| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Sperma boli czy jest przyjemna?
Autor Wiadomość
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 17:27   

Czym jest orgazm? - (szczytowanie, rozkosz, spazm, punkt kulminacyjny) oznacza kulminacyjne stadium podniecenia seksualnego połączone z doznaniem rozkoszy oraz reakcjami somatycznymi (wytrysk u mężczyzn, pulsowanie lub skurcze pochwy u kobiet). A jak poznasz, że miałaś orgazm? Hehe, cóż, jeśli będziesz uprawiać seks ze swoim chłopakiem, to będziesz się podniecać, aż w końcu osiągniesz orgazm, bo o to przecież w seksie chodzi. Napewno tego nie przeoczysz. Wink
Przejdź na dół
misiaczek90
Gość
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 17:29   

hej!

odpowiem na wasze pytanie odnosnie spermy.
otuz niektorych boli - np. mnie...wtedy jest to bardzo nieprzyjemne uczucie ale najlepsze sa napary z rumianku - codziennie goracy kompres (80stopni celcjusza)nakladac sobie na czlonka
Powrót do góry
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 17:37   

misiaczek90 napisał/a:
codziennie goracy kompres (80stopni celcjusza)nakladac sobie na czlonka


Ta, może 130? Razz Chcesz, żeby ktoś naiwny poparzył sobie ptaszka? ==;
Powrót do góry
R2
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 18:04   

Femme Fatale napisał/a:
Czym jest orgazm? - (szczytowanie, rozkosz, spazm, punkt kulminacyjny) oznacza kulminacyjne stadium podniecenia seksualnego połączone z doznaniem rozkoszy oraz reakcjami somatycznymi (wytrysk u mężczyzn, pulsowanie lub skurcze pochwy u kobiet). A jak poznasz, że miałaś orgazm? Hehe, cóż, jeśli będziesz uprawiać seks ze swoim chłopakiem, to będziesz się podniecać, aż w końcu osiągniesz orgazm, bo o to przecież w seksie chodzi. Napewno tego nie przeoczysz. Wink


Geez, nie zawsze przezywa się orgazm, nie przy każdym stosunku.
Powrót do góry
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 18:11   

R2 napisał/a:
Geez, nie zawsze przezywa się orgazm, nie przy każdym stosunku.


A kto mówi że przy każdym stosunku? I co to ma do rzeczy? Napisałam czym jest orgazm, bo o to się girlee pytała. A tak poza, to R2 - nie czepiaj się, nie mając żadnych podstaw. Komicznie to wygląda.
Powrót do góry
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 19:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Femme Fatale napisał/a:
misiaczek90 napisał/a:
codziennie goracy kompres (80stopni celcjusza)nakladac sobie na czlonka


Ta, może 130? Razz Chcesz, żeby ktoś naiwny poparzył sobie ptaszka? ==;


A misiaczek90 wiesz w ogóle ile to jest? Nawet sobie pewnie nie wyobrażasz, jaka to wysoka temperatura! Nie radzę nikomu próbować, zwłaszcza, że w intymnych miejscach skóra jest bardziej wrażliwa, niż na rękach czy na nogach. Więc na pewno bardziej będziesz cierpieć, jak sobie tam nałożysz 80 stopniowy okład, niż na rękę. Ale powtarzam: odradzam takiego działania.

A co do orgazmu, to jeszcze chyba do tego się zalicza trafienie członkiem w tzw. "punkt G" u kobiety, który znajduje się w pochwie. Podobno jak członek trafi w ten punkt, to kobieta wtedy jest bardziej podniecona stosunkiem. Nie wiem, bo nie próbowałam Razz

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 20:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Punkt G to nie jest jakiś tam guziczek jest to miejsce erogenne czyli czułe na pieszczoty
znajduje się w pochwie

Dokładniej Punkt G znajduję się w okolicach między cewką moczową a przednią ścianą szyjki macicy inaczej nazywany jest przestrzenią Grafenberga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
ula12 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 3
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 17:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hejka!
Ja słyszałam że takie kompresy bardzo pomagają - mimo tego że temperatura może wydawać się wysoka wcale tak nie jest! Ta wielkość jest tylko wielkościa sinusoidalną!
Mój chłopak właśnie robi takie kompresy...

_________________
Koffam Avril :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 17:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ul12 - Oficjalnie cie ostrzegam ! Dostalas juz odemnie jedno ostrzezenie za temat o prysznicu - Bardzo smieszny swoja droga ;/.
Jesli dalej bedziesz tak postepowac piszac durne posty zle to sie skonczy.

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
ula12 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 3
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 17:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sorka ale nie bardzo wiem o co ci chodzi. że niby co jest śmieszne

_________________
Koffam Avril :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 17:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie zgrywaj glupka co? Dobrze ci radze.

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
havranek Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 22 Lis 2004
Posty: 53
PostWysłany: Sro 24 Lis, 2004 19:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ula12 napisał/a:
Hejka!
Ja słyszałam że takie kompresy bardzo pomagają - mimo tego że temperatura może wydawać się wysoka wcale tak nie jest! Ta wielkość jest tylko wielkościa sinusoidalną!
Mój chłopak właśnie robi takie kompresy...


a ile lat ma twój chłopak? 10? Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1735338
*Migotka* Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Gru 2004
Posty: 3
PostWysłany: Pią 10 Gru, 2004 10:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gabrielen napisał/a:
adam(o)_1991 napisał/a:
a co to jest ten ograzm???


W Twoim przypadku - sperma.


Orgazm to sperma??!! Orgazm to szczytowanie, najprzyjemniejsze uczucie, masz wrazenie ze nie ma piekniejszego momentu w twoim zyciu!! Razz

_________________
I love you baby... rararararara Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 10 Gru, 2004 12:24   

Ludzie, czytajcie posty po kolei i ze zrozumieniem... Rolling Eyes Właściwie tak napisałam, ale miałam coś innego na myśli. Co? Napisałam zdeczka później :/ Jezus czy to takie trudne czytać ze zrozumieniem? :/
Powrót do góry
dominik 69 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 25
PostWysłany: Sob 25 Gru, 2004 02:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

skurcze pochwy, obfity œluz z niej, bardziej twarde niż normalnie piersi, powiekszone sutki, po tym może poznac facte orgazm u kobiety...a kobieta sama w sobie, to sie czuje, tak jak facet czuje przyjemnoœc...i ma wytrysk. U kobiet może to jest jakiœ stan błogoœci...mi jest trudno powiedziec. Ale po czesci moze po tych symptomach po których poznaje facet.
:-)

a co do tematu
1) orgazm jest bardzo przyjemny, na poczštku nie tak bardzo do jakiego dojedziesz z czasem ale jak na poczatek poinno byc dobrze, bo to bedzie cos nowego no i przyjemnego
2) faceci raczej żadko wydajš z siebie dzwięki...no chyba że jest im bardzo ale to bardzo przyyjemnie i z doœwiadczenia wiem że mogš sie one prędzej pojawić kiedy dziewczyna "robi loda" chłopakowi niŸ podczas stosunku Smile

_________________
auto jest bogiem, prędkoœc nałogiem, życie zabawa a sex podstawa :-) Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |