| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
dresy i metale
Autor Wiadomość
Elly Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 22 Lis 2004
Posty: 489
PostWysłany: Sob 11 Gru, 2004 21:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak juz ktoś powiedział Dresy są mało inteligentni . Bija wszystko co im stanie na drodze czy jeste to Metal czy Policja może to byc także zwykły szary człowiek nic specjalnego nie robiący . Oni już tacy sa i nikt ich nie stety nie zmusi do zmiany .
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6519354
skate Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 10 Gru 2004
Posty: 12
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Sob 11 Gru, 2004 22:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

bo metali tszeba bić bo śmierdzom!!!!!!!! aha i czemu mam oszczerzenie ? jak wszedłem dzisiaj na forum to mnie się pokazało :\

_________________
JESTEM SKATEM I KOFFAM HIP HOP POLSKI ZWŁASZCZA I KOFFAM JEDEN OSIEM EL I SISTARS !!!!!!! MTV 4EVER!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Elly Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 22 Lis 2004
Posty: 489
PostWysłany: Sob 11 Gru, 2004 23:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Widac że ty jestes mało inteligentny .. przepraszam ty wogóle nie masz inteligencjii jestes kompletnym bezmózgiem .


Ostatnio zmieniony przez Elly dnia Wto 14 Gru, 2004 23:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6519354
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Sob 11 Gru, 2004 23:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hm, bez muzg, a nie czasem bezmózg?

skate: widac po twoich postach, ze robisz sobie jaja, wszystko byloby ok, gdybys robil to kulturalnie i na poziomie, a nie w taki chłamowaty i zalosny sposob, jaki prezentujesz. Wszystko ma jakeiś granice
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 14 Gru, 2004 13:54   

Sk8 nie wypowiem się chociaż wiem, ze wielu metali reprezentuje poziom o wiele wyższy od twojego, a po za tym czy to czasem nie ty jestem tym hiphopowcem na forum, a zresztą... nie ma to jak ponabijać się na forum co nie? Jesteś typowym dresem, któy ma firmowe ciuchy za kilka baniek i myśli, ze jest kimś, bo na wszystkim ma wielkie logo
Powrót do góry
hiphopowiec Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 14 Gru 2004
Posty: 5
PostWysłany: Wto 14 Gru, 2004 13:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

popieram skate'a Exclamation zrsztom popatszcie sami w lato jak metale śmierdzą jak np. jadą autobusem albo pksem. jedzie od nich smrodem na kilometr i jeszcze te długie włosy tłuste i te skóry i glany w lato. ułomy

_________________
HIP HOP NON STOP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
0700
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 14 Gru, 2004 22:08   

Ja powiem tylko tyle, ze moze chodzę na czarno w lato, ale w rybaczkach, bluzce na ramiączkach i trampkach, glanach rzadko... a po za tym metale są o wiele czystsi od wielu sk8, tylko, ze nie ukrywają się za toną taniego dezodorantu, a metalówy nie wyładowywują na siebie całego zapasu pudru
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 14 Gru, 2004 23:10   

hiphopowiec i skejt ! wy poziomem do takiego metala jestescie zerem!! oni nie smierdza.. lepiej nosic glany i miec dlugie wlosy niz nosic spodnie w krokiem na kolanach ... jakby sie ktos w gacie zesrał....
Powrót do góry
skate Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 10 Gru 2004
Posty: 12
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 19:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pi******ie. metale śmierdzom !!!!!

__________________________________________
Zmienione przez Kamix ze względu na występowanie wulgarnych tresci.

_________________
JESTEM SKATEM I KOFFAM HIP HOP POLSKI ZWŁASZCZA I KOFFAM JEDEN OSIEM EL I SISTARS !!!!!!! MTV 4EVER!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 20:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gratuluje skate kolejnego ostrzezenia Kwiat Mr. Green Brawo !

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 20:15   

I popatrzymy co tu robi ten śmierzący metal? Daje 3 ostrzeżenie Laughing
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 20:28   

Skate moze mała lekcja polskiego by się przydała??
smierdzą a nie smierdzom..
tzn. ja nie uwazam ze smierdza bo metale is the best:)
Powrót do góry
Inteligencja Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 230
PostWysłany: Czw 16 Gru, 2004 07:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Agnieszko12, mała lekcja angielskiego by się przydała...

Metale "are", gdyż jest to więcej, niż jedna osoba Smile.

A co do tematu... ja, oczywiście, jestem za 'metalami', gdyż ci mi się nieco lepiej kojarzą. Aczkolwiek nie lubię żadnych z subkultur... :>

_________________
Carpe diem, quam minimum credula postero.
Horacy

***
KoFfAjMy SiĘ mIŁoŚcIoM bOŻ0-PoKeMonOwOm !!! YoŁ!!!
Irony is my mother...

***
Femme Fatale, dziękuję Ci za te piękne zdjęcie w moim profilu Smile:*. Masz gust, dziewczyno :*Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Pią 17 Gru, 2004 11:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hm, za kim ja jestem....mozna powiedziec, ze jestem ponad tymi sztucznymi i bezsensownymi podzialami i pozdrawiam wszystkich rownie dojrzalych, ktorzy wyrosli juz z zabaw 'ja jestem metal! Ave SATAN! trzeba bic tych w szerokich spodniach w imie naszego Czarnego Pana!' tudziez 'Elo elo yoooo ziomale widzicie tych brudasow? trzeba im nakopac do d**y zeby zwineli manatki znaszej dzielni bo chcemy sobie porobić wrzuty za winklem i poskakać na desce! pozdro 600 i HWDP!'

no, to tyle, nie utozsamiam sie z zadna subkultura, nie czuje takiej potrzeby

____________________________________________
Zmienione przez Kamix
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DeadCorpses Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 16 Maj 2004
Posty: 124
PostWysłany: Pią 17 Gru, 2004 21:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale..jak to? nie można biegac po osiedlu, growlować, tułać się na koncerty, wzywać imie Rogatego? :/ co ja teraz zrobie ze swoim życiem? Sad
wiem! zostane xiędzem! muaahahahaha!

i tak btw, to przydzialanie do subkultur jest robiony przez osoby trzecie, a najcześciej nie przez samych zainteresowanych.

_________________
śniłem, że gwałciłem kobietę bez nóg
była taka piękna i zimna jak lód
jej oczy głęboko wpatrzone we mgłe
tak bardzo ją kocham, tak bardzo ją chce

-- Book of the Dead
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5543682
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |