| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
SeX w MoIm WiEkU?? PoMoZcIe ...
Autor Wiadomość
paula_13 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 21 Lis 2004
Posty: 7
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 13:20   SeX w MoIm WiEkU?? PoMoZcIe ... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej ,,, No wiec mam pytanie ... mam 13 lat i mam chlopaka w wieku 15 lat i on chce ze mna isc do lozka na sylwestra tylko ze chce isc bez zadnej prezerwatywy bo mu jest wygodniej i przyjemniej bez niej ... i mowi ze mozemy isc bez zabezpieczenia bo nie mialam jeszcze okresu ... co ja mam zrobic?? bo sie boje ze jezeli odmowie to mnie rzuci ... a ja go bardzo kocham ... w ciagu ostatnich 5 misiecy mialam 7 chlopakow i z tym jestem najdluzej i bardsxzo go kocham ... tylko co mam zorbic?? Sad
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
havranek Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 22 Lis 2004
Posty: 53
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 13:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nikt nie mówi ile trzeba miec lat zeby sie kochać. jedyny problem to taki ze mozesz zajść w ciąze i mieć kape nieprzeciętną. ja bym sie nie przejmował i robił co chłopak mówi. nigdy nie jest za wczesnie:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1735338
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 13:36   

Paula - po co piszesz drugi raz ten temat? Odpowiedzieliśmy Ci już wcześniej - za żadne skarby świata nie uprawiaj z nim seksu.
Havranek - bez obrazy, ale czy przyszedłeś na to forum wypisywać głupoty, czy pomagać ludziom? Bo jeśli to pierwsze, to nie jesteś tu mile widziany. Twoje posty nie dość, że są chaotyczne, to jeszcze niemądre i nic na forum nie wnoszą. Jedynie mieszasz w głowie młodszym.
Powrót do góry
paula_13 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 21 Lis 2004
Posty: 7
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 13:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmm...to co ja mam zrobic? :/ pare osob mi mowi zebym oddala mu sie a inni ze nie bo bede tego zalowac ... sama nie wiem co zrobic ... juz nic nie rozumiem ... ale mam jeszcze miesiac na myslenie ....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
havranek Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 22 Lis 2004
Posty: 53
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 13:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sory sie nie obrażaj, chce pomagac ludziom i nie mieszam im w głowach.,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1735338
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 13:43   

Paula - jeszcze Ci tego nie wybiliśmy z głowy? Chcesz być nastoletnią matką? To, że nie masz jeszcze okresu, wcale nie znaczy, że nie możesz zajść w ciążę! Dziewczyno, opamiętaj się i przejrzyj na oczy - ten chłopak nie jest nic warty. Nie popełniaj takiego błędu.
Havranek - czy ja się obrażam? Jedynie Cię upominam. Uważasz, że trzynastoletnie dziecko powinno już uprawiać seks? Na głowę upadłeś? Skoro chcesz pomagać, to zastanów się, zanim coś napiszesz...
Powrót do góry
aska Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 24 Sty 2004
Posty: 208
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 14:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Femme Fatale ma racje !!
Paula masz 13lat nie rób tego ! jeśli ten chłopak tego od ciebie wymaga to znaczy że jest zboczony i ZERWI z nim , bo nie ma co ukrywać że SEKS w wieku 12-16 lat jest troche no (ładnie mówiąc) niepoważny !!! chcesz mieć kłopoty jeśli zajdziesz w ciąże ! pomyśl co pomyślą rodzice jak się dowiedzą ! i pomyśl o sobie ! wiesz jakie będziesz miała wyrzuty sumienia i będziesz żyła w ciągłym stresie ! chcesz stracić dziewictwo z chłopakiem który jest z tobą .... nawet nie 2 lata !!! ( I JESZCZE BEZ PREZERWATYWY ! NO NIE , ON W OGÓLE SIĘ TOBĄ NIE PRZEJMUJE !!! )

A co do havranka - wiesz co jesteś jakimś IDIOTĄ jak takie coś piszesz żeby ona to zrobiła !!!

_________________
miłość jest jak żmija : męczy , dręczy i zabija ...

milczenie jest złotem (ale nie zawsze)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5336608
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 14:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
Ja stanowczo odradzam
Po pierwsze bez zabezpieczenia ... to kuszenie losu i wytłumacz chłopakowi ze to że nie masz miesiączki wcale nie znaczy że nie możesz zajśc już w ciąże ! Oczywiście że możesz ... bo twoje jajniki mogą juz pracować ... a może być tak że za pare miesięcy ją dostaniesz ! Nie waż się robić tego bez zabezpieczenia jesli nie chcesz sobie popsuć przyszłości
Po drugie ... skoro nie miałas miesiączki (nie znam Cię ale może byc tak że nie jesteś w pełni rozwinięta pod względem fizycznym) to sex nie jest zbyt dobry
po trzecie powinnas dobrze pozanć chłopaka ... nawet wtedy gdy powiesz "ale ja go znam od dzieciństwa chodze od X lat" to nie znaczy że NAPRAWDE go znasz. A może jemu zalezy tylko na seksie? wykorzysta Cię i zostawi ... i co wtedy ??

Najlepsza metodą na zastanowienie się czy jesteś gotowa na uprawianie seksu jest pytanie które i ty i twój chłopak powinniście sobie zadać a może razem o tym pogadać :
a wiec : CO ZROBICIE GDY OKAZE SIĘ ZE JESTES W CIĄZY ??

Pozatym narazie spróbujcie jakiś pieszczot ... nie ma co się tak śpieszyć Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 14:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Paula napisałaś że w ciągu 5 miesięcy miałaś 7 chłopaków a z tym jesteś najdłużej, to ile z nim jesteś? Około miesiąca? I uważasz, że na tyle go znasz że jesteś gotowa pójść z nim do łóżka? Dla mnie chłopak, który zaczyna chodzić z dziewczyną i już chce to z nią zrobić nie jest ciebie wart. Proszę nie rób tego. To może się źle skończyć. Pierwszy raz powinnaś przeżyć z kimś naprawdę wyjątkowym i musisz być pewna, że jesteś gotowa, a wrazie, gdy zajdziesz w ciążę to oboje zajmiecie się dzieckiem.

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 14:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Doczytałam sie tego momentu "7 chłopaków w ciagu 5 miesięcy"
to jest stanowczo za krótki staż jak na uprawianie sexu ...
Dziewczyno daj sobie na wstrzymanie ... chyba że chcesz mieć żywą laleczkę ...
Sorki za ten sarkazm ale tak jest ... 13 lat chłopak 15 letni z którym jest się może max miesiąc ... i sex bez zabezpieczenia to nie najlepsza sytuacja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
paula_13 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 21 Lis 2004
Posty: 7
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 14:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wielkie ThenX Wam za rady ... no jak narazie to wiem na 80% ze twego nie zorbie ... i narazie zadowole go pieszczotami biggrin bo slyszalam od paru osob ktore go dobrze znaja ze on tylko chce jednego ... no wiec narazie przystopuje i z nim pogadam i poczkekam z tym ... A chcial ktos wiedziec od ilu z nim jestem ... to gdzies od 2 miseicy ... Jeszcze raz thenX :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 14:33   

Kinga napisał/a:
Pozatym narazie spróbujcie jakiś pieszczot ... nie ma co się tak śpieszyć Wink


Miałaś na myśli petting? Sądzę, że takie pieszczoty dla trzynastolatki to zbyt wiele. Dla chłopaka Pauli może nie, ale dla niej samej?...
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 14:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

femme ale wiesz lepiej pieszczoty niż sex ... Confused
Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 14:41   

No, z dwojga złego... Jednak i tak uważam, że tego chłopaka to powinna zostawić, a nie jeszcze się z nim smyrać. -_-" Narobi mu nadziei i co potem? A jak ją zmusi do współżycia? Shocked Paula pisała o tym w jednym z postów, że on ją usilnie do seksu namawia...
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 14:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jedno jest pewne w zadnym wypadku sex ... i to jeszcze bez zabezpieczenia Rolling Eyes
A co do chłopaka to powinna go poobserwować ... tzn ... no być z nim dłużej
Bo jak dla mnie nawet 2 miesiące to za mało nie mówiąc o wieku 13 lat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 9 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |