| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Coś o czymś :]
Autor Wiadomość
Tavion
Gość
PostWysłany: Nie 31 Paź, 2004 17:05   Coś o czymś :]

Witam!

Zostałam moderatorem tego działu, za co serdecznie dziękuję admince Love
Zachęcam do pisania postów, o tym jak spędzacie swój wolny czas, jakie macie sposoby na nudę..

Ale dzisiaj chciałabym nastrojowo, powiedzieć wam wszystkim, że właśnie dzisiejszego wieczoru jest Halloween!
Pytanie brzmi: Czy będziecie chodzić po domach?
A może jakieś party?

Mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić.
Pozdrawiam!
Tavion

P.S- Jak wam się podoba mój avatarek? Mr. Green
Przejdź na dół
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 31 Paź, 2004 17:51   

No zauwazyłąm, ze koleżankę porwał wir święta Amerykan, sama nic nie robię sobie z tego, spędzam dzień jak codzień, tylko idę do kościółka straszyć ludzi swoim kaszlem
Powrót do góry
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Nie 31 Paź, 2004 18:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja również nic nie biorę dzisiejszej nocy. U mnie w miejscowości na pewno żadne dzieci nie będą chodzić po domach - Halloween w mojej miejscowości , jak i chyba w Polsce nie jest zbytnio popularnym świętem. Ludzie nie myślą o organizowaniu jakiś party , tylko o jutrzejszym święcie Wszystkich Świętych.
Myślę ze za kilka lat Halloween stanie się w Polsce tak popularnym świętem jak np. Walentynki. Fajnie by było przebierać się w różne dziwadła i chodzić po domach mówiąc " trick - or - t -reat ". Lubię takie zwariowane przyjęcia i zabawy!

P.S. Tavion super avatarek ! Znasz historię " Jacka - o' Lantern " ? Heh.. Wink Smile
A po za tym... Gratuluję , że zostałaś modem tego działu ! Smile Napisz poźniej jak ty zamierzasz spędzić ten wieczór ( noc ). Mam nadzieję , że o wiele ciekawiej ode mnie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Tavion
Gość
PostWysłany: Nie 31 Paź, 2004 18:35   

Więc już jestem gotowa... przebrałam się za wiedźmę i o 19 razem z dzieciakami z ulicy idziemy straszyć Very Happy
Wyglądam dzi-wa-cznie. Roztrzepana, w starym, spiczastym kapeluszu, podartych sukieneczkach... bosko wprost Smile

Nina, znam te legendy i opowiadanka. Co jakiś czas jeżdzę do ojca, do Wielkiej Brytanii, czasami na miesiąc, czasami na rok. Więc zwyczaje brytyjczyków poznałam Wink
Później idę do kumpeli, na małe przyjęcie Wink
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 01 Lis, 2004 12:53   

Prosze opowiedz tą historię, bo nie znam, proszę
Powrót do góry
Tavion
Gość
PostWysłany: Pon 01 Lis, 2004 13:51   

Pewien Irlandczyk Stingy Jack (stingy, często używa się jako skąpy, łasy.), zaprosił diabła do karczmy, mając co do niego niezbyt uczciwe zamiary. Wink Poprosił go, aby przemienił się w 6 pensów, którymi miał uregulować rachunek, za ich wspólny wieczór. Ale sprytnie schował monetę do kieszeni, w której trzymał srebrny krzyż, co skutecznie powstrzymywało Diabła przed powrotem do swojej postaci. Jack, zanim w końcu go wypuścił, kazał mu obiecać, że przez rok nie będzie chciał jego duszy. Razz Podczas następnego Halloween diabeł znów spotkał Jacka, a ten zawarł z nim kolejną umowę na następny rok. Jack tego roku umarł, a ze względu na jego powiązania z diabłem, nie został wpuszczony do nieba. Od bram piekieł też go odgoniono - ciągle obowiązywała ich przecież umowa. Jack jednak nie odchodził i zniecierpliwiony Diabeł, podrzucił mu palący się węgiel z ogni piekielnych. Jack włożył go do niedojedzonej połowy ogromnej rzepy, którą miał ze sobą i tak - dzięki światłu z tej jarzynowej latarni - rozpoczął swoją wieczną wędrówkę w poszukiwaniu swojego miejsca. Wink Tyle, że teraz rzepę zastąpiła dynia. I są właśnie te dynie-lampiony..
Powrót do góry
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Pon 01 Lis, 2004 13:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Fajna i ciekawa historia. Mi pani od j.angielskiego opowiadała historię tego Jacka , tylko że była ona troche innna...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 01 Lis, 2004 13:55   

WOW szprytne, bardzo ciekawe. Fajna opowieść i tak to jest próbować oszukać diabła
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pon 01 Lis, 2004 14:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja o 18 ide na impreze(urodziny ma biggrin) do przyjaciela...Nie bede sie za nic przebierac i chodzic po domach..szkoda:p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Pon 01 Lis, 2004 15:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie, nie będę chodzić po domach. Ja nie obchodze Halloween tylko święto zmarłych.
Co do avatarka- dla mnie zbyt rózowy Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Pon 01 Lis, 2004 15:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Malvina napisał/a:
Ja o 18 ide na impreze(urodziny ma biggrin) do przyjaciela...Nie bede sie za nic przebierac i chodzic po domach..szkoda:p


Malvina ale my tu mówimy o Halloween , a nie o imprezach urodzinowych... Smile

Młoda napisał/a:
Nie, nie będę chodzić po domach. Ja nie obchodze Halloween tylko święto zmarłych.
Co do avatarka- dla mnie zbyt rózowy


Halloween jest zawsze w nocy z 31 października na 1 listopada.
A po za tym Tavion zdąrzyła zmienić avatarek i mowiliśmy o innym. Moim zdaniem tamten był ładniejszy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Tavion
Gość
PostWysłany: Pon 01 Lis, 2004 17:22   

Nie lubicie kucyków Pony? Sad

Szkoda, że w Polsce ten zwyczaj nie jest praktykowany. Zabawa jest świetna i cukierczyków można się dorobić Smile
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 01 Lis, 2004 18:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
Już to widze Smile
Przychodze do jakiegoś domu dzwonię ... jestem przebrana za jakąś czarownice
i mówię "cukierek albo psikus" a tu babcia do mnie z parasolką i jeb przez łeb Wink
<lol> i krzyczy "aa ty ... dziecioku ... jak ty sie ubierasz ... jeszcze wyłudzasz cukierki od biednych ludzi ... wiesz jaką ja mam rente"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sob 06 Lis, 2004 08:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kinga , ja też to tak widzę Wink
A tak po za tym.... Jak wy to robicie , że np. Kinga ma napisane pod nickiem " Blask moich oczu ..." , a elfkanenar " Zbuntowany teletubbies " ? ? ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Sob 06 Lis, 2004 18:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wchodzisz w PROFIL i tam gdzieś masz funkcję podpisu...biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |