| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
kalesony
Autor Wiadomość
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Czw 02 Gru, 2004 23:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hehe nie ma sie czego wstydzic moj osobisty mezczyzna pod 30 (to a'propos Kingi) podchodzi a kalesony nosi od wrzesnia do kwietnia Wink heh jak dla mnie to przydlugi okres ale jak mu tylek marznie to coz...

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 03 Gru, 2004 13:44   

A ja gdy jest bardzo zimno nie wkładam kalesonów ale ocieplane spodnie, według mnie są wygodniejsze i tez ciepłe Smile a kalesony tak jakby, drapią a ja tego nie nawidze i moge przy tym szału dostać Twisted Evil
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 04 Gru, 2004 23:01   

Kamix - ja miałam z takimi koczwatymi, kolorowymi rajstopami (grube na 3 mm chyba) z myszką miki.
Spieszyłam sie na WF i ich nie ściągnęłam, tylko założyłam na to spodenki. Obciach do entej. Ale miałam wted 7 lat..... RazzRazzRazz
Powrót do góry
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Wto 07 Gru, 2004 20:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmmm kalesony są Ok cieplutko jest w nich i czuje sie lepiej niż w gertach Smile a pozatym są sexi ^^

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Michuś Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 11 Paź 2004
Posty: 33
PostWysłany: Sob 29 Sty, 2005 20:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pogoda jednak robi swoje Arrow ostatnio w szatni na basenie okazało się że wszyscy chłopcy mieli kalesony i jakoś nikt się z tym nie czaił Neutral

_________________
Michał
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4143657
maadzia Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 01 Kwi 2005
Posty: 31
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 13:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kalesony są sexowne=)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6317494
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 07 Kwi, 2005 16:50   

O mamo Twisted Evil Skarpetki the best!!!!! Razz
Powrót do góry
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Pią 08 Kwi, 2005 12:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mnie matka daje jush spokoj z rajstopami i podkoszulkami (no chyba ze raz za ruski rok), ale za to moja ciotka ktora casami u mnie bywa to np. jak mi sie podniesie kosulka i widac troche plecow albo brzucha to od razu leci rowno:- karolinko ty nie chodz z odkrytymi plecami bo sobie przeziebisz nerki.... albo -nie chodz z odkrytym brzuchem bo sie przeziebisz i bediesz jeszcze chora. Normalnie mozna zwariowac.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 08 Kwi, 2005 22:02   

Identyko, u mnie tez Mracle tylko ze bardziej babcia i jeszze moja mama dostaje opieprz od niej, ze mnie nie upilnowala hehe.
A co do kalosenow to nie wiem... nie nakladalam biggrin
Kiedys byla moda na tkie sexi rajstopki z myszkami micki donaldami itd. hehe tez mialam kozak hehe:D brakuje mi ich Razz lol
Powrót do góry
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Sob 09 Kwi, 2005 11:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja jush nie mam babci ale podejrzewam ze tesh by tak mowila chociaz no niewiem. Moja babcia byla bardzo spox.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 09 Kwi, 2005 11:55   

Cytat:
Moja babcia byla bardzo spox.
-To zdanie mnie po prostu rozwalilo. Very Happy
Powrót do góry
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Sob 09 Kwi, 2005 12:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Christine fan naprawde to byla rowna babka. Nie nalezala do grupy staruszek ktore chodza ubrane jak w workach albo sa bardzo wkurzajace - no poprostu nie byla normalna spokojna babcia. Wszystkie kolezanki mi jej zazdroscily i wogole starala mi sie dac wszystko co chcialamn tylko miec itp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Pigmej Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 56
PostWysłany: Sob 09 Kwi, 2005 12:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mnie kalesony wyszly z mody dawno temu Wink Eee o co chodzi z tą babką ? biggrin

_________________
Czy to mój posthttp://forum.dziecionline.pl/templates/subSilver/images/icon_mini_faq.gif
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 10 Kwi, 2005 10:27   

A mnie babcia męczy z podkoszulkiem... -_-....... A w zime to chodzic do budy to żadnych kalesonów nie ubieram, chyba żę jak iść budować iglo czy coś to ubieram kolanówki piłkarskie. Wink to dobre rozwiązanie
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 10 Kwi, 2005 10:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mnie nigdy nikt nie zmuszal do noszenia rajstop czy tam rajtuz.. ale sama je teraz nosz (rajstopy lub podkolanowki) bo do szpileczek nie bede nosic skarpetek grubych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |