| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Czy można...
Autor Wiadomość
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 18:45   Czy można... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

... przyśpieszyć przyjście okresu? - takie pytanie zadała mi dzisiaj koleżanka Laughing Myślałam że padnę ze śmiechu!! Przecież nie można, prawda? No chyba że tabletki hormonalne. Ale jak znacie jakieś sposoby to podajcie, bo koleżanka ma obsesję na tym punkcie Laughing

Tylko niemyślcie, że ja chcę sobie przyśpieszyć... Nie chcę! Razz To moja koleżanka...

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 18:50   

Spoko, jak można sobie przyspieszyć nadejście okresu... hyhy =*
Twoja koleżanka jest na prawdę mądra inaczej, oczywiście jej nie obrażając =P
To ja zażywałam jakieś tabletki hormonalne, bo na wzrost i na tarczycę, która jest powodem mojego niskiego wzrostu Shocked
No to spoko Shocked
Jeszcze mnie lekarka nastraszała, że jak już dostanę okres, to nie urosnę, ale to wina mojej tarczycy! Coś od 2 miesięcy wzrost mi stanął, czyli będę 146 cm konusem? Rolling Eyes
Nie mówcie, że urosnę, bo ja mam kłopoty z tarczycą (nie pomyślcie, że jestem jakaś niepełnosprawna, bo to nie prawda! Shocked). Świetnie... jutro idę do lekarza i ciekawe, co mi powie, jak ja jej powiem, że dostałam okres...
Ale kicha Rolling Eyes
Powrót do góry
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 18:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no i wszystko jasne KleO! Very Happy moja siostra ma 27 lat i chyba jakieś 169 cm wzrostu jest badzo niska i ma problemy z tarczycą ale mój tata mówi żo to od przyjmaowania niepotrzebnych lekarstw przeciw... i witamin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 18:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiem, że ona jakaś taka puknięta jest... Ale przez tabletki można?

Ps. sami, nie trzymasz się tematu Razz

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 19:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no może nie dokońca : jedni mówią że po pierwszej miesiączce rośnie się 1-2 cm , inni mówią że 4-5 cm a jeszcze inni mówią że 8 cm hmm... według tych "jeszcze inni" to miałabyś 154... no nie wiem ale znam panią która cięga mi tak jakoś do pasa no może trochę wyżej ale pamiętaj : nie liczy się wygląd tylko charakter
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 19:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sami10 napisał/a:
no i wszystko jasne KleO! Very Happy moja siostra ma 27 lat i chyba jakieś 169 cm wzrostu jest badzo niska i ma problemy z tarczycą ale mój tata mówi żo to od przyjmaowania niepotrzebnych lekarstw przeciw... i witamin


Tobie sie wydaje, że 169 cm. wzrostu to mało? Confused A niby ile ludzie mają mieć? Po dwa metry, czy co? Moja siorka tez ma 169cm. i jest wysoka jak dla mnie, to znaczy wszyscy mówią, że jest wysoka, nawet wyższa od mojej mamy o 6 cm.

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 19:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no nie wiem może ma mniej ale mi sięga do nosa a ja mam (wiem że mi nie wierzycie) 171 cm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 19:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mnie od nosa do głowy jest ok. 10 cm., a nawet więcej. To ona może ma 159 albo 160 cm. ? Very Happy

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 19:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

u mnie jest 12 cm to by było ...159cm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 19:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To jeszcze mi trzech centymetrów brakuje, aby dosięgnąć twojego nosa. Very Happy

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 20:01   

Taa... Ja nie rosnę już z trzy lata. ==; A miesiączkuję cztery. Urosnę jeszcze? Rolling Eyes Wątpię. ==; ...
Powrót do góry
Tavion
Gość
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 20:12   

sami10 napisał/a:
no nie wiem może ma mniej ale mi sięga do nosa a ja mam (wiem że mi nie wierzycie) 171 cm


Sami, niedawno było 170 - a jeżeli na 169, a ty nawet 171 to sięga ci za oczy, moja kochana.
Nie wierzę w ani jedno twoje słowo, sami. Neutral
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 21:42   

Sami10 - w miesiac 2 cm? Rany boskie, zaniedlugo osiagniesz 2 metry... Confused

KleO - co do twojego wzrostu. Ja w klasie mam kolezankce (siedza z nia na kilku przedmiotach) ktora ma tyle co ty (mniej wiecej), ale ma wziecie. Powod? Jest zadbana. Czyli jest zawsze czyto ubrana, czysta twarz, naturalnie nie zachowuje itd. I wzrost tutaj niewiele gra Wink

Mycha - nie, nie ma takiego sposobu.
Powrót do góry
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 21:49   

sami10 napisał/a:
no i wszystko jasne KleO! Very Happy moja siostra ma 27 lat i chyba jakieś 169 cm wzrostu jest badzo niska i ma problemy z tarczycą ale mój tata mówi żo to od przyjmaowania niepotrzebnych lekarstw przeciw... i witamin


169 cm - nie wiem, czy to dobrze zrozumiałam, ale czy ona przy tym wzroście jest bardzo niska? Rolling Eyes
No to ja jestem przeraźliwy konus Rolling Eyes
A jak 'niepotrzebnych lekarstw', to ja też? Shocked
To dziwne, że ona osiągnęła taki wzrost, a ja nie sięgam 150 cm... Crying or Very sad
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 21:51   

KleO - jak ja mialam 169 (tera mam wiecej Razz) to sami10 mi tez mowila,zebym sie nie martwila z jestem niska Rolling Eyes
Sami chyba ma troche zaburzenia wzrostu, bo sama jest wysoka Wink
I nie przejmuj sie tym, ze jestes niska! Olej to! Wink
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |