| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
final fantasy 7
Autor Wiadomość
havranek Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 22 Lis 2004
Posty: 53
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 15:40   final fantasy 7 Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

skoro działo rpg i fantasy to temat jak najbardziej trafny. final 7 to mój ulubiony rpg konsolowy, kocham ta gre jest wielko i nie do pokonania przez konkurencje. gra wyszła w roku 97 a jest to poprostu majstersztyk aktualny do dnia dzisiejszego. squaresoft stworzyło podwaliny dla całego świata rpg, współczesnego. chwała im za finala 7.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1735338
Tavion
Gość
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 18:53   

Ja widziałam Final Fantasy X2 (dobrze mówię?)
Ahh, moja kochana Rikku Love Ale ona tam jest piękna Love
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 25 Lis, 2004 12:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moj znajomy jest maniakiem FF
mi jakos nie rpzypadł do gustu mocno ale lubię =) (to może dlatego że przecholernie żadko zdaż ami się w neigo grac)
duzo części już wyszło Wink oj dużo

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Merkavoth Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Gru 2004
Posty: 141
PostWysłany: Pią 24 Gru, 2004 12:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o japońskie RPG, to faktycznie FF7 jest tu ideałem. Gram (co prawda na kompie, wiec bez tak miażdżącego klimatu) od 3 lat. Noo, może nie bez przerwy, robie sobie przerywniki w stylu fallouta albo baldur's gate. :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4582356
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 24 Gru, 2004 13:25   

Final Fantasy VII... ach, cóż za wspomnienia... pierwszy RPG w jakiego w ogóle zdarzyło mi się grać Wink. Cudo, ideał, bóstwo itp. itd.
Ale i tak najgorsze jest to, że nie udało mi się gry ukończyć... zostały mi jedynie końcowe walki z Hojo, ostatnią Jenovą i Sephirothem, a tu jak na złość laser w PSXie odmówił posłuszeństwa Evil or Very Mad. A wersji na PC nawet nie mam skąd załatwić ;(.
Btw, oglądaliście trailery z FFVII: Advent Children?? Co o tym myślicie?? Jak dla mnie to to będzie... boskie Mr. Green (Vincent ma fajniusi głos... i Tifa całkiem ładna Laughing). A Square jak na złość przesunęło datę wydania na 2005 rok Evil or Very Mad.

SEPHIROTH RLZZZZZZZZZZZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Twisted Evil

Cytat:
duzo części już wyszło oj dużo

Nigdy nie liczyłem dokładnie, ale myślę, że ok. 25-30 części by się naliczyło...
Powrót do góry
Tavion
Gość
PostWysłany: Pią 24 Gru, 2004 14:25   

Tia, na 100% sobie załatwię Mr. Green Kocham to!
Przy okazji mam pytanie - w której części występowała Lenne? Neutral
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 24 Gru, 2004 17:31   

Cytat:
Przy okazji mam pytanie - w której części występowała Lenne?

Lenne... hmm... mogę się mylić, ale jeśli chodzi o Lenę Charlotte Tycoon, to występowała ona w FF5 (na Zachodzie było to chyba pod nazwą FF3, aczkolwiek mogę się mylić).
Gdyby nie pewne problemy ze stroną Subarashii Fantasy, mógłbym sprawdzić i się upewnić... niestety, hakerzy grasują i strony demolują Confused. (Fani jRPGów powinni wiedzieć, co to za strona to Subarashii. Wink)
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 24 Gru, 2004 20:19   

A ja powiem, ze nie miałam nigdy jak dorwać FF, chociaż nie raz robilam pielgrzymki po znajomych, ale i tak nikt nie miał jak załatwić Sad
Słyszałam, ze teraz wyjdzie film, ale na podstawie dy nie tak jak wczesniejszy FF, widziała frailer wspaniały, piekny niami cudeńko...
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 24 Gru, 2004 20:55   

Cytat:
A ja powiem, ze nie miałam nigdy jak dorwać FF, chociaż nie raz robilam pielgrzymki po znajomych, ale i tak nikt nie miał jak załatwić

Hmm... zależy też, jakiej części szukałaś... bo Finale 1-6 i wszystkie poboczne (np. na GBA) są łatwo dostępne w sieci wraz z emulatorami, wystarczy tylko troszkę poszukać. Co do "wyższych" części to byłoby już trudniej...
(Ale jeśli ktoś nie chciałby się zrazić od samego początku do wszystkich Finali, to nie radzę zaczynać od części 1-3 :].)
Cytat:
Słyszałam, ze teraz wyjdzie film, ale na podstawie dy nie tak jak wczesniejszy FF, widziała frailer wspaniały, piekny niami cudeńko...

Miał wyjść już w zeszłe wakacje, ale Square chamsko przesunął datę wydania na 2005 rok (ale dokładnej daty na razie nie ma). Zaś jeśli chcesz sobie obejrzeć wszystkie (?) trailery (a jest co oglądać Wink), to możesz je ściągnąć stąd. Jednak żeby móc ściągać, należy być zalogowanym... w ostateczności, jeśli nie chcesz się rejestrować tylko dla kilku filmików, to mogę Ci podać mój login i hasło i ściągniesz sobie przez mój profil - ale musisz obiecać, że nie podasz tych danych dalej Wink.

Btw, jestem ciekaw, czy ktoś zauważył, że mój avek przedstawia Cloud'a Strife'a... miód ;P.
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 24 Gru, 2004 21:09   

Himitsu tak się zastanawiam czy twoj avek czasem nie przypomina Cluod'a Stit'a dobrze napisałam?... I wszystko na temat.
A co do ściagania to mam chamsko slaby transfer i nigdy nie chce mi się na tyle kompa trzymać włączonego i dlatego korzystam z badziew typu e-mule, nie powiem, ze się nie wkurzam na nie, ale poprostu są wygodne w pewnym sensie
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 24 Gru, 2004 21:20   

Cytat:
Himitsu tak się zastanawiam czy twoj avek czasem nie przypomina Cluod'a Stit'a dobrze napisałam?...

Strife'a Wink.
I tak, tak... to jest właśnie Cloud Strife... i pamiętna scena z jednego z trailerów, kiedy poprawia on sobie okularki... te naturalne ruchy *_*. Miód *_*.
Cytat:
A co do ściagania to mam chamsko slaby transfer i nigdy nie chce mi się na tyle kompa trzymać włączonego

No... to z trailerami może być problem... ale przecież zawsze można zapuścić ściąganie i zostawić komputerek samemu sobie, te pliki nie są w końcu jakieś megawielkie Wink.
Powrót do góry
Merkavoth Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Gru 2004
Posty: 141
PostWysłany: Wto 28 Gru, 2004 13:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja obecnie męczę się żeby zepsuć te chrzanione Weapony. To już kwestia honoru :] coś osobistego.Mam lvl 76 i ciągle rosnę. W tej chwili sam sephi poszedłby w 2-3 rundach :]. Niestety /na szczęście?/, Weapony mają po Love milion hp Love , co czyni je bardziej wymagającym przeciwnikiem.

Gdybym miał nagły przypływ dobrej woli, co się czasem zdarza /szansa jak trafienie 'piątki' w totka:]/ to mogłbym komuś przegrać. Sęk w tym że dysponuje tylko 2,3 i 4 cd...sam początek skonfrontował się z potęgą inwencji twórczej mojego małego brata i obecnie przeszedł na emeryturę... Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4582356
Tavion
Gość
PostWysłany: Wto 28 Gru, 2004 13:17   

Ym, przerwę...
Mam na myśli ją - http://simplyff.free.fr/FF10-2/artworks/persos/lenne.jpg
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 28 Gru, 2004 13:24   

Hmm... sądząc po adresie "zdjęcia", to raczej nie jest ona z FF5 Razz.
Znaczy to tylko, że wcześniej się myliłem Razz.
Powrót do góry
Merkavoth Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Gru 2004
Posty: 141
PostWysłany: Wto 28 Gru, 2004 13:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Matko Boska, przez te trailery prawie posikałem się w spodnie ze szczęścia!!! JA TO CHCE!!!!! Love
Mam nadzieję że mój ulubiony bochater dostanie wreszcie jakąś znaczącą rolę, należy mu się za sam wygląd /Vincent/
...

Shocked A jak nie będzie wersji na PC????? Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4582356
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |