| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Paznokcie
Autor Wiadomość
Mysza
Gość
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2004 19:54   Paznokcie

Ludzie pomóżcie!!!!!!!
Strasznie obgryzam paznokcie!!!!!!!!!!
Jak moge przestać??????????????????
Przejdź na dół
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2004 23:32   Re: Paznokcie Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Możesz spróbować siły woli....ja mam dosć silną,więc pomogło :] =] XD ^^ Ale jeśli nie masaz silnej woli,to kup(chyba,że masz)przezroczysty lakier do paznokci..albo specjalny lakier taki przeciw obgryzaniu....a w ogóle,to taki temat juz kiedyś był...a raczej tematy

_________________
Wakaaacje!Znów będą wakaaacje! xD biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
roger-1989 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 04 Lis 2004
Posty: 162
PostWysłany: Pią 03 Gru, 2004 21:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nastepnym razem jak bedziesz chciala obgryzac paznokcie maznij je lakierem albo jakims klejem to juz tego robic nie bedziesz

_________________
O saceros Christi,
tu scis me esse diabolum.
Cur me derogas?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2874436
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 03 Gru, 2004 22:04   

Ten specjalny lakier przeciw obgryzaniu nazywa się pazurek i kosztuje ok. 5 zł przynajmniej u nas. Poprostu smarujesz nim paznokcie i gdy tylko wsadzasz do ust to czujesz neprzyjemny gorzki smak
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 04 Gru, 2004 13:23   

elfkaNenar napisał/a:
Ten specjalny lakier przeciw obgryzaniu nazywa się pazurek i kosztuje ok. 5 zł przynajmniej u nas. Poprostu smarujesz nim paznokcie i gdy tylko wsadzasz do ust to czujesz neprzyjemny gorzki smak


To często pomaga, ale czasami (tak jak mój przypadek) może nie pomóc. Ale siła woli + Pazurek to podstawa sukcesu. Wink
Powrót do góry
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Nie 05 Gru, 2004 20:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak byłem mały to też obgryzałem, takie paskudne połki zamiast palców. Mineło mi ale teraz przesadzam w drugą stronę... z takimi pazurskami o wiele dłóższymi od ladek i to jeszcze spiłowanymi na szpony .... cóż Surprised

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Elly Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lis 2004
Posty: 489
PostWysłany: Nie 05 Gru, 2004 20:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też kiedyś obgryzałam ale kiedyś byłam z moją mamą u kosmetyczki i ona mi ślicznie pomalowała poznokietki i powycinała skórki , potem poprostu nie miałm serca ich obgryzac bo były śliczne i jakoś potem juz nie chciało mi obgryzac , nie mósisz od razu iść do kosmetyczki ale możesz sama pomalowac sobie ślicznie pazurki i zrobić wszystko inne by były piękn i by odechciał ci się je obgryzac .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6519354
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Nie 05 Gru, 2004 20:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja obgryzalam a teraz jakos sie odzwyczailam.Chociaz jak sie zdenerwoje ale tak naprawde porzadnie to je zaczynam obgryzac ale to sie rzadko zdarza...
Aha bym zapomniala.Jest taki plyn w aptece za gora 4zeta ktorym malujesz paznokcie i jak chcesz obgryzac to ci sie chce ze tak powiem zygac.Tak mozna sie odzwyczaic od obgryzania.
mod:przypominam o edycji postów!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Nokia Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 22 Sty 2005
Posty: 37
PostWysłany: Nie 23 Sty, 2005 12:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

MUSISZ MALOWAC PAZNOKCIE SPECJALNYM LAKIEREM KTÓRY ŚMIERDZI ZAPYTAJ W DROGERII !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pon 24 Sty, 2005 10:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nokia napisał/a:
MUSISZ MALOWAC PAZNOKCIE SPECJALNYM LAKIEREM KTÓRY ŚMIERDZI ZAPYTAJ W DROGERII !!


Niewiem, niechciałbym zęby mi palce śmierdziały, nielepiej poprostu kontrolować się ?....
No dobra ja teraz przeginam w drugą stronę... 2cm paznokcie są już naprawdę niewygodne Smile

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 24 Sty, 2005 11:25   

Właśnie jak wszyscy radzą kup lakier do paznokci za jakieś 5zł on bardzo często pomaga. Ja kiedyś posmarowałam lakierem koleżanki boja skórki bardziej obgryzam to myślałam że się zrzygam tym Cool Możesz też posmarować fioletem ale będzie ten sam efekt a paznokcie będą ,,brudne''
Powrót do góry
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Wto 25 Sty, 2005 13:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O ile mi wiadomo taki lakier nie śmierdzi, tylko ma ochydny smak. Rolling Eyes Ale nie jestem pewna, bo nie obgryzam paznokci, więc takiego lakieru nie potrzebuję Razz

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 25 Sty, 2005 14:53   

Nokia napisał/a:
MUSISZ MALOWAC PAZNOKCIE SPECJALNYM LAKIEREM KTÓRY ŚMIERDZI ZAPYTAJ W DROGERII !!

witamy serdecznie panią Archeolog :]
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 24 Mar, 2005 23:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pojdz do kosmetyczki niech ci zrobi jakies ladne wzorki, zapus troszke i az szkoda obgryzac.. ja tez pare lat temu obgryzalam.. a teraz wszyscy sie dziwia jak ja moge takie ladne dlugie pazurki zapuszczac i ciagle musze tlumaczyc ze to prawdziwe a nie akryle..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zygusia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 25 Mar 2005
Posty: 25
PostWysłany: Pią 25 Mar, 2005 09:11   Najlepszy sposób.. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi też nic nie pomagało.Żadne tam płyny i innne głupoty. Pomogło mi dopiero granie na gitarze. Jest super bo się odzwyczaiłam. Ale odzwyczajić się można grając na każdym instrumencie. Bo moja pani od gitary to tak się patrzy na ręce. A paznokcie nie mogą być ani zadługie ani zbyt krótkie. A napewno nie pobgryzane..zapisz się na coś: chociaż na flet.
uśmiechnij się życie nie jest twoim wrogiem!!!!

_________________
www.glany.pl
www.zygusia.funtest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |