| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Koszmary
Autor Wiadomość
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Czw 25 Lis, 2004 22:19   Koszmary Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Powiedzcie ,ludziska, jakie najstraszniejsze Wasze sny Wam do głowy przypełzają=]?
Mi się niedawno śniło,ze oglądałam horro o jakimś wampirze,co łaził z laleczką Chucky i on najpierw pił krew, a potem ta laleczka tego "wypitego" człowieka zabijała...chore,nie???Ale słuchajcie dalej biggrin No!I ja to oglądałam w nocy, z mamą...i następnego dnia przychodzi jakiś łysy facet z krzywymi zębami(baardzo podobny do tgo wamipra:D) i pyta się-Masz moze jakąś rudowlosą laleczkę?
-Tak
-A pokaż?
I pokazałam..i on po chwili pyta
-A jaki wyraz twarzy ma zazwyczaj twoja lalka?Taki?(i zrobił takie zło-podejrzliwe spojrzenie w bok,na mnie),czy takie?(i spojrzał się przed siebie,tak,jak laleczka Chucky biggrin)
To ja mu odpowiedziałam,że zazwycaj gapi się przed siebie...on coś zanotował i wyszedł...
No...i potem poszłam spać...i nagle..czuję,jak ktos jakby siadał na moim łożku,jakby był coraz bliżej..."obudziłam" się z krzykiem i spojrzałam w bok,a tam byla moja siostra biggrin


Najlepsze było to,że ten sen to był jakby film i ja widziałam siebie..i często były ujęcia,jak trzymałam tę lalkę,a ona właśnie się tak na mnie złowieszczo w bok gapiła...brr!!!!
Aha..."obudziłam"-dlatego to tak napisałam,że ja już byłam obudzona,ale cały czas wydawało mi się,że śnię biggrin i ,ze jest noc...hehehe biggrin(a był już dawno dzionek)

_________________
Wakaaacje!Znów będą wakaaacje! xD biggrin
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pią 26 Lis, 2004 15:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A więc...mi sie œniš horrory ale bardzo dawno ich nie miałam wiec nie pamietam zbyt Razz. Niektóre były tak dzziwne...biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Noid
Gość
PostWysłany: Pią 26 Lis, 2004 15:32   

Ja na szczęście bardzo żadko pamiętam swoje sny jednak pamiętam taki jeden co był długi korzytarz biegnący na dół i po nim staczała się ogromna kula, a ja przed nią uciekałem Mr. Green Oczywiście zawsze na końcu pod nią wpadałem i się tak rozpłaszczyłem jak bodajże Kalina z filmu "13 duchów" Wink Przez pewien czas śniło mi się to bardzo często, ale na szczęście przestało.
Powrót do góry
shadoe Płeć:Kobieta

Dołączyła: 24 Lis 2004
Posty: 1
PostWysłany: Pią 26 Lis, 2004 15:40   Ok, moja pierwsza wypowiedź... Idka masz czego chciałaś! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja co noc mam jakiś fajny sen (ponieważ sny tworzą się w głowie człowieka przeważnie gdy jest bardzo zmęczony, a ja co wieczór jestem zmęczona :P). Nie opiszę żadnego mojego koszmaru szczegółowo, ale tak ogólnie to śniły mi się już takie rzeczy jak np.:
- razem z moim kolegą zostałam przemielona przez wieeelką maszynke do mielenia, ale najlepsze jest w tym to, że wcale nie została z nas potem jakaś byle miazga, tylko normalni ludzie...
- raz mi sie sniło, ze do mojego mieszkania przyszedł King-Kong a ja go wzięłam włożyłam do foliowego woreczka, postukałam takim czyms do rozbijania kotletów a potem do połknęłam - fajnie że to sie zmiesciło do gardła, ale ok
- raz mi sie snił mój slub, ale własciwie do niego nie doszło, bo byłam niezdecydowana i uciekłam od ukochanego z ołtarza (bez komentarza :)
- było tez pare ehem, snów o których nie opowiem

Najbardziej mi sie podobają moje sny, w których mam świadomość, że to co przeżywam jest tylko snem i zaraz się obudzę :)

No Idka, mam nadzieję że wreszcie dasz mi spokój :)
:P :P :P :P
Pozdr4U
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Pią 26 Lis, 2004 20:10   

W moch koszmarach nie ma krwi czy brutalności. Nie ma bólu. Jest tylko lęk i strach. Takie dziwne. Np. śni mi się, że idę przez ciemną ulicę, słyszę dziwny szelet, jakieś mlaskanie... Nikogo nie widzę, ale wiem, że ktoś mnie obserwuje. I wtedy się zaczyna piekło ;p - ja chcę uciekać, a tu nogi mi ciążą i biegne bardzo wolno, a wiem, że już ktoś się na mnie zamachuje nożem o,O" Ale i tak mnie nigdy nie dosięga. Shocked Co nie wyklucza tego, że budzę się zalana zimnym potem.
Powrót do góry
Inteligencja Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 230
PostWysłany: Pią 26 Lis, 2004 20:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Femme Fatale napisał/a:
jakieś mlaskanie...

Głodnemu chleb na myśli, hę? Razz

Ja już nie miewam snów... W ogóle Smile. Dawniej co drugi dzień coś mnie chciało zabić... Stare, dobre czasy, heh Razz. Ciekaw jestem, czy ze snem ma coś wspólnego ilość godzin snu (jakże to głupio brzmi Smile)

Femme, jesteś pewna, że to mocz, tfu, pot Razz?

_________________
Carpe diem, quam minimum credula postero.
Horacy

***
KoFfAjMy SiĘ mIŁoŚcIoM bOŻ0-PoKeMonOwOm !!! YoŁ!!!
Irony is my mother...

***
Femme Fatale, dziękuję Ci za te piękne zdjęcie w moim profilu Smile:*. Masz gust, dziewczyno :*Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Pią 26 Lis, 2004 22:27   

Inteligent... o,O" Ty jesteś zboczony! Shocked

Sny? Aż tak mało śpisz? Razz To co robisz, jak nie śpisz, hm? :>
Musi Ci się coś śnić. To jest niemożliwe, żeby Twój mózg w trakcie snu był... "wyłączony". I Ty dobrze o tym wiesz. ;p

A niby co? Siki jednorożca? Razz
Powrót do góry
Inteligencja Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 230
PostWysłany: Pią 26 Lis, 2004 22:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wiem Razz. Ale możliwe, że to siki feniksa... Dobry materiał na urynoterapię Razz. Ew. to może być mleczko kokosowe. Nigdy nic nie wiadomo Razz.

Ja >nie jestem zboczony< Smile. Tak mi się wydaje... :>

Jak nie śpię to... Hm... Zabawiam się ;P/pracuję w taki, czy inny sposób ;P.

Ja śpię całkiem sporo - 6h dziennnie. A nie śnię... Naprawdę, nie śnię Smile. Nie przypominam sobie żadnego zabijania/czegoś innego od 1 roku... Smile

_________________
Carpe diem, quam minimum credula postero.
Horacy

***
KoFfAjMy SiĘ mIŁoŚcIoM bOŻ0-PoKeMonOwOm !!! YoŁ!!!
Irony is my mother...

***
Femme Fatale, dziękuję Ci za te piękne zdjęcie w moim profilu Smile:*. Masz gust, dziewczyno :*Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Pią 26 Lis, 2004 22:55   

Tak, tak - sperma dinozaura od razu... -_-"

To źle Ci się wydaje.

Zabawiasz się. Pracujesz. W nocy. No ładnie...
A mówiłeś, że nie jesteś gejem... -_-"

To, że sobie nie przypominasz, nie znaczy, że nie śniłeś. Ja też często nie pamiętam swoich snów, ale przecież coś mi się śniło... To udowodnione naukowo. ;p
Powrót do góry
Inteligencja Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 230
PostWysłany: Sob 27 Lis, 2004 00:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiem... Lecz równie dobrze możemy założyć, iż my nie "jesteśmy" ciągle tacy sami. Że, przyjmijmy, co 5 minut zmieniamy losowo ciało, nie pamiętając poprzedniego. Nasza teraźniejsza powłoka utrzymuje się na 5 minut - przez te 5 minut wiemy, co się z ciałem stało, oczywiście, prócz 'zmian'. I za 5 minut znów zmieniamy cel... Oczywiście, nie mamy na to żadnego wpływu.

Chociaż ta teza jest bezsensowna, to ... co jest w niej opisane, jest możliwe Razz.

Wydaje mi się, że dobrze mi się wydaje Smile.

Femme Fatale... Ba, b. często nie pamiętałem swoich snów. Ale 1 na tydzień byłem w stanie zapamiętać... A ostatnio, niestety, nie przypominam sobie żadnych snów...

_________________
Carpe diem, quam minimum credula postero.
Horacy

***
KoFfAjMy SiĘ mIŁoŚcIoM bOŻ0-PoKeMonOwOm !!! YoŁ!!!
Irony is my mother...

***
Femme Fatale, dziękuję Ci za te piękne zdjęcie w moim profilu Smile:*. Masz gust, dziewczyno :*Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Sob 27 Lis, 2004 00:44   

Nie wiem jak Ty masz i dlaczego masz, ale ja jestem pewna jednego - co noc każdemu człowiekowi coś się śni. Co do Twojej tezy.. Faktycznie, dość... Dziwna i absurdalna. :p Jeszcze się z czymś takim nie spotkałam. Wink
Powrót do góry
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 27 Lis, 2004 23:15   

Potrafie sobie wylaczyc sny... Pewnie je mam, ale bardzo zadko budze sie, pamietajac sen. I dobrze. Bo ja nie mam normalnych snów. Ogladaliscie "Krag"? Moje sny wygladaja jak ta kaseta. Swoja droga, swietny film (amerykanski, japonski ponoc kiepski).
Powrót do góry
Dexter Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 05 Lip 2003
Posty: 328
PostWysłany: Nie 28 Lis, 2004 21:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nena napisał/a:
Potrafie sobie wylaczyc sny... Pewnie je mam, ale bardzo zadko budze sie, pamietajac sen. I dobrze. Bo ja nie mam normalnych snów. Ogladaliscie "Krag"? Moje sny wygladaja jak ta kaseta. Swoja droga, swietny film (amerykanski, japonski ponoc kiepski).

Ja podobnie jak ty też nie pamiętam swoich snów.

A co do Kręgu to widziałem amerykański i japoński i amerykański jakoś bardziej mi przypadł do gustu.

_________________
"To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości"
------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Inteligencja Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 230
PostWysłany: Nie 28 Lis, 2004 23:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kiedyś, daaaaaaawno temu, gdy wszystko we snach chciało mnie zabić Wink... w końcu się znudziłem i 'dawałem się zabić' - bycie ciągle atakowanym potrafi być nudne Smile. Jak zapewne mogliście wywnioskować z tego posta... moje sny rzadko kiedy były realistyczne...

_________________
Carpe diem, quam minimum credula postero.
Horacy

***
KoFfAjMy SiĘ mIŁoŚcIoM bOŻ0-PoKeMonOwOm !!! YoŁ!!!
Irony is my mother...

***
Femme Fatale, dziękuję Ci za te piękne zdjęcie w moim profilu Smile:*. Masz gust, dziewczyno :*Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 06 Gru, 2004 10:08   

Nena napisał/a:
Potrafie sobie wylaczyc sny... Pewnie je mam, ale bardzo zadko budze sie, pamietajac sen. I dobrze. Bo ja nie mam normalnych snów. Ogladaliscie "Krag"? Moje sny wygladaja jak ta kaseta. Swoja droga, swietny film (amerykanski, japonski ponoc kiepski).


Koszmary... Mam je zawsze po obejrzeniu jakiegoś horroru czy czegoś takiego. Nigdy nie śni mi się krew, mord ani rzeź - to na mnie nie działa. Boję się snów, które... są takiej hm... głębokie, dają do myślenia. Ich sens nie jest tak uwidoczniony, tylko trzeba go szukać. (to samo co do filmów Wink ).

"The Ring - Krąg" widziałam. Najpierw amerykańska wersja. Taa... no i było sobie troche tych zbędnych lęków, snów, koszmarów... Japońską też widziałam. I, z tego co słyszałam, miała ona być straszniejsza. I co? Nic.

Hue, hue. Tydzień temu śnił mi się sen, że mnie i moją przyjaciółkę-sąsiadkę goniły nożyczki. I jak dobiegłyśmy do dyrcia naszej szkoły, no to patrzymy a za nim była armia sztućców. Wink I od pół roku nie śnił mi się żaden horror Cool
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |