| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
kalesony
Autor Wiadomość
Michuś Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 11 Paź 2004
Posty: 33
PostWysłany: Sro 24 Lis, 2004 16:16   kalesony Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ostatnio zimno się zrobiło Surprised ubieracie już chłopaki kalesony Question przyznam że zacząłem wkładać żeby sobie nie przeziębić.... no i żeby nie marznąc Embarassed

_________________
Michał
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4143657
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 24 Lis, 2004 20:10   

Ja nie noszę, ale i tak ja koffam moje jeansy Smile i wole ładnie wyglądać i troszkę pomarznąć, i w szkole znów się ogrzać (a zresztą ja jeżdże codzień samochodem Wink )
A tak do ciebie... Kalesony to moze wtyd ale jesli tego chcesz itd. toje noś... a co ktoś cię przezywa czy co? Właśnie po to są kalesony aby nie było zimno, PS Tychy... nie daleko mnie Smile
Powrót do góry
Otwieracz
Gość
PostWysłany: Sro 24 Lis, 2004 20:36   

Aren, nie rozumiem, dlaczego kalesony majš niby uniemożliwiać noszenie jeansów.
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sro 24 Lis, 2004 22:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hah, zaczyna się okres buntowanie dzieci, przciw nudnym nakazom rodziców... typu "wkładaj ta podkoszulkę!". Nie wiem jak jest w kalesonach, ale ja nie cierpię rajstop i podkoszulek (zwłaszcza tych takich białych). Przecież ja w tym wytrzymac nie mogę... a mama codziennie rano swoje nudne: "ja Ci na leki nie dam", "przeziębisz się, zobaczysz!" itp.
Chociaż jak mocno przymrozi to trzeba założyć... heh ja tylko na W-F nie noszę, jak jest mroźna zima Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Sro 24 Lis, 2004 22:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Iśka napisał/a:
Hah, zaczyna się okres buntowanie dzieci, przciw nudnym nakazom rodziców... typu "wkładaj ta podkoszulkę!". Nie wiem jak jest w kalesonach, ale ja nie cierpię rajstop i podkoszulek (zwłaszcza tych takich białych). Przecież ja w tym wytrzymac nie mogę... a mama codziennie rano swoje nudne: "ja Ci na leki nie dam", "przeziębisz się, zobaczysz!" itp.
Chociaż jak mocno przymrozi to trzeba założyć... heh ja tylko na W-F nie noszę, jak jest mroźna zima Wink


Nie wszystkie podkoszulki są białe i niewygodne... Ja mam pare z trolla i są całkiem niezle, i nie białe tylko we wzorki (ładniutkie) Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
Tisiana Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Cze 2003
Posty: 366
PostWysłany: Czw 25 Lis, 2004 09:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No moja mamusia zaczęła jęczeć abym sie ciepło ubierała ( i tak jak u Iśki " ja ci na lekarstwa nie dam jak się przeziebisz bo to twoja wina') ale ja noszę takie długie skarpetki do kolan..albo w ogóle niczego nie nosze..bez przesady zima nie jest aż tak bardzo zimna..a rajstop nie zkaładam w ogóle..mogą mnie zmuszać ale nie ząłoże..bo są blee baardzo nie wygodne...no chyba że do spódniczki ale ja osobiście nie nosza..a co do kalesonów no to hmm...jak chcesz to noś...jest ci zimno no to lepiej aby ci nie było...ale osobiście to jak ktoś zauważy bedziesz miał niezły obciach...no ale rób co chcesz twoja wola..u mnie w klasie raczej chłopcy kalesownów nie noszą...no albo tak ze ich w ogóle nie wiedać..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1104532
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 25 Lis, 2004 15:27   

otwieracz: nie, nie uniemożliwiają wkładanie kalesonów aleja lubie jeansy, ale jest w nich za to zimno, aleja nie chce kalesonów, wtedy tomoze źle napisałem ale teraz kapujesz nie? pozdro Smile
Powrót do góry
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Pią 26 Lis, 2004 21:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja nosze kalesony bo są sexy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 27 Lis, 2004 21:14   

kicp napisał/a:
a ja nosze kalesony bo są sexy


Ekmh... nie wątpie. <co jest?>
Powrót do góry
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Nie 28 Lis, 2004 18:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kalesony... Też nie lubię nosić cieplutkich rajstopek itp..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Sro 01 Gru, 2004 14:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie ma w tym nic zlego jesli cie to tak zawstydza Michuś to nie masz się czego wstydzić nie jesteś sam też noszę, poprostu dbam o swoje zdrowie Wink to nie jest zaden wstyd zaloze sie ze kazdy was za kilka a moze nawet kilkanascie lat wskoczy w kalesony Razz lepiej pochodzic w kalesonach niz pozniej wydać ponad 100 zł na wykupienie recepty w aptece oczywiście nie wszyscy ale to po części chroni przed takimi rzeczami. Smile

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sro 01 Gru, 2004 14:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kiedys, gdy w modzie nie bylo jeszcze płaszczow i nosilo sie krotkie kurtki, to moja mama codziennie sprawdzala, czy zalozylam kalesony pod spodnie ghrrr Ale cale szczescie od roku chodze w plaszczu, ktory siego mi do kolan i juz nie musze nosic kalesonow, bo kurtka chroni mi nogi przed chlodem Smile

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sro 01 Gru, 2004 17:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Er ... Kalesony ?

Hm ...

Ja rajstopy <loL> nosiłam do 1 klasy postawówki Razz pozniej się zbuntowałam Razz biggrin HyHyHy

CO do kalesonów to nie mam nic przeciwko ... jesli ktoś uważa że powinien nosić
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Michuś Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 11 Paź 2004
Posty: 33
PostWysłany: Sro 01 Gru, 2004 17:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kamix napisał/a:
Nie ma w tym nic zlego jesli cie to tak zawstydza Michuś to nie masz się czego wstydzić nie jesteś sam też noszę...


ale ja się wcale nie wstydze Smile napisałem posta bo też mi się wydaje że jak jest zimno to trzeba zadbać o swoje conieco ale wiem że niektórzy chłopacy sie chyba wstydzą Question Exclamation część moich kumpli zakłada część nie ale ciekawe co zrobią jak będzie np -20 mrozu Question

_________________
Michał
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4143657
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Sro 01 Gru, 2004 20:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Michuś napisał/a:
Ale ja sie nie wstydze


Z gory przepraszam, po emotikonie wywnioskowalem ze sie wstydzisz ale byc moze to troche krepujacy do zaczecia temat byl dla Ciebie Wink

kiedy poszlem do Technikum kiedys na w-f jak sie rozbieralem mialem kalesony kazdy na mnie popatrzyl krzywo a na kolejnym w-f wszyscy juz byli w kalesonach Wink

Kiedys mialem fajna historie bedac w szkole zabrali nas na badania, okazalo sie ze trzeba sie tam rozbierac hmm... pomyslalem co ja wejde w kalesonach, po chwili stwierdzilem ze pujde do lazeinki i sobie sciagne hehehe jak sie okazalo to 10 chlopa w tej samej lazeince robilo to samo Wink teraz juz sie tym nie przejmuje Smile

A wy mieliscie juz jakies smiesznymi historie z tymi kalesonami ?? Wink

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |