| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
ee co ze mną
Autor Wiadomość
dupeklol Płeć:Kobieta


Dołączyła: 28 Gru 2004
Posty: 14
PostWysłany: Wto 28 Gru, 2004 11:12   ee co ze mną Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jestem dziewczynką małowmówną i nieśmiało.Dla tego nie mam koleżanek w klasie nie toleruja mnie taką jaką jestem.Już mam ich dość.W wrześniu poszłam do nowej klasy bo starą rozwalili dla dzieci z wiosek Mad Niewiem jak zrobić bym była lubiana i tolerowana?? co ze mną?? Pomóżcie mi??
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3283639
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 28 Gru, 2004 18:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie warto zmieniać się na siłę. Jedyne co możesz zrobić to pierwsza zagadać-ale nigdy nie udawaj kogoś,kim nie jesteś. Odezwij się pierwsza do którejś z dziewczyn-oczywiście nie narzucaj się. Sama mówisz,że jesteś małomówna i nieśmiała, więc odpowiedź masz zawarta już w samym pytaniu. Czasami warto przełamać się i zagadać pierwsza Wink .
Mróweczka Kwiat

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zazulita Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 26 Wrz 2004
Posty: 346
PostWysłany: Wto 28 Gru, 2004 22:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zupełnie zgadzam się z Mróweczką. Może klasa nie lubi Cię dlatego, bo jesteś nieśmiała i miałomówna? Zdecydowanie powinnaś spróbować się przełamać! Weź się w garść Wink

Pozdrawiam i życzę powodzenia Wink

_________________
zazulita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8619585
godrobert Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 16
PostWysłany: Pon 03 Sty, 2005 17:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No cóż "dupeklol", mam ten sam problem co Ty Confused I to jest rzeczywiście denerwujące zjawisko. Ale... do samotności można sie przyzwyczaić, i można ją pokochać. Ja to zrobilem dawno, i żyje całkiem dobrze (bez przyjaciół, bez dziewczyny, itp. itd.)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3420910
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Sro 05 Sty, 2005 22:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

godrobert napisał/a:
(...)Ale... do samotności można sie przyzwyczaić, i można ją pokochać. Ja to zrobilem dawno, i żyje całkiem dobrze (bez przyjaciół, bez dziewczyny, itp. itd.)

Święte slowa, oj święte. Prowadzę podobne życie, z tym tylko wyjątkiem, że mam kilku przyjaciol, ale bardzo niewielu. Dobrze mi z tym... Nawet bardzo biggrin

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 08 Sty, 2005 13:02   

Mysle, ze toz powodu twojej ksywy.
Powrót do góry
Sylka1993 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Sty 2005
Posty: 25
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 16:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nena napisał/a:
Mysle, ze toz powodu twojej ksywy.

A skad wiesz ze w realu na nią mówią "Dupeklol .....", może ona tą xywę wymyśliła sobie na to forum? Wszystko jest możliwe Wink


Dupeklolo, nie tolerują Cię, być może dlatego, że jesteś małomówna i nieśmiała, sama nie chcesz (wstydzisz się bo jesteś nieśmiała, nie?) się z nimi głębiej zaprzyjaźnić, więc one pewnie myślą, że ich nie lubisz czy coś......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 16:33   

słońce patrz na daty
wprawdzie ten post nie jest mega stary ale problem może być już rozwiązany:)
Powrót do góry
Sylka1993 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Sty 2005
Posty: 25
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 16:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kradziejka napisał/a:
słońce patrz na daty
wprawdzie ten post nie jest mega stary ale problem może być już rozwiązany:)

yy.. sorka, nie zauważyłam.. ale nie moja wina że ten temat był "odkopany", na pierwszej stronie tego forum Z życia szkoły...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |