| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
trója
Autor Wiadomość
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Sro 17 Lis, 2004 18:47   trója Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cześć mam do Was pytanie:
czy trója to zły stopień?
bo distałam dziś pierwszą z matematyki z możenia pisemnego przez liczby wielocyfrowe
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
Tisiana Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Cze 2003
Posty: 366
PostWysłany: Sro 17 Lis, 2004 20:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kiedyś trója była dla mnie złą oceną ( podstawówka ) ale teraz jest przeciętną...a u mnie raczej normalność bo w dzienniku pod moim numerkiem przeważnie występują 3 i 4..dla mnie to nie jest zła ocena..zawsze mogło być gorzej czyli 2 lub 1...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1104532
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 17 Lis, 2004 20:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zależy dla kogo. Jeśli jesteś uczennicą piątkową,szóstkową to moze być to dla Ciebie niezła wpadka. Mi się trójki zdarzają,przyznam,że jestem z nich średnio zadowolona,ale przecież mogło być gorzej,a uczeń bez gorszej oceny to jakżołnierz bez karabinu. Przynajmniej masz motywację-jeśli chcesz mieć ładne świadectwo to przecież każdemu jedna "wpadka" moze się zdarzyć,nie znam jeszcze żadnej osoby,która mie dostała oceny niższej niż 4.
BTW-Też pierwszą tróję miałam w 4 klasie.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zazulita Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2004
Posty: 346
PostWysłany: Sro 17 Lis, 2004 20:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem trójka to nie jest zła ocena Cool

_________________
zazulita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8619585
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Sro 17 Lis, 2004 21:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Trójka nie jest zła, ale zawsze może byc lepiej. Wink




Zawsze może być tesh gorzej Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Sro 17 Lis, 2004 21:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Trójka w chwili obecnej to dla mnie dość dobra ocena. Mówię teraz, bo kiedyś bylaby dla mnie okropna (w podstawówce szczególnie, po części też w gimnazjum). Zaś w liceum doszedlem do wniosku, że oceny mogą być takie jak są - byle tylko nie dostawać 1. Przyjalem filozofię, iż uczę się dla siebie, a nie dla ocen oraz fakt, że ocena nie zawsze odzwierciedla faktyczny stan wiedzy. I jest OK Smile

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sro 17 Lis, 2004 22:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dla mnie trója jest przeciętna Smile Zalezy z czego dostane:P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Pią 19 Lis, 2004 15:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Heh...dla mnie 3 jest to zła ocena Wink No ale wszystko zależy od tego jak się uczysz...czy jesteś wzorową uczennicą , przeciętną , czy bardzo słabą Wink W podstawówce 3 jest oceną przecietną , ale w starszych klasach gimnazjum , liceum jest dobrą Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Inteligencja Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 230
PostWysłany: Pią 19 Lis, 2004 17:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czy to przypadkiem nie temat do "Trudnych pytań" Twisted Evil ?

Jeśli mówisz, że to Twoja pierwsza trója, to beznadziejnie Smile. Aczkolwiek przyzwyczaisz się... Na pewno Smile.

Nadto, pragnąłbym nadmienić, iż trója trói nierówna. Nie, nie zamierzam pouczać Smile. Tylko pragnę zauważyć, że między testem, sprawdzianem, a pracą domową jest duża różnica.

Trója to zazwyczaj ocena wejściowa. 1-2-3-4-5. No i dodatkowo jest jeszcze 6, lecz takowa jest raczej poza skalą - nie powinno się jej dostać tylko za posiadanie wymaganych umiejętności, lecz także dodatkowych.

A tak w ogóle, to jak wypadłaś na tle klasy? Dla mnie to b. ważne. Jeśli wszędzie były 3, to jest dobrze. Jeśli miast 4-5, to źle. Z Twojego wieku wnioskuję jednakże, iż mogło być lepiej... Tj. w podstawówce są baaardzo małe wymagania Smile... (względnie do możliwości intelektualnych uczniów - im 'dalej', tym bardziej się to zmienia...)

_________________
Carpe diem, quam minimum credula postero.
Horacy

***
KoFfAjMy SiĘ mIŁoŚcIoM bOŻ0-PoKeMonOwOm !!! YoŁ!!!
Irony is my mother...

***
Femme Fatale, dziękuję Ci za te piękne zdjęcie w moim profilu Smile:*. Masz gust, dziewczyno :*Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Pią 19 Lis, 2004 17:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no ja raczej dobrze się ucze mam same 4,5,i 6 i to była moja 1 trója i chyba 4 osoby dostały w klasie tróję
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 19 Lis, 2004 20:21   

Mnożenie pisemne jest bardzo prste, a trója jest dla mnie przeciętną oceną, wcale nie jest zła, bo zawsze może być gorzej Smile
Powrót do góry
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Pią 19 Lis, 2004 20:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dla Ciebie i matematyczki jest proste ale dla mnię nie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
R2
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 19 Lis, 2004 20:26   

rotfl.
Proponuje na początek nauczyć się na pamięć tabliczki mnożenia
Powrót do góry
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Pią 19 Lis, 2004 20:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to przerobiłam w 2 klasie ale chodzi tutaj o różne błędy które popełniam w czasie mnożenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
R2
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 19 Lis, 2004 20:44   

Czyli tabliczke mnożenia...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |