| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
problem koleżanki
Autor Wiadomość
przyjaciółka
Gość
PostWysłany: Pią 09 Sie, 2002 20:11   problem koleżanki

Moja 11 letnia koleżanka , w wieku 8 lat była obmacywana przez zboczonego zboczeńca . Teraz ma niecałe 11 lat
i ma już duży biust i chyba miesiączkę. Koleżanki i koledzy się z niej śmieją , bo chodzi dopiero do 4 klasy. Co ona ma zrobić??
Przejdź na dół
BEJOT
Gość
PostWysłany: Pią 09 Sie, 2002 20:12   RE: problem koleżanki

Problem "obmacywania" przez zboczeńca (jeśli już tak to nazywasz,to każdy zboczeniec, jak sama nazwa wskazuje, jest zboczony) to bardzo przykra sprawa. Takie zdarzenie może pozostawić trwały uraz u dziewczynki, dlatego , jeśli ma ona problemy z tym związane, powinna poprosić o pomoc mamę, szkolnego psychologa lub kogoś zaufanego, kto pomoże jej uporać się z tą kwestią.

Z kolei występowanie miesiączek i duży biust u 11-letniej dziewczynki nie jest aż tak wyjątkowym zjawiskiem. Pisałem już kiedyś, że tempo dojrzewania może być bardzo zróżnicowane. Są dziewczynki, które w wieku 13-14 lat nie mają jeszcze rozwiniętych piersi i to też jest normalne. A ci, którzy się śmieją z koleżanki, są po prostu niedojrzali psychicznie.
Wyśmiewanie czyjegoś wyglądu jest bardzo prymitywne i świadczy po prostu o smarkaterii.
Trzeba takich ignorować i starać się zaprzyjaźnić z bardziej poważnymi i życzliwymi osobami.
Myślę, że możesz pomóc koleżance, okazując jej życzliwość i zrozumienie.
BEJOT
Powrót do góry
Myszorka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 17 Paź 2003
Posty: 114
PostWysłany: Pią 17 Paź, 2003 17:17   ja takze Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja tesh bylam obmacywana ale to w klasie 3 teraz jestem w czwartej i strasznie sie boje tego chlopaka bo to jest takie jakby molestowanie dla dzieci . z tego powodu nie chodzde na rozaniec w szkole przewrwy spedazm w kiblu itp itp. to jest straszne teraz gdy ja tesh mam biust i okres jest gorzej bo wsayscy sie na mnie gapia i czuje jakby chcieli sie na mmnie rzucic to okropne ... :roll:

_________________
Szkola jest jak WC -
trzeba do niej chodzic Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 22 Paź, 2003 22:10   hmm

Co do obmacywania to bardzo jej współczuję i tak jak mówił bejot potwierdzam, że może to byc przykre i powinna zwrócić sie do kogoś zaufanego. To, że ma duży biust napewno nie jest z tym zwiazan, powinna sie cieszyć a Ci którzy ją wyśmiewają sa ostatnimi idiotami lub poprostu jej zazdroszcząSmile

nie powinna sie zamartwiac, głowa do góry!!!!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |