| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
final fantasy 7
Autor Wiadomość
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 28 Gru, 2004 17:55   

Merkavoth napisał/a:
Matko Boska, przez te trailery prawie posikałem się w spodnie ze szczęścia!!! JA TO CHCE!!!!! Love
Mam nadzieję że mój ulubiony bochater dostanie wreszcie jakąś znaczącą rolę, należy mu się za sam wygląd /Vincent/
...

Shocked A jak nie będzie wersji na PC????? Shocked

1. Prawie?? Twardziel jesteś, ja od razu mokro miałem po obejrzeniu jednego, a co dopiero wszystkich Wink.
2. Za sam wygląd - taaaa... Jak to kiedyś mój kolega ujął: "W takich momentach żałuję, że nie jestem homoseksualistą" biggrin. Raany... co ta dzisiejsza (czyt.: japońska Cool) technika potrafi uczynić *_*.
BTW, głos ma równie cudowny jak wygląd :].
3. Wersja na PC?? Hmm... no wiesz... od samego początku chodziły słuchy, że film powstaje w głównej mierze na rynek DVD, więc raczej na pewno będzie na PC Wink.
Przejdź na dół
Tavion
Gość
PostWysłany: Wto 28 Gru, 2004 18:01   

Ekhem, a może ty jesteś bi ;>
Niee, Vincent jest sweet. Tak samo jak Tidus i Laguna Wink
Ale naj-naj jest Lulu i Lenne ^.^

Czy mogę prosić o linka z trailerem... bo chyba ślepa jestem ;(
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 28 Gru, 2004 18:20   

Cytat:
Ekhem, a może ty jesteś bi ;>

Ekhem... że niby ja?? O_o Na 100% nie Wink. Choć przyznaję, że Vincent jest po prostu... piękny?? Rolling Eyes
Cytat:
Czy mogę prosić o linka z trailerem... bo chyba ślepa jestem ;(

Cytat:
Zaś jeśli chcesz sobie obejrzeć wszystkie (?) trailery (a jest co oglądać Wink), to możesz je ściągnąć stąd.

Jednak żeby ściągać, trzeba być zalogowanym.
Powrót do góry
Merkavoth Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Gru 2004
Posty: 141
PostWysłany: Wto 28 Gru, 2004 18:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Aa, rozumiem.
Ciekawe czy zrobią też grę...fabuła zapowiada się ciekawie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4582356
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 28 Gru, 2004 19:26   

Merkavoth napisał/a:
Aa, rozumiem.
Ciekawe czy zrobią też grę...fabuła zapowiada się ciekawie.

NIE, NIE, I JESZCZE RAZ NIE!!!!!!!!!!
Zawsze to powtarzam - kolejna część FF7 byłaby błędem. Intuicja mi to podpowiada. Film - owszem, może być interesujący, ale w żadnym wypadku gra.
Btw, ten siwowłosy pan o wężowych, zielonych oczkach (który ma być ponoć głównym przeciwnikiem naszych heros Razz) ma... UWAGA!! 10 LAT!!!!! O_O
Normalnie myślałem, że spadnę z krzesła, jak to przeczytałem O_O.
Powrót do góry
Merkavoth Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Gru 2004
Posty: 141
PostWysłany: Wto 28 Gru, 2004 21:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Spoko, spoko, nie gorączkuj. Tak sobie myślałem, że gdyby była zachowana w tej samej konwencji /czyt. na normalnym ekranie deformacje z łapkami jak popey żeglarz:]/ tylko kapkę grafikę polepszyć...no, kto wie, w końcu fabuła jRPG i tak jest liniowa, więc możnaby przenieść tą z filmu...

A co do tego szczeniaka z kocim oczkiem...bez komentarza.
Myślałem na początku, że to babka....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4582356
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 29 Gru, 2004 11:47   

Cytat:
Spoko, spoko, nie gorączkuj.

Spoko, spoko, nie gorączkuję :]. Ale popytaj się innych fanów FF, co o tym myślą, a znajdzie się wielu takich, którzy także niechętnie widzieliby kolejnego FF7 jako grę... a ja podzielam ich zdanie :].
Co do "dziwnych" czy też tajemniczych postaci, wciąż mnie nęka myśl, kim jest ten opatulony szarym "kocem" gościu na wózku... Hłyhły, szary "koc"... Square wkręciło Gandalfa do swojego uniwersum Mr. Green.
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 29 Gru, 2004 13:17   

No to ja poproszę o to co mi kiedyś oferowałes, ale jak będę miała trochę więcej czasu na neta Himitsu, dzisiaj znowu w TV widziałam ten trailer i tak sobie pomyślałam, ze musze widzieć więcej, gre sobie załatwiłam i za niedługo zacznę grać, jak tylko trochę wyzdrowieje, bo teraz jestem chora i na neta mam dosłownie pare minut.
Powrót do góry
Merkavoth Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Gru 2004
Posty: 141
PostWysłany: Czw 30 Gru, 2004 21:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co do "dziwnych" czy też tajemniczych postaci, wciąż mnie nęka myśl, kim jest ten opatulony szarym "kocem" gościu na wózku... Hłyhły, szary "koc"... Square wkręciło Gandalfa do swojego uniwersum .

[color=444444][/color]
Himi, czy to nie oczywiste??

Oczywiście nie uważam się za eksperta w dziedzinie, ale stawiałbym /na 89%/ na Sephiego. Jeśli się nie mylę...to będzie się działo... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4582356
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 31 Gru, 2004 12:09   

Sephi... no mnie też przez głowę taka myśl przemknęła, ale szczerze mówiąc to sam nie wiem... Wielu ludzi mogłoby uznać obecność Sephirotha w filmie za błąd... wiesz, schematyczność i brak świeżości Razz. Ludzie chcą czegoś nowego Razz.
A dziać się będzie, oj będzie Twisted Evil. Nic tylko czekać do premiery... (Której premiery - światowej czy polskiej, jeśli taka w ogóle będzie... i ciekaw jestem ile będzie kosztować Razz.)
Powrót do góry
Merkavoth Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Gru 2004
Posty: 141
PostWysłany: Pią 31 Gru, 2004 17:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Błąd, nie błąd, podniesie mi ciśnienie! :] Jeśli tylko nie będzie w stanie walczyć, to będzie się zgadzać z grą.
A te chłoptasie z rażącym brakiem barwnika na włosach to w sumie mogłyby być jego dzieci...tak mi się od razu skojarzyło, tym bardziej, że nie wiem czy zauważyłeś, ale ten '10-latek' dzierży nie mniej, nie więcej, jak Love masamune! Love
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4582356
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 31 Gru, 2004 21:36   

Ten film podnosi ciśnienie samym swoim istnieniem :].
Co do "siwych" - może nie tyle dzieci, ale jakieś kolejne jego klony. W każdym bądź razie zdziwię się, jeśli nie będą miały nic wspólnego z Sephirothem.
A Masamune zauważyłem od razu :]. Ciekaw jestem tylko, czy to nie będzie czasem jakaś jego kopia Razz. (Ja to wszędzie jakąś sprzeczność znajdę Mr. Green.) A poza tym... Cloud i tak ma lepszy miecz Twisted Evil. Tylko jak on go dźwiga?? Neutral
Powrót do góry
Merkavoth Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Gru 2004
Posty: 141
PostWysłany: Sob 01 Sty, 2005 14:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak go dźwiga? Rękoma chyba ;].

MASAMUNE (c)
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody właściciela jest zabronione pod groźbą zrzucenia przezeń meteorytu.biggrin


Ciekawe, po co Cloudowi buster sword, skoro 2 lata wcześniej miał już ultima sword??:]
Wiem, on pewno daje albinosom fory.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4582356
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 01 Sty, 2005 14:57   

Cytat:
Ciekawe, po co Cloudowi buster sword, skoro 2 lata wcześniej miał już ultima sword??:]

Żeby poprawić swój image :] (btw, jestem ciekaw ile toto waży).
A Ultimę może sprzedał na cele charytatywne Razz. Fundacji Jurka Owsi(a)ka Laughing.
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 14:26   

Muszę się z Wami czymś podzielić.
Otóż pałętając się bezczynnie po głębinach Internetu (Razz) natrafiłem na ciekawą stronę. Są tam informacje o FF7, FF7:AC oraz o jeszcze jednym projekcie, na widok którego dostałem ślinotoku... a mianowicie "Final Fantasy VII: Before Crisis". Gra, która powstała na komórkę Panasonic P900i i jest dostępna tylko w Japonii (a szybko na zachód raczej nie dotrze - jeśli w ogóle ;(). Fabuła gry toczy się na 6 lat przed wydarzeniami z FF7... a zresztą, zobaczcie sami.
JA CHCĘ DO JAPONII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;(
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |