| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Peeting
Autor Wiadomość
paula_13 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 21 Lis 2004
Posty: 7
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 25 Lis, 2004 08:11   Peeting Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

SiemkA ... Mam pytanko co to dokladnie jest peeting?? Prosze odpowiedzcie mi ...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KoT
Gość
PostWysłany: Czw 25 Lis, 2004 11:14   

Witam.
No, to lecimy - Po 1:
Proszę, zaglądaj czasem do słownika serwisowego. Smile

Po 2:
Według Definicji EM PWN 2000:
PETTING
osiąganie satysfakcji seksualnej przez partnerów bez stosunku płciowego.

Po 3:
Bliższe wyjaśnienie: Są to pieszczoty na podłożu seksualnym, głównie miejsc erogennych (wywołujących przyjemność, satysfakcję seksualną)

Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Czw 25 Lis, 2004 14:06   

Petting oznacza pieszczenie; od amerykanskiego PET = pieszczoszek. Dokładniej to oznacza pieszczenie bez wzajemnego kontaktu narządów płciowych, doprowadzające nawet do orgazmu, ale pettingiem rządzą podobne zasady jak normalnym stosunkiem (z wyjątkiem tej różnicy o której mowa wczesniej), polega on na pieszczotach, wzajemnym dotykaniu nagich ciał partnerów, okolic narządów płciowych, jednym słowem mówiąc wszystkich tych miejsc, których dotykanie moze sprawiać przyjemne odczucia i doprowadzić do orgazmu. Petting jest dla osób które z różnych przyczyn nie zdecydowały się jeszcze na pełny stosunek z defloracją pochwy, również dla tych obawiających się zajścia w ciążę. Może to być bardzo ekscytujące przeżycie, wbrew pozorom nawet bardziej niż normalny stosunek, pozwala partnerom poznać swoje ciała i ich reakcje na pieszczoty.
Powrót do góry
gosc:)
Gość
PostWysłany: Czw 25 Lis, 2004 17:24   

Podobno Peeting to jest pieszczenie również narzšdów płuciowych a Necking to jest tylko górnej częœci ciała... tak czytałam na jednej stronie...
Powrót do góry
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 25 Lis, 2004 18:01   

Ja wiem tylko tyle,że petting to seks w ubraniu czyli masz np bieliznę,lub ciuchy ale jakoś,cos sie dzieje Wink
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pią 26 Lis, 2004 08:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gabra napisał/a:
Ja wiem tylko tyle,że petting to seks w ubraniu czyli masz np bieliznę,lub ciuchy ale jakoś,cos sie dzieje Wink

Gabra petting[<-edytowane;p] mozna robić też bez ubrania Smile Głownie to peeting robi się bez ubrania biggrin


Ostatnio zmieniony przez Malvina dnia Pią 26 Lis, 2004 09:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Pią 26 Lis, 2004 08:42   

Ludzie, nie peeting tylko petting. Wink Niedługo komuś się to z peelingiem pomyli i dopiero będzie nieprzyjemnie. Wink I faktycznie, w pettingu niekoniecznie chodzi o to, by być nagim. Poprzez petting człowiek poznaje ciało partnera, wie co sprawia mu przyjemność. Głównie o to chodzi. Wink Taki start przez współżyciem.
Powrót do góry
Stasiu
Gość
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2004 16:04   

Petting polega na glaskaniu ręką części ciala uznawanych za intymne. Mozna go uprawiać przez ubranie jak i bez ubrania. Najczęściej występuje w czasie calowania się.
Powrót do góry
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Nie 05 Gru, 2004 19:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmm 2 osoby napsały prawde a reszta pisze co im paluch na klawiature przyniesie. Jeśli naprewde niewiesz to poszukaj w goglach czy encyklopedii na WP. BO jak widze zanim sprawdzić i napisać to najpierw piszą a potem niedajboże będą się spierać -_-

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PROSIAK
Gość
PostWysłany: Czw 09 Gru, 2004 22:21   

A co to oznacza ze jest ktoś heteroseksualistą?
Czy oznacza to że jest SKATE?
Powrót do góry
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pią 10 Gru, 2004 07:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jest tak Skate ze jego deska jest przymocowoana na stałe do jego nóg @_@

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Sob 11 Gru, 2004 19:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To pieszczoty w miejscach erogennych Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 22 Gru, 2004 18:53   

PROSIAK napisał/a:
A co to oznacza ze jest ktoś heteroseksualistą?
Czy oznacza to że jest SKATE?

hetero to zwykły człowiek ktory kocha płec przeciwną Very Happy
Powrót do góry
Merkavoth Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Gru 2004
Posty: 141
PostWysłany: Wto 28 Gru, 2004 14:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Femme Fatale napisał/a:
Petting oznacza pieszczenie; od amerykanskiego PET = pieszczoszek. Dokładniej to oznacza pieszczenie bez wzajemnego kontaktu narządów płciowych, doprowadzające nawet do orgazmu, ale pettingiem rządzą podobne zasady jak normalnym stosunkiem (z wyjątkiem tej różnicy o której mowa wczesniej), polega on na pieszczotach, wzajemnym dotykaniu nagich ciał partnerów, okolic narządów płciowych, jednym słowem mówiąc wszystkich tych miejsc, których dotykanie moze sprawiać przyjemne odczucia i doprowadzić do orgazmu. Petting jest dla osób które z różnych przyczyn nie zdecydowały się jeszcze na pełny stosunek z defloracją pochwy, również dla tych obawiających się zajścia w ciążę. Może to być bardzo ekscytujące przeżycie, wbrew pozorom nawet bardziej niż normalny stosunek, pozwala partnerom poznać swoje ciała i ich reakcje na pieszczoty.


Nie chce się wierzyć, że jesteś ode mnie młodsza. Nawijasz jak magister Rolling Eyes
Ech, co to za świat. Za moich czasów...biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4582356
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Wto 28 Gru, 2004 15:25   

Merkavoth napisał/a:
Nie chce się wierzyć, że jesteś ode mnie młodsza. Nawijasz jak magister Rolling Eyes
Ech, co to za świat. Za moich czasów...biggrin


Za czasów kamienia łupanego? ;>
I wiesz, ja często korzystam z różnych źródeł, kiedy odpisuję na posty. A tak poza - skoro jestem moderatorem Seksu, to muszę cokolwiek na ten temat wiedzieć, nie? ;p Petting nie jest trudnym zagadnieniem, więc kłopotu mi to nie sprawiło. Smile

Ps. Nie offtopujmy.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |