| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Co to ma znaczyć???
Autor Wiadomość
Nacia Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 08 Maj 2004
Posty: 49
PostWysłany: Sro 19 Sty, 2005 10:01   Co to ma znaczyć??? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Umnie pan od wf jest zboczony (tak mi się wydaje). Kazał dziewczyną z mojej klasy połozyc sie na materacach a innej po nas się turlikać.Głupie troche nie???? Albo mam czasem wrażenie że on parzy się na moje cztery litery. Czyję się czasem skrępowana.
Czy on jest jakiś dziwny czy mi się wydaje???
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 19 Sty, 2005 13:12   

wydaje ci się
też mamy takie ćwiczenia chociaż mamy z kobietą
w podstawówce miałam w-f z facetem i normalny był
Powrót do góry
zazulita Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 26 Wrz 2004
Posty: 346
PostWysłany: Sro 19 Sty, 2005 14:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli czujesz się skrępowana zawsze możesz to zgłosić do wychowawczyni, ale myślę, że to nie jest jakiś pedofil czy zboczeniec. Gdybyś zauważyła coś bardziej niepokojącego to koniecznie zgłoś to do kogoś!!


Co do ćwiczeń, to też miałam takie na WF-ie

_________________
zazulita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8619585
Ankaaa Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Sty 2005
Posty: 27
PostWysłany: Sro 19 Sty, 2005 19:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się że wyolbrzymiasz sprawę. Jeśli dotykałby Cię i Twoje koleżanki tam, gdzie nie powinien to miałabyś powód do zmartwień. Jeśli nic takiego nie ma miejsca, to chyba nie masz powodu do niepokoju.

A tak na marginesie, jest stary czy młody?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agentka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 15 Paź 2004
Posty: 262
PostWysłany: Sro 19 Sty, 2005 20:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cwiczenie zupełnie normalne, iedawno miałam podobne, a facet napewno nie jest pedofilem Mr. Green

_________________
Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Inversja Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 08 Sty 2005
Posty: 386
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sro 19 Sty, 2005 20:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie buj żaby.
My też mamy faceta od WF-u ale jet spoko brdzo go lubie ale mam jedno ale.
On sobie mnie chyba wygrał na swojego pupilka!! Cały czas coœ takiego "Szybciej Rafał Szybciej" A do nikogo innego tak nie "Krzyczy" albo na basenie zawsze musze nosić deski i jego krzesło bleee
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nacia Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 08 Maj 2004
Posty: 49
PostWysłany: Sro 19 Sty, 2005 21:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tez bym się wkurzyła . ale mnie to bardzo wkurza bo ostatnio miałyśmy wchodzić non stop na drabinmki walłam sie w kolana i miałam olbrzymiego siniaka az mamie szczęki odpadły Very Happy .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Sro 19 Sty, 2005 22:34   Re: Co to ma znaczyć??? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nacia napisał/a:
Albo mam czasem wrażenie że on parzy się na moje cztery litery. Czyję się czasem skrępowana.
Czy on jest jakiś dziwny czy mi się wydaje???
I co poradzisz? Jest facetem - jak każdy inny. Oczywiście nie powinien tego robić no ale co mu zrobisz :\ A może po prostu Ci się wydaje?..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Pią 21 Sty, 2005 09:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Rozumiem cie.Ja mam takiego faceta od histori.W kazdej klasie ma upatrzona jedna dziewczyne do ktorej mowi rybko, robaczku, slonko etc.malo tego stawia im niezgodne oceny tzn. zawyza je im.Przybija piatki, gra w lapki.To kazdego wkurza.Nikt go w budzie nie lubi.Wszyscy uwazaja go za pleyboya w srednim wieku.Z takim kiks nie idzie wytrzymac na dluzsza mete.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Sylka1993 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Sty 2005
Posty: 25
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 17:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Miracle napisał/a:
Rozumiem cie.Ja mam takiego faceta od histori.W kazdej klasie ma upatrzona jedna dziewczyne do ktorej mowi rybko, robaczku, slonko etc.malo tego stawia im niezgodne oceny tzn. zawyza je im.Przybija piatki, gra w lapki.To kazdego wkurza.Nikt go w budzie nie lubi.Wszyscy uwazaja go za pleyboya w srednim wieku.Z takim kiks nie idzie wytrzymac na dluzsza mete.

Eee ;/ To macie strasznie głupio :/ Szczęście ze ja tam nie mam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 28 Sty, 2005 20:08   

Eeee, nie przesadzacie trochę laski ??? ja tam też sobię lubię popatrzeć w różne miejsca podobnie jak większość normalnych chłopaków Razz
Powrót do góry
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 28 Sty, 2005 20:43   

Nie martw sie o nic Smile też miałam takie ćwiczonka, tylko że my mamy babke od w-f'u Very Happy
Powrót do góry
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 28 Sty, 2005 20:52   

no to wiadomo że babka nie będzie patrzeć gdzie nie trzeba Smile
a z WF-istami to różnie bywa, chociaż nas uczy taki dziadzio co ma chyba 60 lat i raczej nie wygląda na playboya.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |