| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
kalesony
Autor Wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 14 Kwi, 2005 11:45   

Miracle napisał/a:
Christine fan naprawde to byla rowna babka. Nie nalezala do grupy staruszek ktore chodza ubrane jak w workach albo sa bardzo wkurzajace - no poprostu nie byla normalna spokojna babcia. Wszystkie kolezanki mi jej zazdroscily i wogole starala mi sie dac wszystko co chcialamn tylko miec itp.

Powiedz, że nosi(ła) dres, pałkę w łapie i ma(miała) ogoloną głowę. :> Proszeee.

Całą zimę przechodziłam albo w swetrze, albo w kurtce wiosennej, a gdy mama zaczynała otwierać dziub, żeby się kłócić, to wychodziłam z domu. ;> I mam się (chyba) dobrze.
Przejdź na dół
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 14 Kwi, 2005 16:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mi nikt nie mowi jak mam sie ubierac.. zima sama czasem wkladalam z wlasnej woli inna kurtke jak zimno w krotszej to wkladalam cieplejsza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Czw 14 Kwi, 2005 18:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

HeyaH napisał/a:
Miracle napisał/a:
Christine fan naprawde to byla rowna babka. Nie nalezala do grupy staruszek ktore chodza ubrane jak w workach albo sa bardzo wkurzajace - no poprostu nie byla normalna spokojna babcia. Wszystkie kolezanki mi jej zazdroscily i wogole starala mi sie dac wszystko co chcialamn tylko miec itp.

Powiedz, że nosi(ła) dres, pałkę w łapie i ma(miała) ogoloną głowę. :> Proszeee.

Całą zimę przechodziłam albo w swetrze, albo w kurtce wiosennej, a gdy mama zaczynała otwierać dziub, żeby się kłócić, to wychodziłam z domu. ;> I mam się (chyba) dobrze.


Nie. Nie miala w reku palki i nie chodzila w dresie Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Girl Zone Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 12 Wrz 2004
Posty: 111
PostWysłany: Czw 14 Kwi, 2005 21:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ALE GŁOWE OGOLONĄ MA/MIAŁA?? Mr. Green

_________________
Na twarzy uśmiech
a w sercu ból
to najtrudniejsza z życiowych ról...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9927062
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Pią 15 Kwi, 2005 17:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nioe glowy tesh ogolonej nie miala.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 15 Kwi, 2005 21:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Miracle a moze miala tylko wlozyla peruke ? :d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mornariel Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 29 Kwi 2005
Posty: 60
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 23:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Iśka napisał/a:
Hah, zaczyna się okres buntowanie dzieci, przciw nudnym nakazom rodziców... typu "wkładaj ta podkoszulkę!". Nie wiem jak jest w kalesonach, ale ja nie cierpię rajstop i podkoszulek (zwłaszcza tych takich białych). Przecież ja w tym wytrzymac nie mogę... a mama codziennie rano swoje nudne: "ja Ci na leki nie dam", "przeziębisz się, zobaczysz!" itp.
Chociaż jak mocno przymrozi to trzeba założyć... heh ja tylko na W-F nie noszę, jak jest mroźna zima Wink

Ja wt ą zimę ani razu nie założyłam rajstop (nigdy nie noszę pod spodnie, nikt do tego mnie nie namawia ani nie proponuje) ani podkoszulki. I tak wszyscy o tym zaponieli i miałam spokój, nikt nic o tym nie wspominał.

_________________
Mój fan
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6907743
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Sob 07 Maj, 2005 09:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Heh jak jest bardzo zimno to z chęcia założe kalesony i podkoszulek.
Jak ubieram skórzane spodenki zimną geterki to skarb. A jeśli zaweija prawdziwa rezygnuje ze skórzanej kórteczki na rzecz jakieś ciepluchnej puchowej kurty Smile

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
An.Pio Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 2
PostWysłany: Sro 08 Paź, 2008 01:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

quote="kicp"]a ja nosze kalesony bo są sexy[/quote]

Zgadzam się. Dlatego też bardzo lubię je nosić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Magwill Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 25 Kwi 2007
Posty: 479
PostWysłany: Sob 11 Paź, 2008 23:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak wy ale ja zawsze lubię być gotowa na zimę.....rajstopki zawsze są noszone przezemnie na zime sezony Smile

_________________
'Lean on each other's strenghts; forgive each other's weaknesses.'

Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6271339
An.Pio Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 2
PostWysłany: Nie 12 Paź, 2008 00:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Magwill napisał/a:
Nie wiem jak wy ale ja zawsze lubię być gotowa na zimę.....rajstopki zawsze są noszone przezemnie na zime sezony Smile


Kobiety noszą rajstopy, a mężczyżni kalesony. To zwyczajna rzecz.

[ Dodano: Nie 12 Paź, 2008 01:31 ]
Kamix napisał/a:
Michuś napisał/a:
Ale ja sie nie wstydze


Z gory przepraszam, po emotikonie wywnioskowalem ze sie wstydzisz ale byc moze to troche krepujacy do zaczecia temat byl dla Ciebie Wink

kiedy poszlem do Technikum kiedys na w-f jak sie rozbieralem mialem kalesony kazdy na mnie popatrzyl krzywo a na kolejnym w-f wszyscy juz byli w kalesonach Wink

Kiedys mialem fajna historie bedac w szkole zabrali nas na badania, okazalo sie ze trzeba sie tam rozbierac hmm... pomyslalem co ja wejde w kalesonach, po chwili stwierdzilem ze pujde do lazeinki i sobie sciagne hehehe jak sie okazalo to 10 chlopa w tej samej lazeince robilo to samo Wink teraz juz sie tym nie przejmuje Smile

A wy mieliscie juz jakies smiesznymi historie z tymi kalesonami ?? Wink


Chyba większość chłopaków wstydzi się kalesonów (bo mamusia kazała i.t.p.), ale tak naprawdę jak jest zimno to prawie wszyscy je zakładają, bo co mają nosić. Rajstopki.
To jeszcze gorszy obciach. Kalesony to męska rzecz, więc nie ma co się przed tym bronić.
To po prostu bielizna.

[ Dodano: Sro 22 Paź, 2008 09:06 ]
Kamix napisał/a:
Michuś napisał/a:
Ale ja sie nie wstydze


Z gory przepraszam, po emotikonie wywnioskowalem ze sie wstydzisz ale byc moze to troche krepujacy do zaczecia temat byl dla Ciebie Wink

kiedy poszlem do Technikum kiedys na w-f jak sie rozbieralem mialem kalesony kazdy na mnie popatrzyl krzywo a na kolejnym w-f wszyscy juz byli w kalesonach Wink

Kiedys mialem fajna historie bedac w szkole zabrali nas na badania, okazalo sie ze trzeba sie tam rozbierac hmm... pomyslalem co ja wejde w kalesonach, po chwili stwierdzilem ze pujde do lazeinki i sobie sciagne hehehe jak sie okazalo to 10 chlopa w tej samej lazeince robilo to samo Wink teraz juz sie tym nie przejmuje Smile

A wy mieliscie juz jakies smiesznymi historie z tymi kalesonami ?? Wink




Większość chłopaków nosi kalesony. Niektórzy się wstydzą, ale to bez sensu. To przecież prawdziwie męska część garderoby, więc raczej powód do dumy. Przepraszam feministki, ale chyba nawet one nie chcą przerobić facetów na baby. Chociaż nie wiem? Może chcą. Świat już dawno zwariował, więc wszystko jest możliwe.

[ Dodano: Pią 07 Lis, 2008 20:15 ]
[quote="kicp"]a ja nosze kalesony bo są sexy[/quoteI ja też noszę, bo są sexy.

[ Dodano: Pią 07 Lis, 2008 22:44 ]
Kocham sie pieprzyc w kalesonach. Wlasnie to zrobilismy. Niech zyje zycie! Precz z kaczorami!

[ Dodano: Pią 16 Sty, 2009 04:35 ]
Jest zimno. Czy nosiie kalesony?

[ Dodano: Nie 22 Lut, 2009 16:57 ]
Nie rozumiem, dlaczego akurat kalesony męskie są tak kontrowersyjnym tematem. A damskie rajstopy? Przecie wyglądają OKROPNIE. I nikt nie protestuje, że kobiety je noszą.

[ Dodano: Czw 16 Kwi, 2009 01:33 ]
Czy jest ktoś, kogo jeszcze interesuje ten temat, czyli kalesony? A może dla kogoś to jest fetysz seksualny? Dla mnie są bardzo podniecające.

[ Dodano: Wto 04 Sie, 2009 22:54 ]
Jaki kolor lubicie najbardziej? Ja najchętniej noszę białe i oczywiście codziennie świeże.

[ Dodano: Czw 06 Sie, 2009 19:00 ]
kicp napisał/a:
a ja nosze kalesony bo są sexy


Ja też. Pozdrawiam kolegę.

[ Dodano: Wto 29 Gru, 2009 23:41 ]
Kalesony są super seksowne. Lubię!...

[ Dodano: Pią 01 Sty, 2010 05:32 ]
Jasne, że noszę kalesony. W końcu jest zima, a ja jestem facetem i nie chcę, żeby jaja mi zmarzły, nie mówiąc już o kutasie.

[ Dodano: Pią 19 Mar, 2010 03:01 ]
No, wreszcie jakiś normalny chłopiec, co nosi kalesony, a nie durne rajstopki, czy coś podobnego.

[ Dodano: Pią 19 Mar, 2010 09:59 ]
Ja też noszę kalesony, bo są seksy.

[ Dodano: Pią 19 Mar, 2010 13:31 ]
Przeleciałem kiedyś kolegę, co był w kalesonach. Ja też i bardzo nas to podniecało.

[ Dodano: Sob 10 Kwi, 2010 06:51 ]
Oczywiście, że noszę kalesony. A co niby miałbym nosić pod spodniami jak jest zimno. Pończoszki albo damskie rajstopki? Nie rozśmieszajcie mnie, bo i tak jest dosyć powodów do śmiechu, choćby w polityce.

[ Dodano: Sro 12 Maj, 2010 16:27 ]
Noszę kalesony, jak jest zimno. I rozbieram się bez głupiego wstydu przed WF-em. Większość kolegów też nosi kalesony albo coś podobnego i też się nie wstydzi. Trzech nosi rajstopki, no to co? Jeden pokazuje tylko slipy i jest cały zmarznięty Współczujemy mu. Ma ojca. I ten ojciec ma jakiąś fobię co do kalesonów. Nikt nie wie, o co chodzi, ale ten ojciec zabrania synowi noszenia kaleson. Więc syn co dwa tygodnie łapie przeziębienie, a średnio co trzy miesiące choruje na grypę, anginę albo coś podobnego. Wtedy odwiedza go nasz ksiądz katecheta. Ksiądz jest bardzo zadowolony i mówi nam, że Maciuś czyni postępy. A Maciuś, jak wraca do szkoły, to mówi, że boli go [cenzura] od tego leczenia.

[ Dodano: Pią 30 Lip, 2010 10:38 ]
Michuś, Ja mam 16 lat i się nie wstydzę nosić kalesony. Koledzy też noszą. Ale żeby dziewczyny... Nie widzałem. Very Happy

[ Dodano: Sob 04 Wrz, 2010 16:10 ]
Noszę kalesony od września do kwietnia. Bardzo mnie podniecają. Śpię cały rok w kalesonach. Czy Kościół Katolicki ma coś przeciwko temu?

[ Dodano: Sro 06 Paź, 2010 00:21 ]
Ja noszę kalesony od pażdziernika do kwietnia. I uważam, że jest to oczywiste, aby si ę nie przeziębić. Raz pielęgniarka kazała mi się rozebrać przed jakimś badaniem. No to się rozebrałem. I stanąłem w samych kalesonach (białych). Powiedziała, że ładnie wyglądam w tych kalesonach i nie rozumie, dlaczego inni chłopcy się wstydzą i wolą, żeby ich oglądała nago, co nie zawsze jest przyjemne.

[ Dodano: Sob 30 Paź, 2010 03:18 ]
Nosszę kalesony białe. I bardzo lubię.

[ Dodano: Pią 17 Gru, 2010 14:02 ]
Kalesony są sexy.

[ Dodano: Nie 13 Lut, 2011 01:39 ]
Zimą noszę kalesony. Moi koledzy też. Nikogo to nie dziwi, więc skąd problem? Aha, jeden nosił rajstopy, ale nikomu to nie przeszkadzało.

[ Dodano: Sro 10 Sie, 2011 16:49 ]
]kKalesony w Zakopanem nosiłem i nawet jedną dziewicę przelecisłem w kalesonach.icp[/b],
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |