| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
dresy i metale
Autor Wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 03 Gru, 2004 08:47   dresy i metale

Wczoraj stałam na przystanku z kolezanka bo wrcalysmy ze szkoly muzycznej wieczorem.. ona slucha metalu i miala na sobie glany, tam siedzialo 3 dresow, chcialam usiasc gdy ona powiedziala mi na ucho zebysmy poszly dalej bo ja moga pobic.. wystraszylam sie. Czy to prawda ze dresy bija metali??? jesli tak powinni nauczyc sie tolerancji!!
Przejdź na dół
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Pią 03 Gru, 2004 12:29   

Dresy to biją wszystkich, bo są emm... mało inteligentni. Razz Taki "gatunek". ;p I faktycznie nie powinno tak być. Ale od "zwalczania" szkodników... pfu, dresiarzy, są gliny, nie nastolatki. Od takich-takich to lepiej trzymać się z daleka... o,O"
Ło, przytoczę głupawy kawał na potwierdzenie moich słów o nikłej inteligencji tego gatunku:

Idzie trzech dresiarzy po torach kolejowych
- O jakie te schody płaskie
- O jaka ta poręcz niska
- Nie przejmujcie się, winda już jedzie!

...*^^*
Powrót do góry
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Pią 03 Gru, 2004 14:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dresy to biją wszystkich, bo są emm... mało inteligentni


Warto pamietac ze nie wszyscy dresiarze to od razu bandyci, dres mozne nosic kazdy. Właściwie to większość ludzi tępi ludzi będących w dresach i krytykuje ale nie wszyscy są agresywni itp. ze wzgledu na to ze nosza dres, to zalezy od warstw spolecznych, ale uważam że Ci dresiarze z prawdziwego zdarzenia naprawdę przeginają. Ostatnio byłem na dyskotece w Kielcach zaóważyłem że tam dresiarzy na dyskoteki nie wpuszczają wywieszają tabliczkę panów w dresach zapraszamy jutro ! troche to dyskryminujace bo ja bylem w dresie a zadnym bandyta nie jestem heheeh musialem jechac do akademika brachola przebrac sie po czym panowie z ochorony dopiero mnie wpuscili Rolling Eyes

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 03 Gru, 2004 15:54   

No wiesz Kamix dresy moze mieć każdy, ale no cóż chodzi nam o przpakowanych blokersów, który palą, bo to jest cool muszą sobie wyrwać laskę w miniówie, bo takie są w modzie i nie lubię metali i wszystkich innych, bo nie są nimi... a policja boi się dresów tak szczerze
Powrót do góry
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Pią 03 Gru, 2004 16:18   

Kamix napisał/a:

Warto pamietac ze nie wszyscy dresiarze to od razu bandyci, dres mozne nosic kazdy.


Ależ oczywiście, ale większość właśnie jest taka a nie inna. A tak poza - "rasowego" dresiarza pozna się na kilometr. Może i na dyskotekach dyskryminują dresiarzy, fakt, ale zauważmy, że to oni prowokują większość bójek.
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pią 03 Gru, 2004 20:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

elfkaNenar napisał/a:
... a policja boi się dresów tak szczerze

Przecież policja jest o wiele silniejsza( nie chodzi mi o pistolet i pałkę).. przecież zanim policja trafiła do tej roboty to musiala przejsc jakis 'oboz' Wink A dres.. tylko pozory, ze on ma jakies miesnie ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Noid
Gość
PostWysłany: Pią 03 Gru, 2004 20:48   

Malvina napisał/a:
A dres.. tylko pozory, ze on ma jakies miesnie ;P


Ich siłą jest to, że jest ich dużo. Żaden pojedynczy dresiarz nic nikomu nie zrobi, dopiero jak zwoła kumpli to wtedy uważa się za Boga Confused
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 03 Gru, 2004 20:52   

I o to chodzi co zrobi policja 10 dresiarzom? lepiej się czepiać dwuch metali ><
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pią 03 Gru, 2004 21:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ej no nienawidze takich ludzi Rolling Eyes Zaczepiają wszystkich a co z tego mają? Rolling Eyes NIeraz nic nie robią ale same te ich "gadki" są po prostu...ohydne nieraz Rolling Eyes Wracam z koni, tam wiecie-ubrana na końsko( Mr. Green ) bryczeski, te sprawy...
Wchodzę do klatki zaczęli jakimiś tam swoimi "tekstami: zarzucać...A potem:
-Eeee...A masz konia!?
-eee...nie?
-A ja widzę,że ty lubisz konia walić Mr. Green
Potem były takie wulgaryzmy,ze szkoda słów Rolling Eyes Po prostu to jest O-H-Y-D-N-E-!-!-! Rolling Eyes

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 03 Gru, 2004 21:32   Re: dresy i metale

Agnieszka12 napisał/a:
Czy to prawda ze dresy bija metali??? jesli tak powinni nauczyc sie tolerancji!!

nikt ich nie zmusi do tolerancji ale ludzie są tacy że jak ktos słucha metalu i tak sie ubiera to jest SATANISTĄ a ktos kto ma dresy to DRESIARZ I BANDYTA.
To tak zwane stereotypy którymi kieruje się większośc ludzi.
Powrót do góry
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Sob 04 Gru, 2004 10:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

^ Sad but true. Ja nic nie mam do żadnej z subkultur, a nie wiem czemu tak sie przyjęło, że chuligani i kibole są nazywani dresiarzami, co moze wprowadzic w wielki błąd wielu, którzy na przykład uważają, że każdy kto nosi dresy i sportowe ubranie jest dresiarzem. Pozatym ci wszyscy 'kibole' wcale nie są tacy sami, ktorzy by chceili tylko pobic, to naprawde jest tylko część
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zbanowany-inspektor Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Gru 2004
Posty: 10
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Sob 04 Gru, 2004 12:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pozerowi można w*****ć. porzadny metal się nie da. i dajcie sobie spokój z tymi szmatanistami bo to już się nudne robi.... za dużo tvp1 oglądacie...:\

_________________________________
Edytowane przez Kamix
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 04 Gru, 2004 16:59   

Ta porządny metal nie da sobie w******ć. Każdy się broni, ale co powiesz na 15 latkę nie mającej specjalnych zdolności kikboxerskich, karate i nie ćwiczącej swoich mięśni na nawet 3 dresów po 18 przypakowanych z lekka i nastawionych na wpi****nie każdemu kto się nawinie? Ja z lekka staram się omijać takie sytuacje ale czasem się nie da... na równoległym osiedlu pobili dziewczynę, była jedn, a ilu ich wolę nie myśleć

_____________________________________
Edytowane przez Kamix
Powrót do góry
DeadCorpses Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 16 Maj 2004
Posty: 124
PostWysłany: Sob 04 Gru, 2004 23:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

niestety mam kolejny przykład, bardziej świerzy. jedziemy sobie spokojnie na koncert w 4 wszyscy w dłuższych włosach, glany. w pewnym momencie z 2 strony wagonu do kumpla podbieg jakis drech i cos zaczyna wrzeszczec, kumpel sie pyta osso chozi, a ten sie pluje, ze na niego się gapi..(no fuckt, rozgladał się po wagonie), później walnał mu z liscia costam ejszcze popluł i jeszcze poszedł
nie, zupełnie nie wiem skąd się bierze pogląd, że drech = bandyta.

_________________
śniłem, że gwałciłem kobietę bez nóg
była taka piękna i zimna jak lód
jej oczy głęboko wpatrzone we mgłe
tak bardzo ją kocham, tak bardzo ją chce

-- Book of the Dead
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5543682
justka007 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 10 Lis 2004
Posty: 220
PostWysłany: Sob 11 Gru, 2004 20:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też duzo słyszałam o tym, zę dresy biją metali. Nie wiem co oni im przeszkadzaja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3107824
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |