dwa balkony. zamnknięty i otwarty] a nie widać ich z miejsca gdzie mam komputer) i zazwyczja wtedy dostaję zawału.. świecę światła w kuchni, przedpokoju, dużym pokoju i tam gdzie mam kompa i puszczam muzykę na cały głos Mr. Green albo czasami po prostu samo od siebie wyłącza mi się światło.. i nie chce się włączyć i msuze siedziec przy świeczkach a jak sprawdzam bezpieczniki to wsyzsto w porządku. a wszystko prócz światła działa... nawet jak podłączam lampkę do kontaktu to nei działa a jakbym podłaczyła cos innego np. radio to działa... dziwne

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |